POLSKA
Like

Przyszłość polskiego jabłka.

03/12/2013
463 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jutro na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie o godz.10 odbędzie się międzynarodowa konferencja zatytułowana “Przyszłość polskiego jabłka”. Wydarzenie objął swoim patronatem minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba.Patronat medialny sprawować będą takie czasopisma jak “Owoce warzywa i kwiaty”  oraz “Sad Nowoczesny”. Jak zauważają organizatorzy w ostatnim czasie w Polsce zaszły ogromne zmiany w dziedzinie produkcji jabłek. Od kilku lat bowiem jesteśmy europejskim potentatem w tej dziedzinie. Jednakże w tym kontekście należy sobie postawić pytanie, czy jest szansa na trwałe utrzymanie tego stanu rzeczy w porzyszłości. Jakie występują szanse i jakie zagrożenia. Czy ceny produkcji nadal będą opłacalne? Podczsas wydarzenia będzie mowa także o koszcie przechowywania, segregowania i pakowania tych surowców. Uczestnicy uzyskają informacje o rynku nie tylko krajowym, ale także zachodnioeeuropejskim i […]

0


Jutro na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie o godz.10 odbędzie się międzynarodowa konferencja zatytułowana “Przyszłość polskiego jabłka”. Wydarzenie objął swoim patronatem minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba.Patronat medialny sprawować będą takie czasopisma jak “Owoce warzywa i kwiaty”  oraz “Sad Nowoczesny”.

Jak zauważają organizatorzy w ostatnim czasie w Polsce zaszły ogromne zmiany w dziedzinie produkcji jabłek. Od kilku lat bowiem jesteśmy europejskim potentatem w tej dziedzinie. Jednakże w tym kontekście należy sobie postawić pytanie, czy jest szansa na trwałe utrzymanie tego stanu rzeczy w porzyszłości. Jakie występują szanse i jakie zagrożenia. Czy ceny produkcji nadal będą opłacalne? Podczsas wydarzenia będzie mowa także o koszcie przechowywania, segregowania i pakowania tych surowców. Uczestnicy uzyskają informacje o rynku nie tylko krajowym, ale także zachodnioeeuropejskim i ukraińskim.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
golebiowski

Jestem aktywnym działaczem społecznym i politycznym, pragnącym zmieniać świat na lepsze. Aktualnie, jako członek Stowarzyszenia Samopomocy Terytorialnej realizuję projekt zatytułowany "Aktywny Senior". Dnia 11 grudnia 2013 w restauracji "Nowy Lotos" przy ul.Montażowej 14 w Lublinie odbędzie się moja konferencja w ramach tego projektu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na to wydarzenie. Początek, godz.10. Wspomnę też, że wcześniej publikowałem artykuły na portalu "Wiadomości24.pl".Zachęcam do zapoznania się z nimi. Wystarczy wpisać w google Grzegorz Gołębiowski Lublin. Poza tym aktualnie jestem uczniem Policealnego Studium Europejskiego "Tebedukacja" o kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy.Niebawem zacznę odbywać staż, na który kieruje mnie Miejski Urząd Pracy.

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816