HYDE PARK
Like

Oto gdzie zmierza Ukraina- 350 tys. eksmitowanych w Hiszpanii

03/12/2013
937 Wyświetlenia
5 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Brat swojego brata dobrze kwakał na Majdanie. Europa potrzebuje  Ukrainy bo w innych krajach już rozkradziono to co miało wartość. Teraz okradzionych puszcza się w skarpetkach na ulicę. Dokładnie tak jak obiecywał Bolek.

Międzynarodówka Socjalistyczna przy pomocy masonów zarządzająca Europą, potrzebuje Ukrainy a w zasadzie potrzebuje jej niezmierzonych, niewykorzystanych zasobów. Potrzebuje ich tak bardzo, ze Michnikowi przeszło przez gardło i usta stwierdzenie że Jarek , brat swojego brata, to prawdziwy (tak jak Michnik) patriota. CUD!

0


 

Ciężko tylko zgadnąć jak to się stało że jednojajowi zostali patriotami w różnych krajach. Jeden okazał się patriotą gruzińskim , drugi ukraińskim – tylko dla Polski nie potrafili nic dobrego zrobić, oddając ją za bezcen w Lizbonie.

A ja naiwny myślałem że Prezes pojechał na Ukrainę szukać żony, aby poprawić w Polsce demografię , która jak sam mówi , jest najważniejsza.

Okazuje się że: “W Kijowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej (a wcześniej Paweł Kowal z PJN), otoczeni wianuszkiem feministek i gejowskiego aktywisty z „Krytyki Politycznej”, stają ramię w ramię z przywódcami neobanderowców, aby gardłować przeciwko legalnym władzom suwerennego państwa. “pisze prof. .Bartyzel.Prezes prezentuje jakieś nowe ( warcholskie) wyobrażenie prawa i sprawiedliwości

Tymczasem Prezes, nawdychawszy się powietrza spod pachy Kliczki, wygadywał takie głupoty jakich świat nie słyszał.

     

Te zdjęcia są symptomatyczne. Po pierwsze obrazują jak wielkim politykiem jest pan prezes. Po drugie, nawet ważniejsze, obrazują jak wiele po wejściu Ukrainy do Unii będzie znaczyć Polska. Będzie proporcjonalnie znaczyć wobec Ukrainy tyle co Kaczyński w proporcji do Kliczki (marionetki pani Angeli ).

Tak przemawia nowo mianowany przez Michnika patriota:

 Obejrzyj video:

http://www.youtube.com/v/1EM6r5OahvQ#t=108%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Ciekawe ze Kaczyński, który bał się narazić Putinowi podczas konfrontacji kibiców polskich i rosyjskich w czasie Euro12 , który bał się spalenia psiej budy pod ambasada i ze strachu uciekł do Krakowa, nagle w Kijowie nabrał odwagi. Kogo bał się bardziej niż Putina? Napuszczał Ukraińców jak doświadczony prowokator i wykorzystał do tego autorytet papieża Jana Pawła II.

Oto jeden z komentarzy w Internecie:

Takich bzdur, które wygłosił pan Kaczyński, dawno nie słyszałam. Ukraińcy są podzieleni w kwestii UE, większość nie chce wstępować do UE (również młodych ludzi – studentów). Poza Kijowem i właściwie Lwowem, na Ukrainie nic się nie dzieje, nie ma wielkiego zrywu. Poza tym Ukraina nie jest gotowa na to, aby wejść do UE. Protesty tego nie zmienią. W kraju kwitnie korupcja, średnia wypłata to 1000 hrywien, a prości ludzie, aby przeżyć, handlują na bazarach czym popadnie. Jak mówią na Ukrainie: “Ukraina to jest Ukraina”, kto tu nie mieszkał, nie zrozumie mentalności tego narodu.”

Myślę że poniższa wypowiedź tez jest autentyczna:

Opozycja na Ukrainie też nie jest czysta.Mój brat dostał 200 hrywien  przedwczoraj, 200 hrywien  wczoraj, za to, że stoi na Majdanie. Ma kartkę, wie co ma mówić, wie co ma robić– to głos Ukraińca Wiktora, który od 13 lat mieszka w Polsce. Wiktor zadzwonił do naszej redakcji i powiedział: Boli mnie to, co dzieje się na Ukrainie, ale jestem też za naszą władzą. Teraz trzeba nam takiego Lecha Wałęsę, jak w 89. roku, żeby ktoś przyszedł do władzy, kto chciałby pomóc Ukrainie.www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-do-kijowa-jada-posilki-z-zachodniej-ukrainy-trwa-blokada-pan,nId,1066932

Jakoś nie przyszło do głowy jaśnie oświeconemu prezesowi wspomnieć o dobrobycie jakiego doznają Polacy , którym sam odmówił prawa wypowiedzenia się w referendum kwestii przystąpienia do Unii i razem z bliźniakiem sprzedali nas jak kota worku. Nie przyszło mu do głowy opowiedzieć o dobrobycie Greków, Cypryjczyków, teraz niedoli Hiszpanów.

Oto dokumentacja fotograficzna z eksmisji Carmen Carmona i jej rodziny. Carmona  wynajmowała mieszkanie społeczne w miejscu,w którym byli właściciele domu,którzy w przeszłości mieli zaległości w spłaciekredytów hipotecznych ,mogą wynajmować mieszkanie socjalne za czynsz nie przekraczający 30% ich wynagrodzenia.

To z takiego mieszkanie (na zdjęciu głównym ) wyrzuca ich na bruk policja.

     

W jej rodzinie większość dorosłych nie ma stałej pracy więc zalegają nawet z tymi stosunkowo niewielkimi  opłatami więc właściciel domu wypędza ich na ulicę .Dwa  razy wcześniej udało się im tego uniknąć ale teraz jest już wezwana policja , która powinna bronić OBYWATELA, ale broni posiadaczy.

Teraz ,jak widzicie, ma przestronne mieszkanie i opiekę władzy.

Nie chcę tu za dużo kwakać, ale mam wrażenie że taka Europa już do Polski zawitała, a teraz nasz brat Jarek zwiózł takie szanse braciom ( tak powiedział ) banderowcom. Czy to nie zbyt wyrafinowana zemsta pana patrioty?

Jego poczucie rzeczywistości najlepiej opisuje to jego zdanie:  “Ogromny wiec, mam trochę wprawy w ocenianiu tego zgromadzeń, może tu być od 250 tys. do 500 tys. ludzi. To pocieszające, że Ukraińcy przyszli demonstrować tu tak licznie. Ludzie się buntują, bo zabrano im marzenia – powiedział szef PiS . Chwali się ze ma wprawę w ocenianiu zgromadzeń a nie potrafi określić różnicy sięgającej 100% ?

            

Redaktor naczelny “Gazety Wyborczej” powiedział na antenie Polsat News, że “Jarosław Kaczyński zachował się jak prawdziwy polski patriotawyjeżdżając do Kijowa, by wesprzeć demonstrujących. Może liczy na to że nie wróci? Prawdziwym patriotą nazwał też kiedyś Lecha Kaczyńskiego, ale było to już po śmierci egzekutora oddania polskiej niepodległości.

Jako podsumowanie najlepiej pasuje wypowiedź prof. Jacka Bartyzela :

” Nie wiem, czym skończą się awantury na kijowskim Majdanie, acz życzę prezydentowi Ukrainy, aby poradził sobie z agenturą Sorosa, a naszych „internacjonalistów” odstawił ciupasem na granicę. Lecz jestem pewien odpowiedzi na jedno pytanie, często nam stawiane: od czego powinna zacząć się kontrrewolucja w Polsce? Otóż od tego: od zmiecenia z powierzchni ziemi zjednoczonej partii Michnika-Tuska-Kaczyńskiego-Kwaśniewskiego-Kowala-Palikota, tak, aby nawet wspomnienie po nich się nie ostało.”  Jacek Bartyzel
http://www.legitymizm.org/unia-nieswieta

PS. osobiście uważam że pan Prezes, swoimi wyczynami na Ukrainie, odebrał sobie prawo nazywania siebie polskim patriotą. Na zawsze.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816