Globalnie i Lokalnie
Like

Prokuratura oskarży nauczycielki gender o znęcanie się?

23/12/2013
883 Wyświetlenia
1 Komentarze
11 minut czytania
Prokuratura oskarży nauczycielki gender o znęcanie się?

Lew Starowicz” Filozofia gender, owszem, podoba się elitom, ale to nie przekłada się na praktykę. „….”mogliby się znaleźć chętni, żeby wychowywać dziecko apłciowo, bo taki postulat też się czasem pojawia. Niech dziecko samo zdecyduje, kim jest. Jako naukowiec, który trochę wie na temat rozwoju psychofizycznego, mogę stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że cechy męskie i kobiece wykształcają się u dziecka na bardzo wczesnym etapie rozwoju. I że przez taki sposób wychowywania można komuś po prostu zwichnąć tożsamość.

0


Zniszczyć życie. Negowanie uwarunkowań genetycznych nigdy nie doprowadzi do niczego dobrego. „…(źródło)

Andrzej Brzozowski ”Lewactwo i dzieci”….” Zakaz prowadzenia demoralizujących zajęć edukacji seksualnej, natychmiastowe zdelegalizowanie środowisk LGBT, „…..”Całkowita prohibicja na tęczowe flagi, sierpy i młoty, a przede wszystkim na obleśne marsze szmat i równości, na które patrzeć muszą niewinne dzieci, oglądające zza pleców rodziców wieczorne wiadomości. -”….”To oczywiście fikcja, ale czy wyobrażają sobie państwo skowyty i jęki, które podniosłyby się po lewej stronie ? „…”Próbujemy na siłę dostrzec reakcje na słowa amerykańskiego aktywisty – Dana Savage’a: „[Przede wszystkim] kontrola populacji: jest za dużo cholernych ludzi. […] uważam,że aborcja powinna być przymusowa od jakiś 30 lat”. Nasłuchujemy, gdy Związek Nauczycielstwa Polskiego ramię w ramię z minister ds. równości (czyli – zobowiązanym do neutralności – organem publicznym) obejmują patronatem podręcznik i materiał dydaktyczny pod tytułem „Lekcja równości”. Niesie on jasne instrukcje dla nauczycieli, mające na celu stanowcze ukrócenie przejawów dyskryminacji, takich jak (UWAGA!): tańczenie poloneza na studniówce. „…(źródło)

Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, we wtorek uchwaliła ustawęzakazującą „propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych” wśród nieletnich.Za jej łamanie Duma wprowadziła kary administracyjne, w tymnawet do 15 dni aresztu. „….”Ustawa, która w pierwotnej wersji miała zakazywać „propagowania homoseksualizmu”, ostatecznie zabrania dystrybucji informacji o „atrakcyjności nietradycyjnych stosunków seksualnych” oraz „równorzędności tradycyjnych i nietradycyjnych relacji”. Zakazuje także „narzucania informacji wywołujących zainteresowanie takimi relacjami”. „Działania” takie ustawa kwalifikuje jako „szkodzące zdrowiu dzieci”. „…..” Natomiast w stosunku do cudzoziemców wprowadza – poza karą grzywny – deportację z terytorium FR, którą może poprzedzić areszt do 15 dni. „….”O jej nieuchwalanie apelowała do Federacji Rosyjskiej m.in. Unia Europejska. Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton wezwała Rosję, by dotrzymywała swych narodowych i międzynarodowych zobowiązań, w tym tych podjętych w ramach Rady Europy jako sygnatariusz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. „….”W Moskwie ustanowiono nawet zakaz urządzania parad gejowskich przez najbliższe 100 lat „…(więcej )

Australijski Sąd Najwyższy cofnął prawo pozwalające homoseksualistom na zawieranie związków małżeńskich. Decyzja oznacza, że 27 ślubów udzielonych w miniony weekend w Australii osobom tej samej płci, zostanie uznanych za nieważne zaledwie po kilku dniach.W październiku regionalny parlament Australijskiego Terytorium Stołecznego jako pierwszy w kraju zezwolił na zawieranie związków małżeńskich osobom tej samej płci. W Canberrze i na terenie całego otaczającego stolicę regionu ślub mogły wziąć pary homoseksualne z całego kraju.
Jednak władze państwa zakwestionowały zgodność przepisów lokalnych z prawem federalnym i zwróciły się o rozstrzygnięcie sporu do Sądu Najwyższego. Australijskie prawo federalne z 2004 roku podkreśla, że małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety. W ubiegłym roku obie izby australijskiego parlamentu odrzuciły propozycję przepisów dotyczących zawierania związków małżeńskich przez osoby tej samej płci. „…(więcej )

Sąd najwyższy w Indiach utrzymał w mocy prawo z czasów kolonialnych mówiące, że seks osób tej samej płci to przestępstwo przeciwko naturze, karane nawet 10 latami więzienia. Sędziowie uznali, że tylko parlament może je zmienić’. ….(więcej )
(http://naszeblogi.pl/42748-srodzie-za-oszustwa-naukowe-odbiora-tytul-profesora )
—-
Mój komentarz

Z tekstu Starowicza wynika, że lewactwo prowadzi działalność przestępczą w polskich przedszkolach i szkołach . Bandycka działalność fanatyków socjalistycznej politycznej poprawności przy użyciu parareligijnej ideologi gender polega na psychicznym znęcaniu się nad dziećmi prowadzącym do zwichnięcia psychik, zaburzeń emocjonalnych , co prowadzi w efekcie jak to ujął profesor Starowicz do zniszczenia całego życia

„Brzozowski ”Lewactwo i dzieci”….” Zakaz prowadzenia demoralizujących zajęć edukacji seksualnej, natychmiastowe zdelegalizowanie środowisk LGBT, „…..”Całkowita prohibicja na tęczowe flagi, sierpy i młoty, a przede wszystkim na obleśne marsze szmat i równości, na które patrzeć muszą niewinne dzieci, oglądające zza pleców rodziców wieczorne wiadomości. -”….”To oczywiście fikcja, …”

Brzozowski myli się . To nie żadna fikcja. To rzeczywistość. W większości krajów świata nauczycielki i nauczyciele oraz działacze lewaccy i osoby współpracujące w procederze znęcania się psychicznego nad dziećmi przy użyciu ideologi i praktyk gender znaleźliby się w więzieniu

Nawet w takiej Rosji działalność lewaków spod znaku politycznej poprawności i gender wyjęta jest spod prawa i grozi więzieniem .

Obłąkani fanatycy religii politycznej jaką jest politycznej poprawność i paranoiczny jej nurt gender powinni być w Polsce za przestępstwa przeciwko dzieciom nie tylko ścigani prze prokuraturę i wsadzani do więzień , ale również skazywani na ogromne odszkodowania finansowe za szkody psychiczne jakie wyrządzili swoim ofiarom .

Chorzy fanatycy stworzyli para naukę, hochsztaplerstwo jakim jest gender oparte negacji osiągnięć nauki i wybitnych naukowców w takich dziedzinach jak genetyka, epi genetyka, neurologia, badania mózgu ,socjologia .

Rodzice powinni już pomimo tego że Polska rządzi lewacki rząd , lewacka klika wystąpić do prokuratury o ściganie nauczycieli gender za znęcanie się nad bezbronnymi polskimi dziećmi

Kaczyński „ Czy nadal powinno się wymuszać poprawność polityczną, która de facto znosi dotychczasowe systemy wartości i niszczy tożsamości, zmienia społeczeństwo w manipulowaną bez trudu masę? …..”odrzucić hedonistyczną koncepcję życia człowieka sprowadzającą go do roli konsumenta”..” Ta władza czuje się bezkarna . ….(więcej )

video video Rebelya.TV: Gender Equality Paradox (polskie napisy) – norweski komik na tropach absurdów gender

video Obrona natury ludzkiej ochroną humanistycznej kultury – prof. Piotr Jaroszyński

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

Jarosław Kaczyński „Nie możemy powiedzieć, że nastąpiło związanie polskiego porządku prawnego z chrześcijaństwem, z katolicyzmem. Ta konstytucja nie zaczyna się, jak powinna się zaczynać: w imię Boga wszechmogącego – podkreślił oklaskiwany prezes PiS. „….”sukces Kościoła podważałby postkomunistyczny porządek społeczny. „….”dawnego systemu broni m.in. „dawny społeczny zasób o tradycjach antyklerykalnych” uzupełniony przez „bardzo daleko idące wsparcie zewnętrzne”. Jak wyjaśnił, chodzi o „zasób europejski”, czyli Unię Europejską, a także organizacje związane z Narodami Zjednoczonymi. „….”w dyskusji nad nową organizacją państwa po 1989 r. elity odrzuciły m.in. koncepcję Jana Pawła II, który w 91 r. sformułował propozycję odwołującą się do dekalogu, ale też uniwersalizującą polski katolicyzm i polską katolicką tożsamość. Elity te, jak mówił Kaczyński, w dużej części ukształtowane były przez komunizm, w innej – wywodziły się z akcji dysydenckich wobec komunizmu, w jeszcze innej były związane z agenturą, a w ostatniej – były związane z „liberalizmem integralnym”, czerpiącym m.in. z permisywizmu obyczajowego. „..(więcej)

Lekcje seksu dla czterolatka”…”Edukacji seksualnej powinny być poddane już małe dzieci – wynika z konferencji współorganizowanej przez MEN „…..”Już sześciolatek powinien rozumieć pojęcie „akceptowalny seks”,”….”Była poświęcona prezentacji „standardów edukacji seksualnej w Europie”, które WHO opracowało z niemieckim Federalnym Biurem ds. Edukacji Zdrowotnej. „…”edukację należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia. „…..”Zdaniem WHO młodzieży w wieku powyżej 15. roku życia można dodatkowo wpoić „krytyczne podejście do norm kulturowych/religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.” „….(więcej )

Grzegorz Górny „Jednocześnie w świecie akademickim i kulturze masowej rozpowszechnia się klimat przyzwolenia na traktowanie dziecka jako obiektu seksualnego. „….”holenderski działacz gejowski i seksuolog dr Frits Bernard. To on ukuł pojęcie tzw. pedofilii pozytywnej, twierdząc, że współżycie z dorosłymi wyzwala w dzieciach osobowość i wspiera ich rozwój emocjonalny. Zapytany przed śmiercią, jaki czynnik może spowodować społeczną akceptację pedofilii, odpowiedział jednym słowem: „czas” …..(więcej

 

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758