POLSKA
Like

PRL Zwei rozpada się. Sprawdźcie też jak “dogorywa” Jola Kwaśniewska. Wiemy przecież, że jedynie złodziej i obłąkany mogą w tym kraju pracować za 6 tysięcy miesięcznie

12/06/2015
732 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
PRL Zwei rozpada się. Sprawdźcie też jak “dogorywa” Jola Kwaśniewska. Wiemy przecież, że jedynie złodziej i obłąkany mogą w tym kraju pracować za 6 tysięcy miesięcznie

60 razy tak – na urodziny Jolanty Kwaśniewskiej – dla PRL-owskich idoli, żeby inni nie kradli. Niech zaśpiewa im Maryla Rodowicz. Niech role brzuchomówcy odegra Rafał Olbrychski. Niech będzie to święto państwowe, a nie jedynie suto zakrapiana libacja pod przewodnictwem człowieka, który ocalił Polskę od wstydu Jedwabnego. Hejterzy Platformy Obywatelskiej zwierajcie szeregi! Bój to jest wasz ostatni!

0


Żeby tyle lat po odzyskaniu niepodleglości, czekać na tak wystawne przyjecie, kiedy hejterzy nie są jeszcze gotowi do wykonywania zadań? Osoby dramatu? Jola Kwaśniewska! Nie nakradła nawet złotówki z budżetu, którym zarządzał mąż. Ani złotówki! Wręcz przeciwnie. Wspomagała emerytów i osoby kalekie, które do dziś są jej wdzięczne za ludzkie wstawiennictwo u najwyższych organów państwa. U samego zdaje sie Kiszczaka. Olek nie tylko nie był współpracownikiem SB, ale wielokrotnie dawał do zrozumienia, ze wywodzi sie z patriotycznej i Polskę miłującej rodziny. Żołnierze wykleci? Maciej Płużański? Rozprawimy sie z darmozjadami! Dajcie nam tylko szanse! Pozwólcie działać. Leszek Miller? Co od niego chcecie? Albo Marek Borowski mający przecież status pokrzywdzonego? Dlaczego za wszelka cenę chcecie publikować pornografię w rodzaju aneksu do rozwiązania Wojskowych Służb Informacyjnych? Otóż wiem, dlaczego. Bo macie nieczyste sumienie. Sumienie którym rządzi kibic Legii Warszawa. Sprzysiężony z tym drugim, który domagał sie przeproszenia za Szechtera. Dławi was słowo prawdy wypowiadane przez Waldemara Kuczyńskiego. Człowieka o kryształowej przeszłości. Człowieka, któremu Polska tak wiele zawdzięcza! Człowieka, któremu jak i Wisi Szymborskiej należy sie Nagroda Nobla. Pokojowa Nagroda Nobla, żeby nie było wątpliwości. Putin was w tej sprawie poprze. Stalin już nie może, bo nie żyje. Kiedyż mógł więcej. Dziś prezydent elekt chce sie spotkać z Jebem Bushem!

 

Hejterzy Platformy Obywatelskiej! Nie bójcie sie prawdy! Nieście tą prawdę jak niegdyś ludzie światli nieśli kaganiec, przepraszam, kaganek oświaty. Dajcie ludziom czytać “Gazetę Wyborcza”. Dajcie cytować im Daniela Passenta i oglądać filmy Andrzeja Wajdy. Niech Polska w której mieszkacie nabierze nowych kolorów. Kolorów, które nie były w smak południowo-amerykańskiemu szmalcownikowi i amerykańskim współpracownikom Centralnej Agencji Wywiadowczej, czyli Biniendom i Chodakiewiczom. Ci ludzie stali się przecież stonką ziemniaczaną naszych czasów. Szkodliwym barachłem, któremu nawet nasz hejter ustąpić musiał z drogi. Niech żyje Kidawa-Błońska i zawsze wierny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej profesor Nałęcz. Niech żyje Mirosław Drzewiecki, który chciał uzdrowić polski sport! Niech żyje Balcerowicz i jego posłańcy! Niech żyje Gomułka, Bierut i Gierek, który od początku swych rządów wyraźnie wskazywał, ze odrodzona Polska, to nadzieja cywilizacji. Niech żyje i krzewi kulturę polityczną hejter wychowany na słowach pani premier Kopacz, która nie przypadkiem mówiła: “Ramie w ramie… przekopano na metr głębokości”. Kto wie? Może nawet i głębiej. Tam, gdzie w milczeniu żują złoto i platynę płatni wyznawcy Kukiza i faszystowskiej Polski. Niech zapanuje tęcza tam, gdzie powinna być.

 

Czy dociera do was, kim się staliście? Jestem pewny, ze nie. A dlaczego nie? Bo przyzwoity człowiek wiedząc, że kłamie, składa majdan i daje ludziom normalnie żyć. Żyć na miarę tego, czym stała sie ofiara wobec bezczelności, hipokryzji i morza kłamstw z których smoleńskie zaliczyć można do wiodących. Takich, od których uciec nie zdołacie. Staną wam ością w gardle. Czego wam życzę!

 

Inne zapisy autora:

0

Henryk Skwarczynski
Henryk Skwarczynski

Henryk Skwarczyński, urodzony w 1952 w Felicjanowie koło Koluszek – polski pisarz i podróżnik. Na emigracji w Stanach Zjednoczonych od 1980 r. Współpracownik Radia Wolna Europa i Głosu Ameryki. Autor książek „Z Różą i Księżycem w Herbie” , „Majaki Angusa Mac Og”, „Uczta głupców”, „Zabiłem Piotra Jaroszewicza” i innych.

19 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816