Bez kategorii
Like

Prezydent spotkał sie z Premierem

03/02/2011
387 Wyświetlenia
0 Komentarze
55 seconde czytania
no-cover

Jak podaje centrum informacyjne Premiera RP: Premier Donald Tusk spotkał się z prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem.Politycy rozmawiali m.in. o rozwoju stosunków polsko – ukraińskich,  w tym wspieraniu współpracy gospodarczej i energetycznej, dialogu pomiędzy Ukrainą a Unią Europejską, a także stanie wspólnych przygotowań do organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012. Spotkanie było częścią dwudniowej wizyty prezydenta Janukowycza w Polsce, odbywającej się na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Przyjechali, pogadali, popili, wyjechali… Gdyby spotkanie było latem to meczyk by rozegrali na narodowym. 🙂 Ogólnikowe te infoemacje w Centrum Informacyjnym, takie SMS-owe. Inne zapisy autora: Orszak Trzech KróliPolicja w cywilu była ubrana w jednakowe uniformy…Moja relacja wideo z Marszu Niepodległości (bez policji)WOJTEK. NIEDŹWIEDŹ, KTÓRY POSZEDŁ NA WOJNĘ (WOJTEK -THE BEAR THAT […]

0


Jak podaje centrum informacyjne Premiera RP:

Premier Donald Tusk spotkał się z prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem.Politycy rozmawiali m.in. o rozwoju stosunków polsko – ukraińskich,  w tym wspieraniu współpracy gospodarczej i energetycznej, dialogu pomiędzy Ukrainą a Unią Europejską, a także stanie wspólnych przygotowań do organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012.

Spotkanie było częścią dwudniowej wizyty prezydenta Janukowycza w Polsce, odbywającej się na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Przyjechali, pogadali, popili, wyjechali… Gdyby spotkanie było latem to meczyk by rozegrali na narodowym. 🙂 Ogólnikowe te infoemacje w Centrum Informacyjnym, takie SMS-owe.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
John May

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart Polak, Wegier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758