Bez kategorii
Like

Prezes Elewarru: Po latach dołowania, Elewarr znów jest liczącą się spółką.

11/05/2019
721 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Ponowne powołanie prezesa dr Daniela Alain Korony na stanowisko prezesa Elewarru, zdaniem wielu mediów miało być sygnałem, że spółka wraca do czasów świetności, kiedy to prezes Korona prowadził Elewarr do 2007 r. (tuż przed oddaniem władzy Andrzejowi Śmietanko i przed związaną ze spółką słynną aferą taśmową w PSL). Po latach dołowania, także za rządów PiS, Elewarr wciąż notował milionowe straty. Wtedy sięgnięto po sprawdzonego w spółce prezesa Koronę. Dzisiaj Elewarr nie notuje już strat! W jaki sposób udało się wykaraskać z wieloletniej zapaści? Czy nowe wyniki, które spółka opublikuje w roku przyszłym będą już wynikami dodatnimi? Jaki plan na ponowny sukces ma dr Korona? O tym w studio Swiatrolnika.info w programie Roberta Wyrostkiewicza mówił nasz gość. Inne zapisy autora: Rolnicze […]

0


Ponowne powołanie prezesa dr Daniela Alain Korony na stanowisko prezesa Elewarru, zdaniem wielu mediów miało być sygnałem, że spółka wraca do czasów świetności, kiedy to prezes Korona prowadził Elewarr do 2007 r. (tuż przed oddaniem władzy Andrzejowi Śmietanko i przed związaną ze spółką słynną aferą taśmową w PSL).
Po latach dołowania, także za rządów PiS, Elewarr wciąż notował milionowe straty. Wtedy sięgnięto po sprawdzonego w spółce prezesa Koronę.
Dzisiaj Elewarr nie notuje już strat! W jaki sposób udało się wykaraskać z wieloletniej zapaści? Czy nowe wyniki, które spółka opublikuje w roku przyszłym będą już wynikami dodatnimi? Jaki plan na ponowny sukces ma dr Korona?
O tym w studio Swiatrolnika.info w programie Roberta Wyrostkiewicza mówił nasz gość.

https://

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sprzeciw21

226 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816