SPOŁECZEŃSTWO
Like

Pomóżmy Kasi która walczy od lat z Neuroboreliozą – pomagamy dbv pl

19/06/2012
1774 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
Pomóżmy Kasi która walczy od lat z Neuroboreliozą – pomagamy dbv pl

Katarzyna choruje na Ruchową Polineuropatię Aksonalną w przebiegu Boreliozy. Ma Astmę oskrzelową, Wadę wzroku – Jaskrę i Zaćmę a w lewym oku straciła wzrok. Codziennie towarzyszy Jej ogromny ból. Liczymy na pomoc dobrych ludzi.

0


Katarzyna choruje na Ruchową Polineuropatię Aksonalną w przebiegu Boreliozy. Ma Astmę oskrzelową, Wadę wzroku – Jaskrę i Zaćmę a w lewym oku straciła wzrok. Codziennie towarzyszy Jej ogromny ból. Liczymy na pomoc dobrych ludzi.

 

Katarzyna Sekular, urodziła się 6 czerwca 1976 roku. Od 2001 roku choruje na Ruchową Polineuropatię Aksonalną w przebiegu Boreliozy. Choroba odebrała Jej już wiele. Zanikają jej mięśnie i nerwy. Ma zaburzenia równowagi i problemy z oddychaniem. Dodatkowo choruje na astmę oskrzelową, zaćmę posterydową i jaskrę, a w wyniku zapalenia nerwu wzrokowego straciła wzrok w lewym oku. Codziennie towarzyszy Jej ogromny ból, którego nie da się złagodzić nawet silnymi lekami przeciwbólowymi.

 

Od września 2009 zaczęła leczenie Neuroboreliozy według metod niestandardowych. Już pierwszy miesiąc przyniósł zaskakujące efekty. Reakcja organizmu była bardzo silna, co tylko dowiodło, że bakterie giną. Niestety leczenie jest bardzo drogie, nie refundowane przez NFZ. Koszt to około 2.000 zł. miesięcznie!

 

Dzięki ogromnemu wysiłkowi udało Jej się przez rok kontynuować leczenie, po czym zmuszona była przerwać, ze względu na problemy finansowe. Teraz niestety Jej organizm bardzo szybko przestał sobie radzić z chorobą.

 

Katarzyna traci siły z każdym dniem, znów porusza się o kulach, wróciły bardzo silne bóle. To co wyrwała chorobie przez ten czas gdy się leczyła, czuje jak ucieka Jej przez palce.

 

Kasi rozpacz i determinacja jest tak silna, gdyż ma dwójkę cudownych dzieci. Niestety nie wiedząc o swojej chorobie, zaraziła ich. Kasi córka ma spektrum choroby dwubiegunowej i zaburzenia emocjonalne. Ma indywidualny program nauczania. Synkowi często bolą nóżki, główka, miał osłabioną siłę mięśniową. Jego odporność jest bardzo słaba i często choruje. Kasia nie chce żeby i Jego spotkało to co Ją, gdyż również jest zarażony. Próby leczenia takiego malucha nie powiodły się, a w chwili obecnej nie jest w stanie podołać finansowo takim wydatkom. Niestety leczenie pochłania ogromną część dochodu rodziny.

 

Proszę, nie bądźmy obojętni – Pomóżmy Jej.
Liczę na pomoc dobrych ludzi, którzy sprawią, że rodzina będzie mogła kontynuować leczenie
i zachowa resztki sprawności, a na Ich twarzach uśmiech zagości na stałe.

 

Numer konta w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/….283

0

pomoc chorym http://pomagamy.dbv.pl

Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

41 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758