HYDE PARK
Like

Polityka zagraniczna w Polsce oczami ETPC

24/07/2014
699 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Polityka zagraniczna w Polsce oczami ETPC

W związku z wydanym wyrokiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka dotyczącym osoby Abu Zubaydah występującym przeciw Polsce należy postawić pytanie,ile jeszcze czasu w Polsce będzie prowadzona polityka dawania dupy na lewo i prawo bez względu na okoliczności i konsekwencje?

0


 

Zgromadzony materiał w sprawie, w której dzisiaj Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał wyrok, jest porażający. Nie dość, że wszystkie dyplomatołki, które dzisiaj wypowiadają się w telewizji, nie wiedzą kompletnie o co chodzi w tej sprawie, to dalej tkwią w obłudzie z powodu braku samodzielnego myślenia w sprawach Polski.

 

Oto materiały z tej sprawy:

 

http://www.interights.org/files/274/FINAL%20APPLICATION%20ABU%20ZUBAYDAH%20V%20POLAND.pdf

http://www.interights.org/userfiles/Documents/20110204ProsecutorlettertoHFHRreFOIPolish.pdf

http://www.interights.org/userfiles/Documents/20101217HFHRLettertoPolishProsecutorPolish.pdf

http://www.interights.org/userfiles/Documents/20101215ProsecutorLettertoHFHRReFOIPolish.pdf

http://www.hfhrpol.waw.pl/cia/images/stories/Tabela_loty%20samolotow_fin.pdf

http://www.interights.org/abu-zubaydah/index.html

 

Pomińmy jakieś tam straty finansowe, czy też nawet w ostateczności krzywdę obcego człowieczka (człowieka, któremu nikt i nigdzie na świecie nie postawił żadnych zarzutów), któremu bandyci z USA narobili potwornej szkody na terenie Polski.

Tu chodzi o zupełnie inną sprawę.

 

Oto tzw koalicja antyterrorystyczna zawarła jakieś tam umowy z … bandytami. Tak, z bandytami, którzy zostali osądzeni za podobne występki przez międzynarodowy trybunał do spraw zbrodni wojennych w Kuala Lumpur (KLWCT) – sprawa 2-CTH-2011.

http://criminalisewar.org/tribunal/Judgement%20KLWCT%20May%202012.pdf

 

 

W świetle powyższego materiału a także obecnej sytuacji na świecie i w sąsiedztwie, widać jak na dłoni, że polskiej polityki zagranicznej nie ma. Jest za to coś realizowane na terenie tutejszego kondominium Bantustanu na wzór prostytucji, czyli osiągania doraźnych i finansowych korzyści osobistych przez osoby lub grupy uprawiające prostytucję.

 

Ostatnio wszyscy byli oburzeni sprawą nierzetelności lub braku realizacji wniosków prawnych w sprawie smoleńskiej ze strony prokuratury FR. Inni nie są lepsi. Z powyższej sprawy dowiadujemy się :

,,W dniu 7 października 2009 r. Departament Sprawiedliwości USA poinformował, że na podstawie art. 3 ust. 1 pkt c Porozumienia o pomocy prawnej w sprawach karnych wniosek ten nie zostanie zrealizowany a władze amerykańskie uważają tę sprawę za zamkniętą” – w domyśle Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść, gdy Murzyn dostał za prostytucję 15 mln USD.

 

Tak właśnie skończył się mezalians, jeden z ujawnionych i prawdopodobnie podobny do wszystkich innych w skutkach.

 

Warto przy okazji powyższej sprawy dodać, że Andrzej Lepper wspominał o nielegalnym imporcie kamieni szlachetnych i być może narkotyków, które były przerzucane do Polski tak zaprogramowanym kanałem, którym dostał się do Polski Abu Zubaydah.

 

Reasumując, ETPC wydał wyrok a winnych w tej sprawie nie będzie – to jest właśnie efekt polityki prowadzonej w Polsce przez dyplomatołków i współpracowników bandytów.

 

Taki obraz zapamięta świat, obraz płatnej i taniej prostytutki.

0

Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758