HYDE PARK
Like

Plusy ujemne w praktyce

09/04/2016
757 Wyświetlenia
2 Komentarze
55 seconde czytania
Plusy ujemne w praktyce

Musimy zwrócić honor największemu prezydentowi wszech czasów i genialnemu dyplomacie Lechowi W.  Wygłosił kiedyś kontrowersyjną hipotezę o istnieniu plusów ujemnych, która właśnie znajduje potwierdzenie w faktach.

0


Program_gospodarczy+_1

 

 

Te plusy ujemne to rozbudowane programy socjalne w kraju, którego skarbiec świeci pustkami, a królewięta na dodatek muszą co miesiąc oddawać daninę dla „Żyda lichwiarza”. Królewięta, zanim zdołały obmyślić plan reform królestwa i podjęły trud jego realizacji, żeby napełnić skarbiec, zaczęły wpierw zabiegać o poklask tłumu. Cóż, stare przysłowie mówi, że królewięta zawsze się jakoś wyżywią nawet, jeśli tłum stanie się bandą dziadów. Początek takich zabiegów to socjotechnika z górnego „C”, koniec wielki ekonomiczny minus na koncie.

Z pozdrowieniami red. nacz. Liber

 

Inne zapisy autora:

0

Liber
Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

2 komentarz

 1. Avatar Piotr-Pierre

  Szanowny Panie Liber. Tym razem trudno mi się u Pana smiać. Porusza Pan (nieswiadomie?) chyba największy problem Polski od 1989-tego roku. Czy trudno tak jest zrozumiec (liberalizm mozgi jalowi?) że w swiecie kodeksow pracy, przepisow rozlicznych, i praw, w swiecie zniewolenia “wolnego najmity” kreaj bez “socjalu” ISTNIEC NIE MOZE?..

  Przeciez glowny powod kleski Platformy (zrozumieli to, stad “wyscig w ulepszaniu” 500+) to byla ich deklaracja UTRZYMYWANIA I LECZENIA tysiecy OBCYCH Polsce “uchodźców” z polskiego skromnego budżetu. Wypracowanego przez Polaków.

  Pan wybaczy – w kraju w którym obecnie mieszkam – LIBERALNYM – najmniejsze nawet studio, mieszkanko, strych – nim zostanie przekazane imigrantom jest oferowane SWOIM.
  Podobnie swiadczenia (alimentation), te przyznawane arabom (Maghreb) to ULAMEK sum przyznawanym francuzom, ktorym sie ten socjal nalezy. Stad zreszta arabskie “ruchawki”, palenie aut itd. Cierpia oni ze “francuzi maja lepiej”.

  Mają lepiej francuzi, bo tu jest ICH KRAJ. Ich dziadowie, pradziadowie, rodzice na ten socjal CIĘŻKO PRACOWALI. Arabowie zas – nie.

  Po tym zreszta widze, ze rzadzi tu ICH, francuski rzad, dla ktorego francuz to podstawa, pierwszy.

  CZYJ rzad rzadzil przez tyle lat Polska?..

  PS. Pan wybaczy mi emocje, Przepraszam.

  0
 2. Avatar Piotr-Pierre

  PS. Zostawilem w Polsce Kolege (prawie Przyjaciela) ktory (heine medine) od dziecka jedzi na wozku. Pisalem tu juz nie raz o tym. Od dawna juz ma JEDEN wozek (klasyczny, nieskladany) wyprodukowany w kraju, ktorego juz nie ma (CŠRŠ) w roku 1964. Jak Pan mysli, co ten czlowiek czuje, ogladajac w telewizji u sasiadow (mieszka w kawalerce na 4 pietrze, ktora opuszcza kilka razy do roku) “sado-maso” Libickiego ((P)osła) majacego kilka wozkow elektrycznych, winde i auto dla inwalidy?
  Czy wierzy Pan ze (p)osel Libicki kupil ten sprzet na “wolnym liberalnym rynku” za SWOJE pieniadze? A “spec-emeryturka” pani Krzywynos? Czy wypracowal ja panTusk, czy moze raczej NARÓD POLSKI, ktorego nikt o zdanie przy jej przyznawaniu nie zapytal?..

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816