Globalnie i Lokalnie
Like

Nekrofilia, zoofilia czyli perwersja w Islamie

09/04/2016
2799 Wyświetlenia
1 Komentarze
11 minut czytania
Nekrofilia, zoofilia czyli perwersja w Islamie

Każdy z nas słyszał o Islamie. Większość z nas wie z dostępnych źródeł, czym jest Islam. Wielokrotnie słyszymy, że jest to monoteistyczna religia wywodząca się z Judaizmu i z Chrześcijaństwa. Do końca tak jednak nie jest. Islam zaadoptował tylko pewne elementy, a dużą część wypaczył. Wyobrażamy sobie, skoro mówi nam się, że  Islam ma korzenie Judeochrześcijańskie, to musi pojmować moralność w podobny sposób, co nasza kultura. Czy tak jest? Zajrzyjmy do Islamskich źródeł, a stwierdzimy, że muzułmańska moralność w znacznym stopniu odbiega od naszej. Muzułmanie starają się pokazać światu, jacy są pobożni, modlą się pięć razy dziennie, chodzą w białych szatach, muzułmańskie kobiety zasłaniają przynajmniej swoje włosy a Islam zabrania np. cudzołóstwa.

0


podszepty szatana

podszepty szatana

 

Sięgnijmy, więc do księgi Sahih Muslim, Shaarh al- Nawawi ( Link do tekstu islamweb.net , skorzystaj z tłumacza google), lub wejdźmy na oficjalną stronę Arabii Saudyjskiej hadith.al-islam.com ( skorzystaj z tłumacza google) gdzie znajdziemy ten sam hadis. Warto podkreślić, że osobą, która jest odpowiedzialna za redagowanie tej strony jest saudyjski minister ds. Islamu, co daje wiarygodność zawartym tam tekstów. Możemy również przeczytać w wersji angielskiej na stronie wikiislam.net

Hadis ten opisuje wiele hańbiących i perwersyjnych praktyk stosowanych w Islamie. Wielu muzułmanów stara się przeinaczyć zawarte tam słowa by ukryć hańbiącą prawdę.

Kiedy zagłębimy się w lekturze, to przeczytamy o Mahomecie, który uprawiał seks z czymś, co ma cztery nogi. Ci, co chcą ukryć prawdę powiedzą, że mowa jest tu o seksie z kobietą, tylko czy kobieta ma cztery nogi? Użyto tu słowa „shu’biha”, „shu’biha al–arba”, które oznacza cztery rozgałęzienia. Jeśli przyjrzymy się ludzkim kończynom, stwierdzimy, że mamy parę rąk i parę nóg. Kiedy mówimy o człowieku nie możemy powiedzieć o czterech rękach lub o czterech nogach. Jeśli człowiek nie ma czterech identycznych kończyn, to nie możemy mówić o seksie z człowiekiem. Zastanówmy się, jakie stworzenie ma cztery identyczne kończyny? Jedyną możliwą istotą, która ma identyczne kończyny jest zwierzę.

Aby udowodnić hipotezę o seksie Mahometa ze zwierzętami, musimy przeczytać wyjaśnienie tego hadisu przez samych muzułmanów.

Zobaczmy na interpretacje tego tekstu przez jednego z najważniejszych uczonych Islamu, na interpretacje imama Shaarh al-Nawawi. W trakcie czytania dojdziemy do wniosku, że sami muzułmanie do końca nie są jednoznaczni, co do znaczenia „shu’biha al–arba”. Jedni mają na myśli ręce i nogi, jako cztery części, inni mówią, że odnosi się to do nóg i ud, a jeszcze inni interpretują to, jako nogi i brzeg kości łonowej. Czy nie nasuwa się myśl, że wymyśla się abstrakcyjne interpretacje by ukryć hańbiące znaczenie tekstu.

Przypatrzmy się interpretacji tego hadisu. Pamiętajmy, że są to interpretacje samych muzułmanów. Czytając widzimy, o czym mówi tekst. Mowa jest tu o seksie analnym między ludźmi hetero i homoseksualnymi a także o zoofilii.

„ Nasi towarzysze powiedzieli, że gdy penis spenetruje ODBYT KOBIETY lub MĘŻCZYZNY.” Zastanówmy się, jeśli muzułmanie mówią, co należy zrobić z penisem po seksie analnym z kobietą lub mężczyzną, czy to nie oznacza, że homoseksualizm jest usankcjonowany przez Islam? Pamiętajmy o tym, że całe to opowiadanie o myciu penisa dotyczy czynności, którą należy wykonać przed modlitwą.

Czytając to, dochodzimy do wniosku, że Islam to naprawdę wyjątkowa religia, tylko czy aby w tym pozytywnym sensie tego słowa. Tego wszystkiego, co należy zrobić z penisem po stosunku analnym, uczy bogobojnych muzułmanów apostoł Allaha, prorok Mahomet.

Jednak to nie wszystko. Jeszcze nie osiągnęliśmy dna. Czytajmy dalej, a znajdziemy jeszcze więcej „ciekawych” informacji. Przeczytamy nawet o zwierzęcych penisach, które mogą używać kobiety. Czy nie uważacie Państwo, że jest to odrażające?

Muzułmanie w swojej obronie powiedzą nam „ to nie tak, to nie Mahomet. To Imam nam to mówi”. Czy jednak nie jest to komentarz Imama do tekstu zawartego w Hadisie, a więc są to wyjaśnienia islamskiego uczonego, który wyjaśnia słowa Mahometa. Dodatkowo należy podkreślić, że tekst zaczyna się słowami „ Nasi towarzysze powiedzieli….”, a pamiętamy, że Hadisy są to opisy wydarzeń związanych z prorokiem i jego towarzyszy. Więc to nie tylko jeden człowiek myśli w ten sposób, lecz większość pierwszych muzułmanów miała takie przekonania. Przypomnijmy, że Hadisy są tak samo ważne w Islamie jak słowo Allaha w Koranie.

Wróćmy jednak do Hadisu i czytajmy dalej. Widzimy tekst o odbycie zwierzęcia i jego pochwie. Czy nie jest to dla nas zdumiewające? Przecież tyle razy słyszeliśmy, że muzułmanie to tylko nasi młodsi bracia w wierze!

Czytajmy dalej, gdyż to jeszcze nie koniec, ale co jeszcze może nas zaskoczyć?

„ trzeba koniecznie się umyć niezależnie od tego, czy istota, która została spenetrowana, żyje czy też nie”. Powoli zagłębiając się w tekst, dochodzimy do wniosku, że zahaczamy już problemu nekrofilii. W tym kontekście warta przypomnienia jest historia o Mahomecie, który przespał się z Fatimą Bint Asad w jej własnym grobie. Oczywiście i w tym przypadku muzułmanie będą się bronić i powiedzą, że ich prorok nie uprawiał z nią seksu. Tylko, po co z nią spał w jej własnym grobie? Fatima leżała w grobie naga. Mahomet zdjął z siebie ubranie i przykrył nim zarówno siebie jak i ją, kiedy leżeli obok siebie. Usłyszymy, że było to spowodowane w celu uśmierzenia bólu rozstania. Brzmi to w naszych uszach nieco dziwnie. Wielu z nas straciło kogoś bliskiego, męża czy żonę, ale czy słyszeli państwo o kimś, kto poszedł spać nago ze swoją zmarłą bliską osobą. Ja nie słyszałem i myślę, że również Państwo nie zna nikogo takiego.

Dalej możemy przeczytać w tekście zalecenia w stosunku do kobiet. Jeśli muzułmanka włoży sobie do pochwy…. Tylko, na co zezwala islam kobiecie by wkładała sobie do pochwy. Wydaje mi się, że każdy normalny człowiek uzna to za odrażające. Nie będzie to na pewno ogórek czy banan lub inny przedmiot, który mógłby normalnie służyć do masturbacji. Nie, w hadisie mowa jest o zwierzęcych penisach. Po użyciu tego, w celu zaspokojeniu swych żądz, kobieta musi się bezwarunkowo umyć. Jeśli zastosuje odcięty penis… Trudno to się czyta, prawda. Jednak nie są to moje słowa. Wszystko możecie Państwo przeczytać sami w islamskich źródłach. Powróćmy jednak do tekstu. Więc jeśli kobieta wsadzi sobie odciętego penisa, może być zwierzęcy lub mężczyzny (Użyto tu słowa Thakaran maktu-an, słowo to dokładnie oznacza odciętego penisa), według jednej z opinii powinna się umyć. Rozpatrywanym problemem jest wyłącznie tylko to czy należy umyć się czy nie.

Powtórzmy jeszcze raz, na co islamskie źródła zezwalają kobiecie. Kobieta może skorzystać ze zwierzęcego penisa, oraz z odciętego penisa należącego do zwierzęcia lub mężczyzny. Pamiętajmy jednak, że są dwie opinie, co muzułmanka powinna zrobić po takim seksie. Jedna opinia jest taka, że należy się umyć, jednak według tej drugiej opinii nie jest to konieczne. Cóż za wspaniała religia. Pomyśleć, że pewne opiniotwórcze źródła starają się zrównać Islam z Judaizmem i Chrześcijaństwem.

Przemyślmy wszystko, co przeczytaliśmy i myślmy samodzielnie. Na podkreślenie zasługuje fakt, o którym pisałem już kilkakrotnie. Faktem jest to, że wiele nowo budowanych meczetów w Polsce finansowanych jest przez Arabię Saudyjską. Obecnie pojawia się również problem muzułmańskich uchodźców z Sudanu czy Syrii. Jeśli Islam jest tak wspaniałą religią to, dlaczego Arabia Saudyjska nie przygarnie tych biednych ludzi do siebie. Wystarczy popatrzeć na mapę polityczną świata a stwierdzimy, że jedyną barierą oddzielającą Arabię od Sudanu jest Morze Czerwone, które jest na pewno łatwiejsze do przebycia niż Morze Śródziemne do Europy. Może jednak chodzi o coś innego, może chodzi o zwiększenie islamskiej populacji na starym kontynencie, a zatem o szerzenie Islamu na Świecie. Jest to jednak temat do poruszenia w innej części.

Poniżej polecam do obejrzenia film ze zwiadowczego drona nad Afganistanem. Film pokazuje jak afgańscy muzułmanie stosują się do nauk swojego proroka, a dokładnie pokazuje islamską zoofilię.

 

 

https://

 

Piotr G. Żurek

Materiał pochodzi z mojego bloga crusader1973.blogspot.co.uk

0

Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758