HYDE PARK
Like

Platformiany Ku Klux Klan

28/08/2013
859 Wyświetlenia
7 Komentarze
5 minut czytania
Platformiany Ku Klux Klan

Jak się okazuje PO nie jest jeszcze stricte partią marksistowską ale zaczyna być partią rasistowską. Podobno zmuszono posła Godsona do odejścia dlatego, że to przez niego przyszłość PO wygląda w czarnych kolorach. Dla mnie PO – to już  Ku Klux Klan. Nasz tajny reporter udał się w ślad za jednym z zaufanych platformersów który wziąl udział w jednodniowym szkoleniu Ku Klux Klanu w USA. Popatrzmy więc jak wygląda pracowity dzień rasisty. *************************************************************************************************** Podstawowa sprawa to nie rozstawać się z bronią i ćwiczyć przy każdej okazji. Gospodarz już z rana poluje na karalucha łażącego po ścianie, używając do tego wiatrówki. Żona i wnuczka chronia się przed rykoszetem. No, to dopiero rozgrzewka . Ale czeka wszystkich dość pracowity dzień. Towarzystwo w mieszkaniu przebywa  w […]

0


Jak się okazuje PO nie jest jeszcze stricte partią marksistowską ale zaczyna być partią rasistowską. Podobno zmuszono posła Godsona do odejścia dlatego, że to przez niego przyszłość PO wygląda w czarnych kolorach. Dla mnie PO – to już  Ku Klux Klan.

Nasz tajny reporter udał się w ślad za jednym z zaufanych platformersów który wziąl udział w jednodniowym szkoleniu Ku Klux Klanu w USA. Popatrzmy więc jak wygląda pracowity dzień rasisty.

***************************************************************************************************

Podstawowa sprawa to nie rozstawać się z bronią i ćwiczyć przy każdej okazji. Gospodarz już z rana poluje na karalucha łażącego po ścianie, używając do tego wiatrówki. Żona i wnuczka chronia się przed rykoszetem.

No, to dopiero rozgrzewka . Ale czeka wszystkich dość pracowity dzień.

Towarzystwo w mieszkaniu przebywa  w strojach  imperialnych  oficerów.

        

Wkrótce ślub. Narzeczony lustruje czy suknia ślubna odpowiada jego powadze i doświadczeniu.

By uzyskać możliwość dotarcia  do Ku Klux Klanu trzeba szukać kontaktu z obecnymi członkami .Gdzie? Poprzez internet i skontaktować się albo emailem albo telefonicznie. Gdy zdobędziesz zaufanie któregoś członka droga jest otwarta. Trzeba tych ludzi traktować indywidualnie, nie osądzać ich i darzyć szacunkiem.

Tak i tu oglądając ten reportaż, postarajcie się nie spieszyć z wydawaniem ocen i opinii. Mogą one być zbyt powierzchowne i niesprawiedliwe. Człowiek to jednak więcej niż to co widać. Prawdziwy tkwi we wnętrzu.

 Kandydat zanim zostanie rycerzem Ku Klux Klanu składa przysiegę. Z opaską na oczach jset prowadzony przez lasy , czasami w dość dziwne miejsca. Muszą wykazać się znajomością historii i zasad organizacji odpowiadając na pytania. Wypowiadają ustalona rotę przysiegi. Po tym nastepuje proces namaszczenia . Używa się do tego celu święconych wód. Jeszcze tylko pasowanie przez dotknięcie mieczem ramienia oraz błogoslawieństwo. I rycerz Ku Klux Klanu gotowy.

    

A to przyjecie weselne. Odbywa się na polu bitwy z okresu Wojny Domowej.

Jeśli uda ci sie nawiązać bliski kontakt z kimś z takiej grupy jest to relacja oparta na zaufaniu. Ci ludzie zostali zepchnięci na społeczny margines. Ale to co robią ma swoje podstawy w ich przekonaniach. Jesli jesteś w stanie przekonać ich że je szanujesz , nie będą i oni mieli do ciebie uprzedzeń.

Syn jednego z członków Klanu z Północnej Karoliny.

  

Przygotowania do “rodzinnego” spotkania w Virginii.

   

Jeden z oficerów na Środkowym Zachodzie USA , wybiera się z żoną na Bożonarodzeniowe przyjęcie jakie odbywa się w miejscowej parafii.

  

Ku Klux Klan mimo wszystko nie jest organizacją podziemną. Jest konstytucyjna swoboda zrzeszania się.

Autorem zdjęć i reportażu jestAnthony Karen.

PS. Jak widzicie platformersi nie nadaja się na członków Ku Klux Klanu bo przyjmuja do niego wyłącznie ludzi honorowych z zasadami.

***************************************************************************************************

Niektórym platformersom aż się łapska trzęsą aby kogoś ukarać.

John Godson wolał odejść z PO niż poddać się karze – tak jazgotał  szef klubu Platformy Rafał Grupiński. Wcześniej rzeczniczka dyscypliny Iwona Śledzińska-Katarasińska powiedziała, że sformułowała wniosek o zawieszenie. Ciekawe że ma taką krótka pamięć , ale to może wina nadspożywania. Zapomniała bowiem sama, jak się wywyijała przed karą. I do tego , co stanowi kompletny teatr absurdu , jest jeszcze rzeczniczką dyscypliny. To tak jakby niedźwiedziowi kazać pilnować miodu.

John Godson zapowiedział, że wkrótce złoży oświadczenie o odejściu z Platformy Obywatelskiej. Na razie poinformował tylko, że opuszcza klub PO. Jako przyczyny wymienił m.in. różnice, jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe i “różne naciski“. Poseł  o odejściu z klubu PO myślał już od roku. Moja decyzja, tak jak powiedziałem, od ponad roku o tym myślałem i głównie ze względu na dysonans jeśli chodzi o sprawy szczególnieświatopoglądowe i różne naciski– mówił.

Wygląda na to że usiłowano posła zlinczować  na  platformie.

Wygląda na to że tak naprawdę nie ma różnicy między partiami . Samodzielne myślenie jest surowo karane. Posłem jest tylko narzędziem pośredniczącym między SMS-em a przyciskiem do głosowania.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

936 publikacje
193 komentarze
 

 1. Avatar wilk na cenzorow

  Nathanel chcialem dac ci bron w walce z oslem tw ktory jest kompletnym ignorantem na temat broni
  a chce Cie poprawiac .
  Ten na gorze trzyma w rekach dokadnie WIATROWKE jest stary model z lat 70 tych
  S&W model 77A jednostrzalowy kaliber srutu .22 czyli ,5.62mm w Polsce ten kaliber jest malo spotykany gdyz ma wieksza energie jak .177 czyli 4,5mm i wymagalby specjalnego pozwolenia.
  Powietrze sie kopresuje za pomaca tkz. pompy ktora jest pod drewnianym lozem poprzez jej przesuniecie w tyl.
  Na zdjeciu gosciu ma bron naladowana “pompa” jest w tylnej pozycji, moze dlatego osoby co siedza na kanapie sie zaslaniaja, bo o tym wiedza.
  Jest to tak charkterystyczna wiatrowka ze nie ma mowy o pomylce drugiej o takim ksztalcuie nie bylo.

  0
  • Avatar wilk na cenzorow

   Nathanel chcialem dac ci bron w walce z oslem tw ktory jest kompletnym ignorantem na temat broni
   a chce Cie poprawiac .
   Ten na gorze trzyma w rekach dokadnie WIATROWKE jest stary model z lat 70 tych
   S&W model 77A jednostrzalowy kaliber srutu .22 czyli ,5.62mm w Polsce ten kaliber jest malo spotykany gdyz ma wieksza energie jak .177 czyli 4,5mm i wymagalby specjalnego pozwolenia.
   Powietrze sie kopresuje za pomaca tkz. pompy ktora jest pod drewnianym lozem poprzez jej przesuniecie w tyl.
   Na zdjeciu nie widac czy gosciu ma bron naladowana , moze dlatego osoby co siedza na kanapie sie zaslaniaja, bo o tym nie wiedza.
   Jest to tak charkterystyczna wiatrowka ze nie ma mowy o pomylce drugiej o takim ksztalcuie nie bylo.

   jest to poprawka

   0
 2. Wieczna Chwała dla CSA!
  Przypominam Czytelnikom – rząd CSA nie uznał rozbiorów Polski. Natomiast dla żydomasonów unijnych Lincolna, pomagał nawet car rosyjski, przysyłając flotę wojenną dla szkodzenia Konfederatom. Mój pradziadek kupując w Anglii, na potrzeby swojego oddziału w Powstaniu Styczniowym, karabiny snajperskie Whitwortha, posłał kilka w prezencie patriotom z CSA. Niewątpliwie wielu skurwieli z bandy Johna Browna poszło do piachu dzięki Wilniukowi.

  0
 3. Avatar Ada

  Wczoraj wieczorem przybył do mnie sympatyczny policjant. Powiedział mi,że przychodzi do mnie, bo Sikorski zarzucił mi obrażanie jego na forum. Treść ‘obrażania’ znalezione na forum Wprost 2,5 roku temu. Oto treść obrażania: “Ta Żydówka zachowuje sie jak dawne władze komunistyczne w sprawie krzyża”. Mniej wiecej tak wygladał mój obrażajacy wpis. Czy wy widzicie tu obrazę Sikorskiego? czy jego zony? Pewnie stanę przed sądem,że nazwałam ją zgodnie z jej narodowością Żydówka, a to jest przestępstwo? To tak samo jakbym napisała “Ta Polka…”. Bedzie powołany specjalny biegły z języka polskiego i on stwierdzi czy uzyłam niewłaściwego nazwania żony Sikorskiego w naszym języku Żydówka. Co Wy Kochani o tym myślicie, napiszcie. Dla mnie jest to chore.

  0
 4. 1. Jakim prawem pies przyłazi po nocy? Gonić na przyszłość, musi tylko zostawić wezwanie (data, adres, w sprawie, w charakterze).
  2. Sugeruję na bieżąco informować nas o postępach sprawy – teksty, nazwiska, terminy, adresy.
  3. Będzie dym…
  4. Sugeruję pisać na przyszłość “żydowskie ścierwo”, bo niezależny sąd tuskowy uznał identyczne określenie “czeczeńskie ścierwo”, za poprawne politycznie i lingwistycznie.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816