SPOŁECZEŃSTWO
Like

Platforma Obywatelska za zabijaniem dzieci. Naczelnym ideologiem PO jest Marta Lempart

18/02/2021
503 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Platforma Obywatelska w końcu ustaliła swoje stanowisko (przyjęte niejednomyślnie). “Dajemy możliwość dopuszczenia terminacji ciąży w wyjątkowych sytuacjach po spełnieniu warunków do 12 tygodnia ciąży” – podała dziś Małgorzata Kidawa-Błońska

0


Platforma Obywatelska przedstawiła stanowisko partii ws. aborcji, które zakłada przywrócenie trzech przesłanek umożliwiających przerwanie ciąży, które obowiązywały do czasu publikacji październikowego wyroku TK, a także – w szczególnie trudnych sytuacjach, po konsultacjach z psychologiem i lekarzem – by kobieta mogła podjąć decyzję, czy usunąć ciążę, a prawo powinno jej to umożliwić. Prawo do aborcji obowiązywałoby do końca 12. tygodnia ciąży. Podaje prasa w tym Niezależna.pl

Fakty są takie, że za pomocą aborcji ludzie o lewackich i liberalnych poglądach zabili więcej dzieci niż Niemcy w czasie drugiej wojny światowej. Ale jest coś co łączy obydwie te zbrodnie. To jest argumentacja dlaczego wolno zabijać. Otóż Niemcy uznali, że można zabijać Żydów i Słowian, bo według nich nie byli ludźmi. Dzisiaj lewacy i tzw. liberałowie uważają że można zabijać dzieci w łonach matek pod taki samym pretekstem. Według nich te dzieci nie są ludźmi. Czym więc różnią się aborcjoniści od niemieckich nazistów z okresu II wojny światowej? W moim przekonaniu niczym. Przecież Niemcy zabijali zgodnie ze swoim prawem, które pozwalało im mordować Żydów i Słowian. Papier przyjmie wszystko lecz kiedyś trzeba będzie rozliczyć się z tej niegodziwości.
PO jest za aborcją na życzenie, żenujące jest to nieudolne maskowanie obowiązkową rozmową z lekarzem i psychologiem jakby to miało jakieś znaczenie. Ale to jest właśnie Partia Oszustów, która najpierw cię okłamie, oszuka a na końcu okradnie. PO w ubiegłym tygodniu była przeciwko podatkom dla milionerów i zagranicznych mediów bo wiadomo podatki są według PO tylko dla zwykłych ludzi. Dzisiaj pokazali że są partia zdemoralizowanych lobbystów.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

124 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758