KULTURA
Like

„PIÓRKO – DETAL ŚWIATA” (powroty)

05/01/2014
817 Wyświetlenia
0 Komentarze
55 seconde czytania
no-cover

Dzisiaj zrobione – niby zima; „niby”, bo i śniegu nie ma, i temperatury całkiem nie zimowe… Niemniej sikorki zwykle właśnie o tej porze roku są najbardziej widoczne. Pewnie dlatego, że każda inna pora jest bardziej kolorowa, więc i nasze oczy są silniej absorbowane rozmaitością barw wokół. Zimą, tą białą szczególnie, żółciutkie czy modre sikorki są radosnym akcentem na tle jednokolorowego śniegu. Chyba wszyscy lubimy te malutkie ptaszki, hmm? Szczególnie podoba mi się to, że zwykle widać je w pozycji zwisającej na czymś…, podczepione pod coś… Łatwo to zauważyć, kiedy powiesi się czy to słoninkę, czy specjalnie przygotowany dla sikorek karmnik. 🙂

0


Sikorka bogatka

Dzisiaj zrobione – niby zima; „niby”, bo i śniegu nie ma, i temperatury całkiem nie zimowe…
Niemniej sikorki zwykle właśnie o tej porze roku są najbardziej widoczne. Pewnie dlatego, że każda inna pora jest bardziej kolorowa, więc i nasze oczy są silniej absorbowane rozmaitością barw wokół. Zimą, tą białą szczególnie, żółciutkie czy modre sikorki są radosnym akcentem na tle jednokolorowego śniegu.
Chyba wszyscy lubimy te malutkie ptaszki, hmm?
Szczególnie podoba mi się to, że zwykle widać je w pozycji zwisającej na czymś…, podczepione pod coś… Łatwo to zauważyć, kiedy powiesi się czy to słoninkę, czy specjalnie przygotowany dla sikorek karmnik.
🙂

0

AnnaZofia

Zwykla Polka, architekt,

360 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758