HYDE PARK
6

Pedofilia. Ile dziewczynek jest molestowanych przez lesbijki?

20/10/2018
1933 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Pedofilia. Ile dziewczynek jest molestowanych przez lesbijki?

Czy to nie dziwne że homoseksualizm żeński umyka jakoś z pola widzenia społeczeństwa? Bo przecież jeśli jest tyle , co mówią, lesbijek to skąd one się biorą jeśli nie ma żeńskiej pedofilii. A zauważcie że zwalczaniem pedofilów zajmują się głównie osobniki wyglądające na lesbijki. Zwalczają konkurencję? Lesbijki cichaczem zawłaszczają całą sferę homoseksualną. Wprowadzono słowo “gej” które kojarzy się wyłącznie z facetami z torebką. A gejostwo to przecież nie domena wyłącznie jednego chromosomu. Dlaczego przyjęło się że zainteresowanie dziećmi przez mężczyzn rodzi podejrzenie o pedofilię a to samo ze strony kobiet jest rozumiane jako objaw macierzyństwa? Ludzie mówią że kobieta nie zrobi krzywdy dziecku. Ale przecież to kobiety mordują dzieci nienarodzone a nie faceci. Pociąg do dzieci nie jest związany wyłącznie […]

0


Czy to nie dziwne że homoseksualizm żeński umyka jakoś z pola widzenia społeczeństwa? Bo przecież jeśli jest tyle , co mówią, lesbijek to skąd one się biorą jeśli nie ma żeńskiej pedofilii.

A zauważcie że zwalczaniem pedofilów zajmują się głównie osobniki wyglądające na lesbijki. Zwalczają konkurencję?

Lesbijki cichaczem zawłaszczają całą sferę homoseksualną. Wprowadzono słowo “gej” które kojarzy się wyłącznie z facetami z torebką. A gejostwo to przecież nie domena wyłącznie jednego chromosomu.

Dlaczego przyjęło się że zainteresowanie dziećmi przez mężczyzn rodzi podejrzenie o pedofilię a to samo ze strony kobiet jest rozumiane jako objaw macierzyństwa?

Ludzie mówią że kobieta nie zrobi krzywdy dziecku. Ale przecież to kobiety mordują dzieci nienarodzone a nie faceci.

Pociąg do dzieci nie jest związany wyłącznie z jedną płcią lub preferencjami seksualnymi.

image

Pomyślcie. Czy media i ruchy pro gejowskie nie stworzyły “czarnej dziury” w której znika lesbijska pedofilia?

Czy skoncentrowano się na jednym rodzaju pedofilii tylko dlatego że w kościele katolickim kobieta nie może być kapłanem? Czemu nie zwalcza się pedofillii w innych zawodach gdzie jest jej więcej i czemu nie wnioskuje się usunięcie z Kościoła 100% gejów?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

936 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Little monster's 96 bf

    Hi it’s me Justin Bieber and im suing you for tarnishing my image. U sluts :*

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816