PRAWO
Like

OŻEŁ MORZE wpaść pod noże !….

20/06/2013
1571 Wyświetlenia
3 Komentarze
7 minut czytania
OŻEŁ MORZE wpaść pod noże !….

Prezydenccy naukowcy z dziedziny neurologii dokonali wiekopomnego odkrycia… No po prostu patent stulecia dla ukoronowania rządów Platformy !..

0


 

Odkryli nerw łączący oko …. bezpośrednio  z dupą !..

Kiedy ukłuli pacjenta igłą w dupę , w jego oku pojawiła się łza… Gdy wbili tę samą igłę w oko , pacjent się zesrał !!!!…

Jutro czwartek.. w niedzielę po raz kolejny okaże się  …., że lud Elbląga ma w d… i zagłosuje inaczej jak chcą i życzą sobie rządzący..Po tym kanale Elbląskim pozostanie już tylko Warszawa… Podpisy zebrane !..aż nadto…Termin zostanie ustalony…na niedzielę sierpnia… tak by w Warszawie elektorat mógł wypoczywać poza nią i nie wziąć udziału w referendum… Władza nawołuje do bojkotu ! – skandal , bo za chwil kilka nawoływać będzie do udziału w wyborach… Tylko jak ja się znam na życiu…. to elektorat PO wyjedzie na wakacje , a elektorat biedy pozostanie – jak zwykle – i może pójść i spełnić swój obywatelski obowiązek…a potem już tylko panika i strach u rządzących , że jeśli jakimś numerem nie uda się rozwiązać Parlamentu to wynik wyborczy PO porównywalny będzie z AWS-em roku 2001..( dla zapominalskich poniżej 5%)..

Po tym już tylko dla wielu pozostaną miejsca w noclegowniach..z aneksem rozrywkowym.

NOCLEGOWNIA

Premier Donald Tusk zaczyna przypominać mi blondynkę u lekarza :

… Niech mi pan doktor pomoże !.. pszczoła mnie użądliła..

– Spokojnie.. zaraz posmarujemy maścią..

– A jak go pan doktor złapie ???.. Przecież on już poleciał !

– N I E !… Posmaruję to miejsce gdzie panią użądlił !

– Aaaaa!..To było w parku , przy fontannie , na ławce pod drzewem…

– Blondynko – kretynko !!!..Posmaruję to miejsce w które ciebie uciął..

– To trzeba było od razu tak mówić !.. W palec mnie użądlił… jak boli !

– Który konkretnie ?

– A skąd mam wiedzieć ?… WSZYSTKIE pszczoły wyglądają PODOBNIE !!!..

Ten dialog jako żywo przypomina mi retorykę rządzących w ostatnich miesiącach.. Zakochane przez lata nawet publiczne i nie media zaczynają tracić cierpliwość ( że o Polakach nie wspomnę )… Gdzie nie spojrzysz , czego nie dotkniesz to woda… dużo wody , utopione metro i tunel , afery w samorządach lokalnych , zamiast dróg zegarki , szkoły od becika , ZUS tonie w długach… już jest ponoć pow. 2 DWÓCH bilionów złotych -biada emerytom- (inf:b.min.fin.Cezary Mech), młodzież gremialnie opuszcza Polskę , PKB podąża za nimi… czyli też spada , administracja stale rośnie ( w siłę ) bo ktoś musi na PO głosować choć brak jest informacji o tych co mają ochotę pracować na administrację , Solidarność zapowiada na jesień WYKOPKI , poseł Niesiołowski promuje szczawiową ze śliwkami PYCHOTKA !…

A PARLAMENT ?….. Związki Partnerskie !!!

Ludzie !..Posłowie !…zgódźcie się od razu na wielożeństwo homoseksualne i adopcje wszystkiego i wszystkich… Każdy gej może mieć 100 mężów-partnerów a lesbijki 200…

Tylko na poważnie zajmijcie się problemami POLSKI i Polaków… MASZERUJE BIEDA Z NĘDZĄ !..Śmieci będzie taniej zjadać niż wyrzucać… Bezrobocie rośnie szybciej jak wrzody na tyłku , ilość wykluczonych z życia Polaków to już ponad 8 MILIONÓW !.. – tyle jest na oficjalnych listach BIK , BIG i innych szwarc kwitach..Cena wody w butelkach dorównuje cenie w kranach… Cooo ?..tylko ja to widzę ?… Co to tylko mnie wszystko kojarzy się z seksem i temu podobnymi kartoflami ?… 

BRUDNE MYŚLI

 

Opowiadał mi jeden z niemieckich przedsiębiorców , że do kanonu wiedzy o robieniu interesów w Polsce weszło pojęcie korupcji.. Tego uczą na uczelniach.. A  NASI rządzący deklarują walkę z korupcją poprzez tworzenie aktów prawnych , które tę korupcję POWODUJĄ !..

Prywatyzacja szpitali ?..Sprzedawane … za grosze !..dosłownie !..Leki refundowane po wielokroć droższe jak we wszystkich państwach UE…Kilometr drogi/autostrady droższy jak w  Szwajcarii z setkami metrów tunelów pod Alpami… Otworzyć firmę ?…państwo zrobi z ciebie bankruta szybciej jak prędkość dźwięku.. NAJTANIEJ w Polsce …… kosztuje emerytura… jej wysokość bije wszelkie rekordy małości…W Europie tyle wydaje emeryt na waciki i papier toaletowy..

To do czego Szanowni Panowie – liderzy Platformy Obywatelskiej  – chcecie „zaprosić” 2 miliony Polaków , którym się udało wyjechać za pracą na zachód ???..Wasz Premier im to obiecał 6 lat temu w Tesco w Anglii..Do powiększenia liczby bezrobotnych w Polsce ?..Jaką Polskę chcecie zostawić następnemu pokoleniu ?..Zadłużoną „po uszy” , żeby nie porównywać z długiem Gierka ?..Zmniejszająca się liczba Polaków i starzejąca się !.. nie obsłuży nawet odsetek od zaciągniętych przez WAS kredytów..To co ?..Pod nóż lichwiarzom ?..

Mimo wszystko wierzę w pomysłowość i mądrość Polaków.. Przeżyliśmy najazd Szwedzki i Sowiecki , zabory , rozbiory i wybory, reformę rolną i Balcerowicza , wybudowaliśmy najdłuższy w świecie tunel pod trawnikiem (w Warszawie ) , VAT pobierany przez fiskusa jest większy jak oficjalne dochody Polaków…. eee tam…damy radę !..jutro też będzie ciepło i słonecznie..

                  Pan Bóg postanowił ogłosić przetarg na wybudowanie nowej bramy do nieba :

Zgłasza się Turek :..zbuduję bramę za 20 tys.zł !.. Pan Bóg pyta – czemu tak drogo ?… Na co Turek – 10 tys. zł na materiały i 10 tys.zł na robociznę..

Zgłasza się Niemiec :.. i chce 40 tys.zł.. Pan Bóg – czemu tak drogo ?…20 tys.zł na porządne materiały i 20 tys.zł na porządną robociznę…

Zgłasza się Polak :.. 60 tys.zł woła !… Pan Bóg robi duże oczy i pyta czemu tyle ?… Polak rozlicza : 20 tys.zł dla mnie , 20 tys.zł dla Pana Boga , a za pozostałe Turek zrobi bramę !!!

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758