WIEDZA
1

Operacja Covid 19 jako perfekcyjny zamach stanu-widziane z USA

07/04/2020
2143 Wyświetlenia
0 Komentarze
16 minut czytania
no-cover

Wydaje sie im dużej trwa trwa tzw. kwarantanna coronavirusowa,. tym Amerykanie nabierają coraz więcej podejrzeń, że to wszystko jest zamachem stanu na ich podstawowe prawa i wolności zapisane w Konstytucji. Operacja cornavirusowa jest finalnym punktem polityki neoliberalnej zapoczątkowanej przez Ronalda Reagana, w celu uczynienia z USA państwa e pełni totalitarnego.

0


Wracam po dość długiej nieobecności, ponieważ miałam bardzo dużo obowiązków związanych z tzw. Epidemią Covid19. Biorę dane z dzisiejszej interii dotyczących tylko Polski. Zmarłych  dzisiaj 111, wczoraj było 98, zaś od wczoraj przybyło tylko 4 osoby od początku wybuchu epidemii, zakazonych 4532. Dzisiaj przybyło 119 osób zaś czoraj było 4201 zarazonych. Dla mnie to wyższa matematyka.Teraz sobie proszę porównać inne dane z lat ubiegłych i wszystko będzie jasne, o ile dane te gdzieś w cudowny sposób nie zniknęły. Chodzi  mi o zwykłą grypę, która co roku sieje spustoszenie, a zwłaszcza choroby pogrypowe, głównie układu oddechowego jak również niewydolności krążenia.

W ciągu całego miesięcznego trwania tzw. Pandemii umarło z tyego powodu w samej tylko Polsce aż 98 osób na dzień 6 kwietnia. Tyle wiemy z oficjalnych danych przekazywanych przez ministerstwo. Ale tak naprawdę nic nie wiemy kto decydujeo podawaniu do publicznej wiadomości , że osoby schorowane, powyżej 70 lat, umarły właśnie na osławiony już Covid 19.

Wracając do faktów, WHO ogłosiła światowy stan pandemii Covid 19, w dniu 30 stycznia, kiedy oficjalna liczba zgonów w Chinach wynosiła 213 osób. Następnego dnia prezydent Trump ogłosił stan pandemii na tyerenie USA, zaś naczelny lekarz USA dr. Fauci ogłosił, że liczba zgonów wyniesie 8000 osób. Na dzisiaj w USA z powodu Covid zmarło 19 9643 osoby, przy czym dokładnie nie wiadomo co tak naprawdę było przyczyną śmierci. Mamy uwierzyć w te wszystkie dane, które podaje strona rządowa, za posrednictwem mediów korporacyjnych.

Jesli ludność Ameryki wynosi ok. 331 milionów, to jest to tylko 0,000029%. Czy jest to stan pandemii dla całego kraju?

W Polsce do tej pory na 38 milionów zmarło119  osób co daje 0,0000026%.

Myślę że podobne wyniki procentowe można zaobserwować w pozostałych krajach objętych pandemią.

W dniu kiedy Trump ogłosił stan pandemii na terenie całego kraju, ludność przede wszystkim ruszyła po zakup bronii palnej, jak również zakupu ogromnych ilości amunicji. I to w Ameryce był towar pierwszej potrzeby.

A tymczasem w telewizji informowano, że najszybiej znika papier toaletowy, co też było podane zgodnie z prawdą, natomiast o ogromnych zakupach bronii i amunicji nie wspomniano ani słowem. Po około dwóch tygodniach, sytuacja w Chicago jakoś sie uinormowała nie ma juz żadnej paniki zakupowej papieru toaletowego, ceny żywności są takie same, jakie były przed wybuchem paniki.

Tymczasem media korporacyjne podały informacje sprzed dwóch tygodni, jakoby na Florydzie jakiś facet został złapany na próbie kradzieży 66 rolek papieru toaletowego i grozi  mui za ten wyczyn 6 lat więzienia. Przypomina mi to rysunek A. Mleczki  z 1982 roku, gdzie to świniaka w klatce pilnują groźni zomowcy , a rysunek był zatytuowany „wystawa objazdowa”.

Przejdźmy do chronologii zdarzeń.  Zwracam uwagę na trzy zdarzenia, które miały iejsce na przestrzenii jednego tygodnia. Pierwsze z nich to pierwsze prawybory w Iowa w których to napompowano Pete Buttigiega, który to w cudowny sposób wygrał, a Sanders który we wszystkich sondażach wyprzedzał prawie dwukrotnie pozostałych kandydatów przegrał. Próbowano również reanimować starca Bidena, z coraz bardziej widoczną demencją, który to później został zdecydowanym faworytem wszystkich wyborców. Wybuch epidemii Covid 19 w cudowny sposób wyeliminował Sandersa, autentycznego przywódcę demokratów,   jedynego faceta z charyzmą, który mógł poprowadzić partię demokratyczną do zwycięstwa.

Drugim wydarzeniem było odrzucenie przez senat próby impeachmentu prezydenta Trumpa . Tak więc wszystkie wysiłki gangu Clintonów na odzyskanie władzy legły w gruzach, którym nie powiodły sie próby szantażu kilku senatorów z partii republiokańskiej, by zagłosowali  za impeachmentem Trumpa.

Trzecim zdarzeniem w tym samym czasie był wybuch Covid 19 na statku wycieczkowym Diamond Princess Rodziny zakażonych przewieziono do trzech miejsc kwarantanny w USA. Po czym jednemu osobnikowi pozwolono na wizytę w centrum handlowym w San Antonio w Teksasie, podczas kiedy pacjent był wciąż zarażony.

Jak to jest, że zamyka się w całym kraju kawiarnie, restauracje, w kościołach może przebywać nie więcej niż pięć osób, a wtym samym czasie w każdym Walmarcie przebywa kilkaset osób i to nie  jest zaraźiwe, podczas gdy zgromadzenie liczące w kościele powyżej pięciu osób jest z pewnością siedliskiem zarazy Covid 19. Powierzchnia takiej bazyliki św. Jakcka jesty dużo większa od powierzchni Walmarta.

Ciekawa jestem co by się stało, gdyby tak w bazylice na Jackowie, zebrało się 15 osób, wszystkie w przepisowych maseczkach, oraz siedzące w przepisowej odległości ok. 2 metrów. Bardzo prawdopodne że wszystkie te osoby, uczestniczące w karygodnym zgromadzeniu,  zostałyby ukarane mandatem.

Najbardziej jednak charakterystycznym zjawiskiem pandemii Covid 19 jest osoba Billa Gatesa, jego John Hopkins University,CDC, WHO. Wszystkie te wymienione organizacje, uczestniczyły w ćwiczeniu pandemii w październiku 2019. Symulacja pandemii pokrywa się w całości z wydarzeniami następującymi w wyniku Covid 19 w realu.

26 marca tego roku Bill Gates, dotąd tyko programista, wypowiedział się jako jeden z głównych krajowych ekspertów w sprawach epidemiologicznych w stacji CNN. Bardzo nalegał na co najmniej 10 tygodniowe zablokowanie ludzi w ich domach i mieszkaniach, następnie testowanie oraz szczepienie.

Skoro w dnu 26 nmarca Gates nalega na szczepienie, to znaczy że musi już mieć przygotowana szczepionkę w setkach milionów sztuk, która to będzie niezwykle „skuteczna” i jedyna.

Jeśli się weźmie pod uwagę huczne kilkuletnie kampanie reklamowe, zachęcające ludzi do szczepienia z bardzo mizernym skutkiem, to widać jaki to może być opłacalny biznes dla Big Farmy. Przebicie cenowe jest ponad czterdziestokrotne.

Gates jeden z najbogatszych ludzi na świecie, ma gdzieś totalną zapaść kraju w czasie tej jego 10 tygodniowej kwaranntanny, byleby ubić interes kosztem podatników, bo szczepionki miałby według niego finansować rząd federalny, który to miałby narzucić obowiązkowość szczepienia. Ciekawa jestem jakie byłyby kary finansowe za odmowę. Np. W stanie Virginia za uczestnictwo w nabożeństwie kościelnym w ilości 10 osób mozna dostać wyrok jednego roku więzienia.

Biorąc pod uwagę srogość wyroków za naruszanie warunków kwaranntanny coronavirusowej, ekipa Gatesa, która jest tylko jednym z odgałęzień NWO, jak na razie z powodzeniem narzuciła za pośrtednictwem republikańskiego prezydenta Trumpa dyscyplinę elektoratowi republikańskiemu, który to nadal wierzy w dobre intencje Trumpa.

Chciałabym zwrócić uwagę na stopniowanie przez Trumpa okresu kwaranntanny. Najpierw miało to być do świąt Wielkanocnych. Później Trump przedłużył stan oblężenia do końca kwietnia, mówiąc ni gruszki ni z pietruszki, że coronavirusowe Perl Harbour dla Ameryki będzie miało miejsce w tym tygodniu.

Pytanie moje jest takie. A kto podaje liczby uśmierconych koronavirusiarzy, oraz skąd ta pewność że umarli oni właśnie z powodu Covid 19. Większe miasta i miasteczka podają w swoich komunikatach codziennie liczby zmarłych jak również zarażonych, przy czym sugeruje się że te osoby zarażone można uważać za zmarłe. Te liczby są nie do zweryfikowania, ponieważ nie ma nikogo, kto miałlby jakikolwiek autorytet w danej społeczności. Coraz więcej myślących osób uważa, że ten cały coronawirus to jedna wielka ściema mająca przykryć  upadek systemu finansowego opartego na pieniądzu wykreowanym z powietrza.

Cała ta zabawa zaczęła się w czasach jednego z najbardziej popularnych prezydentów w historii Ameryki, a mianowicie Ronalda Reagana.To dzięki niemu, powstawały tzw. Rynki finansowe, dzięki którym m.in.tacy grandziarze jak Soros dorabiały sie miliardówbez jakiekolwiek pracy, wykorzystując naiwność i kompletny brak wiedzy Reagana na temat działania rynków finansowych. Wiem że zostanę zaatakowana przez tzw. wolnorynkowców, ale jest to temat na osobną notkę. To właśnie era Reagana zapoczątkowała dzisiejszy krach światowych finansów. Reagan jako prezydent zapewnił ogromne zyski grupie cwaniaków, zapewniając im ogromne ulgi podatkowe. Pokłosiem tego jest dzisiaj Amazon który zapłacił jako firma 1.2% podatku.

Aby zrozumieć dlaczego jeszcze konserwatywni Amerykanie, uzbrojeni po zęby jeszcze nie robią marszu na Waszyngton, trzeba się cofnąć do wyborów prezydenckich 2016. Wiemy że administracja Obamy bardzo pragnęła rozbroić Amerykanów, ale skończyło się to fiaskiem ze względu na siłę lobby NRA, która to ma największe wpływy w Kongresie. Kierownicy NWO zdawali sobie sprawę, że system finansowy oparty na pieniądzu wykreowanym z powietrza, musi upaść w ciagu następnych czterech lat, więc musieli poszukać wiarygodnego prezydenta republikańskiego, który mógłby zneutralizować na ile to możliwe uzbrojonych republikanów. To dlatego Trump musiał wygrać. Za Obamy zmiany kimatu poniosły porażkę, były zbyt grubymi nićmi szyte, by to kupił uzbrojony elektorat republikański.

Clintonowa była idealnym kandydatem dla kierownictwa NWO, ale jej ogromna niepopularność wśród właśnie uzbrojonych republikanów zdecydowała, że postawiono na Trumpa. Prezydentura Clintonowej na pewno by doprowadziła do starcia republikanów z US Army, a wtedy nie wiadomo jak by się zachowała armia, czy przypadkowo nie przyłączyłaby się do uzbrojonych republikanów.

Popularność Trumpa miała zneutralizować uzbrojonych republikanów. Cowid 19 nie musi wcale konfrontować armii z republikanami, dopóki Trump jest wiarygodny w swoich ocenach i przekazach nadziei na koniec kwaranntanny. Gates powiedział w dniu 26 marca, że okres kwaranntanny wymaga wedłuig niego 10 tygodni. Czyli cały ten koronawirusowy cyrk powinien się skończyć około połowy czerwca. W tym czasie szczepionki będą gotowe, rząd federalny je sfinansuje i wprowadzi obowiązek szczepień. Dla Gatesa i stających za nim ludzi będzie to doskonały biznes.

Jak się nie zaszczepisz nie będziesz miała dostępu do własnych pieniędzy, które do tej pory zdeponowałaś w banku, zaś gotówka będzie wyeliminowana jako jeden z głównych rozsadników coronavirusa.
Wczorajwieczorem na jednym z portali wyczytałam,  że Iran wynalazł już szczepionkę na coronawirusa, ale dzisiaj ta wiadomość z wczorajszego wieczoru zniknęła. Zobaczymy, czy gdzieś w okolicach połowy czerwca Bill Gates będzie jako jedyny wynalazca skutecznej szczepionki, spełniającej bardzo wyśrubowane wymagania amerykańskie.

Tak więc pętla coronavirusowa coraz bardziej się zaciska, przekonałam sie o tym jak w stanie Maine ścięto drzewo by zagrodzić drogę mężczyźnie by nie mógł przerwać kwaranntanny. Wybór Trumpa idealnie spacyfikował tych republikanów, którzy są uzbrojeni.  Poddanie całej Ameryki kwaranntannie uniemożliwia zebranie się jakiegokolwiek oddziału zbrojnego któryby przerwał ten zaklęty krąg. Bo jeśli padnie Ameryka, ta republiokańska i uzbrojona, padnie cały świat. Nastąpi orwellowski 1984.

Tak więc petla coronavirusowa coraz bardziej zaciska się na szyi Amerykanów, a następnie zacznie się zaciskać na reszcie świata. Zaś kto później będzie wracał wspomnieniami do czasów sprzed covid 19, tego się będzie eliminować za pomocą czipu wszczepionemu podczas podawania szczepionki Gatesa.

Im ludzie będą teraz w tym przełomowym miesiącu wątpić  w tę prowokację coronawirusową tym media będą nas jeszcze bardziej bombardować przerażającymi wiadomościami z frontu walki z coronavirusem.

https://

0

slepa manka

Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

393 publikacje
51 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758