Bez kategorii
Like

Obrazy dla każdego!

07/02/2011
371 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

         Parę dni temu opublikowano na Nowym Ekranie artykuł poruszający problem praw autorskich do zdjęć zamieszczanych na portalu. Jest to zagadnienie bardzo ważne, po co narażać się na perturbacjeprawne? Wszystko można rozwiązać w sposób prosty, a to z tego powodu, że można skorzystać z dobrej woli właściciela praw autorskich zdjęcia, czy obrazu.        Aleksander Horop, malarz z Dolnego Śląska, na swoim blogu zamieścił informacje:„Jeżeli Użytkownicy Nowego Ekranu życzyliby sobie ozdobić swój tekst opublikowany na wspomnianym portalu, zdjęciem któregoś z moich obrazów, to bardzo proszę. Do końca lutego, a pewnie i dłużej, można czynić to bez pytania o moją zgodę.” Oto adres: www.horopgaleria.bloog.pl        Arcydzieł malarstwa może i tam się nie znajdzie, ale to nie powód, żeby nie skorzystać z tej możliwości.

0


 

       Parę dni temu opublikowano na Nowym Ekranie artykuł poruszający problem praw autorskich do zdjęć zamieszczanych na portalu. Jest to zagadnienie bardzo ważne, po co narażać się na perturbacjeprawne? Wszystko można rozwiązać w sposób prosty, a to z tego powodu, że można skorzystać z dobrej woli właściciela praw autorskich zdjęcia, czy obrazu.

       Aleksander Horop, malarz z Dolnego Śląska, na swoim blogu zamieścił informacje:„Jeżeli Użytkownicy Nowego Ekranu życzyliby sobie ozdobić swój tekst opublikowany na wspomnianym portalu, zdjęciem któregoś z moich obrazów, to bardzo proszę. Do końca lutego, a pewnie i dłużej, można czynić to bez pytania o moją zgodę.”

Oto adres: www.horopgaleria.bloog.pl

       Arcydzieł malarstwa może i tam się nie znajdzie, ale to nie powód, żeby nie skorzystać z tej możliwości.

0

Micha

Nazywam sie Michal Pluta. Mój oficjalny blog i wszystkie teksty: konfederata.bloog.pl.

45 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758