HYDE PARK
Like

NYC- 9.11 dwanaście lat temu i teraz

11/09/2013
641 Wyświetlenia
3 Komentarze
2 minut czytania
NYC- 9.11 dwanaście lat temu i teraz

Gordon Donovan fotograf Yahoo powrócił do miejsc które pamięta się  z 9.11. Teraz , dwanaście lat później wygladają  zupełnie inaczej. Warto je sobie porównać. Dwanaście lat to szmat czasu ale przebiegły niespodziewanie szybko. Pamiętam ten dzień dość dokładnie. Wyjechałem z domu tak jak to zaplanowałem poprzedniego dnia. Miałem obejrzeć kilka obiektów w sąsiednim mieście . Dojeżdżałem właśnie do siedziby zarządu miasta gdy zadzwoniła przerażona córka i powiedziała że jest atak terrorystyczny na Nowy Jork i samolot uderzył w wieżowiec. Po chwili cięzko juz było się dodzwonić gdziekolwiek gdyż komunikacja komórkowa była przeciążona. Zawróciłem do domu i to co zobaczyłem w TV przekraczało wszelkie wyobrażenia. W pierwszym odruchu szukaliśmy mozliwości oddania krwi gdzyż wzywano wszystkich o taką pomoc. Niestety urodzeni w […]

0


Gordon Donovan fotograf Yahoo powrócił do miejsc które pamięta się  z 9.11. Teraz , dwanaście lat później wygladają  zupełnie inaczej. Warto je sobie porównać.

Dwanaście lat to szmat czasu ale przebiegły niespodziewanie szybko. Pamiętam ten dzień dość dokładnie. Wyjechałem z domu tak jak to zaplanowałem poprzedniego dnia. Miałem obejrzeć kilka obiektów w sąsiednim mieście . Dojeżdżałem właśnie do siedziby zarządu miasta gdy zadzwoniła przerażona córka i powiedziała że jest atak terrorystyczny na Nowy Jork i samolot uderzył w wieżowiec. Po chwili cięzko juz było się dodzwonić gdziekolwiek gdyż komunikacja komórkowa była przeciążona. Zawróciłem do domu i to co zobaczyłem w TV przekraczało wszelkie wyobrażenia. W pierwszym odruchu szukaliśmy mozliwości oddania krwi gdzyż wzywano wszystkich o taką pomoc. Niestety urodzeni w Polsce krwi oddać nie możemy. W USA nie jest dopuszczona do transfuzji ze względów sanitarnych (coś tam w Polsce było takiego że wszyscy dorosli sa jako dawcy wykluczeni) Nic innego nie mogliśmy zrobić. Póżniej dowiedzielismy się że kolega który tego dnia miał pracować w jednym z wieżowców ocalal bo nie dojechał. Utknęli w porannym korku na dojeździe do Holland Tunnel.

Później przez kilka lat unikałem dojazdu na “ground zero” . Coś mi n ie pozwalało. Pierwszy raz po zamachu udałem się dopiero po pięciu latach. Wieżowce traktowałem ze szczegółną atencją. Byłem tam mnóstwo razy bowiem jeździliśmy tam że wszystkimi gośćmi przyjeżdżającymi z wizytą z Polski.

Teraz proszę sobie porównać , jak zmieniły się te miejsca:

 

    

    

     

    

     

    

     

      

    

     

    

   

 

PS. Pomysł urządzania w tym dniu demonstrancji w Warszawie uważam za idiotyczny  nawet jesli dobórf daty potwierdza że jest to operacja false flag i ma na celu ogłupianie społeczeństwa. To byłby idiotyzm do kwadratu.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

3 komentarz

 1. 12 lat to sporo czasu Mnie osobiście jednak dziwi to, że ta cała mistyfikacja Busha przeszła. Szkoda mi tych ludzi co tam zginęli tylu strażaków lekarzy i pracowników. To co teraz dzieje się w USA pokazuje że “władza” musi się liczyć z ogółem społeczeństwa. Jak tamte chwile łączyły cały New York ze światem tak ludzie na całym świecie powinni protestować przeciwko takim przewrotom. Chwilę zadumy nad tym miałem i my tu w Polsce też nie pozwalajmy na podobne wydarzenia. W jedności Siła.!.

  0
 2. Ja też pamiętam doskonale tamten dzień. Oczekiwałam mojego pierwszego dziecka. Obudziłam się kompletnie zniesmaczona, ponieważ na 11-09 przypadał termin porodu…a tu nic… ani wody nie odeszły, ani nic nie zabolało…Z nudów włączyłam telewizornię i … masakra. Moją córkę, obecnie prawie dwunastoletnią urodziłam 8 dni później…Ale tego dnia 11-09 zapamiętam doskonale do końca życia. Jeśli to była wielka mistyfikacja, to odpowiedzialni za nią mocno odpowiedzą przed Bogiem…

  0
 3. Avatar polipid

  ot wyburzenie na koszt podatnika + pretekst do wzięcia ludzi za pysk.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816