Bez kategorii
Like

Noworoczne akcje plakatowania Stowarzyszenia ONR Podhale

23/01/2013
440 Wyświetlenia
0 Komentarze
39 seconde czytania
no-cover

Akcje plakatowania ściśle związane są z działalnością Stowarzyszenia ONR Podhale. Tym razem noworoczne plakatowanie przeprowadziły Koła z Witowa i Nowego Targu.

0


 W dniach 15 stycznia Koło Witów, pięć dni później 20 stycznia Koło Nowy Targ Stowarzyszenia ONR Podhale przeprowadziły akcję plakatowania w swoich rejonach. Plakaty zawisły w wielu miejscach na terenach miasta Nowy Targ oraz wsi; Witów, Kościelisko, Dzianisz .
Fotorelacje z akcji w linkach poniżej.
/rl/

Galerie zdjęć :
www.facebook.com/media/set/

www.facebook.com/media/set/

źródło: onrpodhale.pl/
www.facebook.com/onrPodhale

Inne zapisy autora:

0

Avatar
ONR Podhale https://www.facebook.com/onrPodhale

Oficjalny blog Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale. Regionalne stowarzyszenie społeczno-polityczne założone w Zakopanem w październiku 2004 r., wpisane do ewidencji stowarzyszeń 23 kwietnia 2005 r. – nr 20/R/Z. Misja Myśl i czyn! Nacjonalizm, Narodowy Radykalizm, Korporacjonizm, Społecznikostwo, Regionalizm Szukamy politycznych żołnierzy, którzy chcą zmieniać rzeczywistość myślą i czynem! Jeżeli losy Ojczyzny nie są Ci obojętne - wstąp w szeregi Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale i podejmij walkę razem z nami. Jeżeli podzielasz nasze poglądy, nie bój się ich. Nie bój się tej myśli i nie ukrywaj jej przed sobą. Wręcz przeciwnie – bądź odważnie dumny z tego, że jesteś nacjonalistą. To wielka i piękna idea, która jest jednym z głównych motorów budowania niepodległych państw, wspaniałych zwycięstw, historycznych sukcesów. Nie jesteś zresztą sam. Przyłącz się do nas, odnajdźmy się – jest nas naprawdę bardzo wielu i wszyscy myślimy podobnie. Zamiast siedzieć z założonymi rękoma zacznij z nami współpracować! Opis Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale powstało w październiku 2004 r. Od 2005 roku, jako Stowarzyszenie regionalne, zachowując swoją prawną podmiotowość, niezależne władze oraz autonomię co do podejmowanych inicjatyw i form pracy jest partnerską organizacją ogólnopolskiego Obozu Narodowo Radykalnego i pełni funkcję jego nieformalnego Oddziału na terenie Podtatrza. Zasady współpracy między Stowarzyszeniem ONR Podhale, a ogólnopolskim ONR zostały określone w umowie zawartej pomiędzy obiema organizacjami.

76 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816