Bez kategorii
Like

Cameron mołodiec

23/01/2013
595 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Donaldu Tusku , klepanie po plecach nic nie da , postawa lokaja też nie. Z Unią trzeba postępować tak jak czyni to premier Cameron.

0


 Dał nam przykład David Cameron jak postępować z UE mamy.  David Cameron postępuje jak polityk , któremu dobro  państwa leży na sercu.  Davida Camerona nie wystarczy poklepać po plecach , żeby tańczył jak Angela i  Holland mu każą. Interes państwa i jego obywateli  dla tego przywódcy jest sprawą nadrzędną.

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/417235,premier-david-cameron-o-przyszlosci-wielkiej-brytanii-w-unii-europejskiej.html

David Cameron nie zgadza się ze wzrastającą omnipotencją UE , która niczym mityczny Lewiatan pożera kompetencje państw narodowych. Cameron apeluje o  zmiany w działaniu Unii i pozostawienie  większej   elastyczności  w decyzjach państwom . Gdyby to się nie udało ,  decyzję o pozostaniu czy wyjściu  Wielkiej Brytanii z UE , pozostawia jedynemu suwerenowi , który może taką decyzję podjąć w drodze referendum czyli obywatelom .

 http://wpolityce.pl/wydarzenia/45382-cameron-zapowiedzial-referendum-ws-wyjscia-z-ue-premier-tusk-moze-sie-uczyc-jak-szachowac-europe

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758