Komentarze dnia
Like

Nigel Farage pośrednio za zmuszaniem kobiet do aborcji

23/04/2014
619 Wyświetlenia
0 Komentarze
20 minut czytania
Nigel Farage pośrednio za zmuszaniem kobiet do aborcji

Kiedy jeden z kandydatów Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa do rady miasta wywołał sensacje proponując wprowadzenie prawa o przymusowej aborcji wszystkich płodów z zespołem Dauna, Farage zaznaczył że jest w lekkim szoku , ale jest skłonny stwierdzić ,że dopóki jest liderem partii , nie zamierza się tym zajmować

0


„...(źródło )

Nigel Farage „ Putin to światowy lider .Podziwiam go „….”Lider UKIP oskarżył ponadto Unię Europejską, zarzucając jej „krew na rękach” za wsparcie rewolucji na Ukrainie, co miało doprowadzić do aneksji Krymu. Farage przyznał, że sam także podziwia Putina, ale jako przywódcę, nie jako człowieka. „…”Farage powtórzył, że nie pochwala aneksji Krymu, stara się jednak zrozumieć Putina. Przy okazji, po raz kolejny zganił przywódców Unii Europejskiej za „słabe i marne” rozegranie sytuacji na Ukrainie. „Jeśli będziesz szturchać kijem rosyjskiego niedźwiedzia, on na pewno odpowie…” – stwierdził lider UKIP. Jego zdaniem, to Unia Europejska doprowadziła do destabilizacji politycznej na Ukrainie. „…(źródło )

„Farage za zachowaniem małżeństw homoseksualnych”…..”Znany brytyjski eurosceptyk, Nigel Farage, zapowiedział utrzymanie małżeństw homoseksualnych po swoim zwycięstwie w wyborach. Jednocześnie lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, chce aby tradycyjne chrześcijańskie śluby, zostały pozbawione statusu prawnego. „…”Europoseł udzielił wywiadu portalowi „Pink News”, który jest największą stroną informacyjną w Europie, przeznaczoną dla homoseksualistów. Zapowiedział w nim, że po ewentualnym zdobyciu władzy, nie cofnie prawa legalizującego małżeństwa homoseksualne, mimo swojego pierwotnego sprzeciwu wobec postulatów Partii Konserwatywnej. Jednocześnie Farage uważa, iż tradycyjne chrześcijańskie śluby, powinny zostać pozbawione statusu prawnego. Pary które przystąpią do tego sakramentu, powinny wziąć następnie ślub cywilny, który będzie wówczas zalegalizowany przez państwo. „…”Jednocześnie Farage zachęcał homoseksualistów i osoby transseksualne, do wstępowania do jego partii. Zapowiedział jednocześnie, że UKIP będzie sprzeciwiać się pomocy finansowej, udzielanej państwom prześladującym osoby o odmiennej orientacji seksualnej. „..marzec .2014 (źródło )

maj 2013 „ Nigel Farage, przywódca Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) oświadczył, że nie wyrzuci ze swojej partii osób twierdzących, że homoseksualizm jest “obrzydliwy”. Jak podkreślił, ludzie mają prawo do “staromodnych” poglądów, które są, w jego opinii, niezbędnym elementem debaty publicznej dotyczącej związków osób tej samej płci.”….”Dyskusję zapoczątkował jeden z kandydatów partii w lokalnych wyborach, który miał napisać, że homoseksualny seks jest “obrzydliwy”, a osoby homoseksualne “nie są normalne”. Sprawę tę opisał dziennik “Daily Telegraph”.”…”Farage mówił już wcześniej, że związki cywilne są “uczciwym rozwiązaniem” dla par homoseksualnych. Przewodniczący UKIP jednocześnie ocenił, że wprowadzenie instytucji małżeństw osób jednej płci jest “niebezpieczne”….(źródło )

„Eurosceptyczna Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) rozpoczęła we wtorek kampanię przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, ostrzegając Brytyjczyków przed imigrantami. „..”Na jednym z billboardów widać żebrzącego robotnika budowlanego i napis: “Polityka UE w działaniu”. Inny billboard obwieszcza, że 26 milionów ludzi w Europie szuka pracy i pyta: “I na czyje miejsca pracy oni czyhają?” …..(źródło )

„ Gary Johnson, kandydat Partii Libertariańskiej na prezydenta USA „….”Ponadto, jego zdaniem, o życiu dziecka poczętego do momentu, kiedy będzie ono miało zdolność do samodzielnego życia, powinna decydować wyłącznie matka. Opowiada się także za legalizacją „małżeństw” homoseksualnych i ochroną organizacji religijnych, by mogły one kultywować swoje przekonania. „...(więcej )

Walter Laqueu „„W przyszłym miesiącu w całej Europie odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego: czy to możliwe, że sukces FN powtórzą podobne mu ugrupowania w innych krajach i w miejsce dotychczasowej 10-procentowej reprezentacji przeciwników UE w nowym parlamencie znajdzie ich się 20 procent, a może nawet jedna czwarta? „….”Owszem, całkiem możliwe, że w wyborach do PE najsilniejszą partią w Holandii okaże się PVV. Na sukcesy mogą też liczyć skrajna prawica brytyjska i węgierska, być może również grecki Złoty Świt „….”Prawicowe ugrupowania w Szwecji i Norwegii, które rosną ostatnio w siłę, są przeciwne imigracji, ale nie mechanizmom demokracji. „….”W sporze między Kijowem a Moskwą większość ugrupowań tego typu stanęła bowiem po stronie tej ostatniej, co wyjaśnia zdumiewającą wielu Europejczyków ewolucję postaw: oto rodzi się nowe przymierze między Rosją a europejską skrajną prawicą. „….(źródło)

‘Wielka zmowa koncernów „..Dogadały się , by nie podwyższać pensji „…”Wolny rynek? Tylko wtedy, gdy to gigantom pasuje – jak się okazuje, przez kilka lat Google, Apple i Intel miały zawiązane nieformalne porozumienie: nie podbieramy sobie nawzajem pracowników.
Proces, który obejmuje też Adobe, rusza w przyszłym miesiącu. A na jaw wychodzą coraz pikantniejsze szczegóły”. „….”Według oskarżenia, w latach 2005-2009 między koncernami obowiązywała niepisana umowa, by nie podbierać sobie pracowników, a tym samym nie musieć podwyższać pensji i premii tym, którzy potencjalnie chcieliby odejść. Gdy ktoś umowę łamał, szybko wyciągano konsekwencje. Z ujawnionej korespondencji wynika np., że w 2007 r. Google zwolniło pracownika, który próbował przeciągnąć do firmy inżyniera z Apple. Powód? O podchodach dowiedział się Steve Jobs, wówczas szef Apple, i momentalnie wysłał skargę do Erica Schmidta, prezesa Google’a. Dwa lata wcześniej Jobs groził Sergiejowi Brinowi, współzałożycielowi internetowej wyszukiwarki.”…”Jeśli zatrudnisz choćby jedną osobą, to oznacza wojnę – pisał. Dokumenty pokazują też, że gdy Google zorientował się, że traci inżynierów na rzecz Facebooka, też chciał wciągnąć firmę Marka Zuckerberga do gry. – Kto powinien się skontaktować z Sheryl albo z Markiem, by wstrzymać ogień? Musimy zawrzeć z nimi pokój – pisał w mailu do menedżerów Google’a jeden z ich doradców. Problem dostrzegł też Brin.”…”Fenomen Facebooka stworzył poważny problem z utrzymaniem kadr. Nie tylko z powodu bezpośredniego zatrudniania przez nich pracowników, ale obserwuję, że wszyscy chcą teraz założyć następnego Facebooka albo wzbogacić się, tworząc popularną aplikację – pisał współzałożyciel Google’a do menedżerów koncernu.  „…(źródło )

„Londyńskie Heathrow właśnie zostało wyprzedzone, przez Dubaj na liście największych lotnisk świata. Trzecie miejsce po pierwszej w rankingu Atlancie (nadal) i Pekinie (który szybko Amerykanów goni) zajmuje teraz Dubaj. I przewyższa brytyjskie pod każdym względem. „….”Tak, to prawda, Heathrow szykuje się właśnie do otwarcia Terminalu 2, skąd będą latać maszyny przewoźników Star Alliance. Ale i potem w porównaniu z dubajskim rozmachem  całe londyńskie lotnisko będzie wyglądało  jak przyzwoity port regionalny. I nic więcej „…(źródło )

„ Antarktyda jak Kalifornia”…”Miliony lat temu Biały Kontynent był ciepły. Naukowcy opracowali metodę badania prehistorycznego klimatu. „….”Badacze skupili się na Antarktydzie w epoce eocenu, około 40-50 mln lat temu. W tym okresie stężenie dwutlenku węgla w atmosferze było znacznie większe niż dzisiaj, a klimat Ziemi był zdeterminowany przez efekt cieplarniany. „….”Badacze odkryli że przeciętna temperatura w części Antarktydy wynosiła 17 st. C. Dzisiaj na wybrzeżu Kaliforni średnio notowane jest 14 stopni C. „…(źródło )

Prof. Michael Novak „Od czasów Jana Pawła II mamy jakby nowy impuls w nauczaniu społecznym Kościoła. Kluczowy do niej wkład Jana Pawła II dotyczy wyjaśnienia, jaka jest przyczyna bogactwa nie indywidualnego, ale narodów. Dokładnie to samo pytanie stawiał Adam Smith.”…”Wiedza, umiejętności, kreatywność. Społeczeństwa nie bogacą się poprzez pracę w sensie marksistowskim, czyli przez niewolniczą pracę robotników w przemyśle ciężkim. „…..” „Nawet w Ameryce coraz więcej ludzi szuka dziś bezpieczeństwa, a nie wolności. Jeszcze 20 lat temu było inaczej „….”Koncentracja na bezpieczeństwie jest formą socjalizmu, łagodną, ale jednak socjalizmu. A z socjalizmem jest tak, że działa dopóty, dopóki korzysta z cudzych pieniędzy.”…”Bycie kreatywnym jest ideą chrześcijańską. Nie znajdzie się jej w hinduizmie, buddyzmie, w islamie. W tym sensie Max Weber miał rację, że chrześcijaństwo jest podstawą kreatywności, „….”Katolicyzm dostarcza najlepszej teorii do dynamizmu ekonomicznego „….(więcej)

Braque W naszych społeczeństwach ustalił się system, zgodnie z którym to silniejszy ma prawa. Ciekawym przykładem jest aborcja. Dorosły jest w pozycji dominacji wobec płodu, który nie może się bronić. Kiedy mówimy więc o prawie do aborcji, mówimy o prawie silniejszego.Jeśli chodzi o mniejszości seksualne, to prawo do adopcji dzieci także wchodzi w tę kategorię. Dwaj dorośli są w pozycji siły wobec dziecka, które chcą adoptować. Mówić, że pary homoseksualne mają prawo do adopcji dzieci, oznacza, iż społeczeństwo ma obowiązek dostarczyć im dziecko. Ale prawa rodzą obowiązki. A co z lekarzami, którzy mają obowiązek przeprowadzenia aborcji? Przecież lekarze mają ratować życie, a tu ponieważ komuś przyznano prawo do aborcji, muszą zabić człowieka. To rodzi problem sumienia. Wiele praw, które dziś są przyznawane, służą silniejszym, a nie słabszym. ….( http://naszeblogi.pl/33180-palikot-oglasza-terror-ideologiczny-przeciw-polakom )

————–
Mój komentarz

Każda ideologia , w której nie ma miejsca na Boga , a której twórcy uważają ,że mogą mocą swojego umysłu stworzyć nowy wspaniały świat , wcześniej , czy później staje się ideologią w której silniejsi będą mieli prawo stosować przemoc przeciwko słabszym .
Degrengolada , zdziczenie libertarianizmu najlepiej to pokazuje. Libertarianizm , która miał zapewnić ludziom wolność , ograniczyć role i władzę państwa nad człowiekiem stał się kolejną ideologią która firmuje przemoc silniejszych w stosunku do słabszych . Aborcja , in vitro , małżeństwa homoseksualne i adopcja dzieci , łatwość porzucania dzieci niczym psy . Libertarianizm w swojej skundlonej dzisiejszej postaci to w istocie rzeczy kult hedonizmu . Zresztą na swoich sztandarach ma lewackie hasło prawo do szczęścia, czyli zabijani i krzywdzenia wszystkich słabszych ludzi , jeśli staną na drodze ich żądzy

Wróćmy do Farage i braku zdecydowanej reakcji a informację ,że członek jego partii postuluje dokonywanie przymusowych aborcji na kobietach . Przyjrzyjmy się mu jako fanowi Putina . Przyjrzyjmy się mu jako zwolennikowi likwidacji etyki chrześcijańskiej w życiu społecznym , w tym kluczowej dla prawidłowego rozwoju dzieci formy małżeństwa .
Zwalcza Unię Europejska i postuluje jej likwidację . Ale to się da wytłumaczyć.

Unia Europejska nie ma skrytych zamiarów wobec londyńskiego City, jednego z największych centrów finansowych świata – zapewnił w Londynie minister spraw zagranicznych Niemiec Guido Westerwelle. „…”Ochrona interesów City uważana jest za główny powód zastosowania przez Davida Camerona weta na ostatnim szczycie UE 8-9 bm., co uniemożliwiło przyjęcie paktu fiskalnego na szczeblu 27 państw w drodze zmian w istniejących traktatach. Zamiast tego przyjęto formułę 17 plus, którą sformalizuje nowy traktat.Jednym z punktów sporu między Wielką Brytanią a resztą UE, zwłaszcza Francją, były plany zacieśnienia regulacji sektora finansowego i podatku od transakcji finansowych, przygotowane przez tandem Francja-Niemcy, które godziłyby m.in. w fundusze hedgingowe z siedzibą w City. Wielka Brytania nie godzi się na nowy podatek, jeśli nie będzie to podatek globalny. Obawia się, że w przeciwnym razie City stanie się mniej konkurencyjne. „..(źródło )

I wszyscy już wiemy o co chodzi. Według ekonomistów londyńskie City płaciłoby aż 80 procent tego podatku w całej Unii . Niemcy dąż do osłabienia Wielkiej Brytanii, a kto wie , czy nie do wypchnięcia jej z Unii , co pozwoliłoby Niemcom zostać absolutnym hegemonem w Unii Europejskiej .
Partia Nigela Faragea to kolejne wydmuszka brytyjskich oligarchów , którzy przygotowują Brytyjczyków do wyjścia z Unii , gdyby zostały zagrożone ich interesy ekonomiczne . Lewica brytyjska jest prorosyjska i pro unijna. Też jest na garnuszku oligarchów .Ale teraz ,ponieważ partia Faragea musi zostać wzmocniona on sam przybrał serwilistyczną pozę pawiana w stosunku do Putina . Ci których zainteresowało w jaki sposób pawian wyraża swoją uległość silniejszemu samcowi proponuję oglądnięcie jakiegoś filmu z życia tych zwierząt . Nie będziecie państwo zwiedzeni ) . Oligarchowie zabezpieczają się na dwie strony .

Powstała w Europie nowa międzynarodówka kacapska do której należą między innymi partia Farage . Front Narodowy Marine Le Pen , Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin Mikke , Ruch Narodowy Winnickiego .Złoty Świt z Grecji i wiele innych .

Tak naprawdę łączą je tylko dwie rzeczy. Niechęć do Niemiec , czyli niemieckiej Unii Europejskiej i uległość w stosunku do Rosji . Kto jest na tyle potężny , aby wszystkim tym partiom europejskim wmontować w ich program , ba w ich wizje świata dokładnie te dwa elementy . Dziwna sprawa , prawda ?

W czasie globalnego kryzysu gospodarczego w europejskiej polityce na pierwszy plan wysuwają się eurosceptycy, ultraprawica i nacjonaliści. Greckie władze ogłosiły partię parlamentarną „Złoty Świt” ugrupowaniem przestępczym, a jej lider obecnie przebywa w ateńskim areszcie, lecz nie przeszkadza mu to w aktywnym uczestniczeniu w życiu politycznym. W specjalnym wywiadzie dla „Głosu Rosji” Nikolaos Michaloliakos przedstawił przyczyny wzrostu popularności greckich nacjonalistów oraz swoją wizję stosunków z Rosją.”…”Absolutnie się nie zgadzam. „Złoty Świt” jest nacjonalistycznym, antykapitalistycznym ruchem i opowiada się za tym, aby Grecja nie była protektoratem anglosaskiego imperializmu. Tego właśnie nie mogą nam wybaczyć. W ogóle wszystkie rozmowy o nazizmie i neonazizmie należą już do historii, to się skończyło w 1945 roku. Faktem jest to, że wpływowe amerykańskie i angielskie media oczerniły „Złoty Świt”…..” Większość Europejczyków obudziła się, nie chce już widzieć Europy jako niewolnicy amerykańskiej polityki. Przeciwko takiej właśnie Europie walczą eurosceptycy. Chcemy innej Europy, której częścią może być także Rosja. Pod względem liczby głosów „Złoty Świt” może znaleźć się na drugim, a może nawet pierwszym miejscu. Dlatego jestem w więzieniu.”…..”„Stosunki Grecji i Rosji są silne z punktu widzenia historii i geopolityki. Grecja i Rosja są naturalnymi sojusznikami. Grecja może w perspektywie zapewnić Rosji dostęo do ciepłych mórz, a Rosja w zamian mogłaby zadbać o bezpieczeństwo narodowe Grecji. Jednak greckie władze polityczne już od wielu dziesięcioleci działają w przeciwnym kierunku i zamieniły nasz kraj w protektorat Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników plutokratów w Europie”….(źródło )

Zapraszam do przeczytania fragmentu mojej książki „Klechda Krakowska „ Rozdział pierwszy „ Dobre złego początki „

video Libertarianizm a imigracja, związki homoseksualne i aborcja.
video Business od prawa do lewa odc. 7 (2013/14)
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitte

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816