WIEDZA
Like

Neo-Eugenika i wojna przeciw ludzkości

20/05/2012
980 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Doskonały i przerażający wykład pisarza, analityka geopolityki i historii Alana Watta o tym co nas czeka, a co dotyczy również Polski i całej Europy.

0


 

Szanowni państwo, właśnie przymierzałam się do pisania na temat cholernego Klubu Rzymskiego, okropnej organizacji, przy której wszystkie dotychczasowe, najgorsze formacje polityczne to pikuś. Jednak uznałam, że przed napisaniem tego artykułu, musicie koniecznie wysłuchać wykładu Alana Watta na temat eugeniki i wojnie przeciwko ludzkości, aby lepiej zrozumieć artykuł o Klubie rzymskim i aby dotarła do Was cała zatrważająca rzeczywistość.
 
Rok 2015 może stać się dla Was piekłem na ziemi, jeśli wszyscy ludzie nie przestaną wierzyć w medialną papkę i się nie obudzą.
 
Wy tu na Nowym Ekranie rozpatrujecie niekiedy tak mało ważne kwestie, a w ogóle nie zdajecie sobie sprawy z faktu, co szykują światowe „elity” władzy.
 
Radzę Wam, aby słowa Alana Watta zapadły w Waszej pamięci i abyście lepiej zrozumieli, co tak naprawdę się dzieje i do czego zmierzają najgorsze kanalie wszechczasów.
 
Obecnie bowiem zbliżają się ważne spotkania na szczycie, spotkania, na których będą ważyć się losy świata, spotkania, na których będą obecne największe kanalie wszechczasów, najwięksi zwyrodnialcy i psychopaci, najwięksi mordercy i najwięksi oszuści. Tak naprawdę, to wszystko, o czym na tych spotkaniach będą debatować, zostało ustalone na kilkadziesiąt lat wcześniej, ale teraz Ci zdegenerowani osobnicy dwoją się i troją, aby przyspieszyć wprowadzenia swoich szatańskich i zbrodniczych celów w życie. Na dniach ma się odbyć spotkanie w sprawie zrównoważonego rozwoju RIO+20, na którym, wydaje się mają powstać podwaliny nowego systemu ekonomicznego….
 
Co będzie przedmiotem rozmów na tych spotkaniach i jakie są założenia twórców i kreatorów Nowego Porządku Świata, napisze więcej w artykule o Klubie Rzymskim, który jest autorem tych wszystkich mega oszustw i tej ohydnej, zbrodni przeciw ludzkości.
 
To co przeczytacie i to co usłyszycie w wykładzie Alana Watta, będzie mega szokujące. Ja to wiem od dawna, gdyż od 4 lat śledzę trendy w polityce i geopolityce, zgłębiam wszystko od strony religii, psychologii, historii prawdziwej, a nie tej załganej, nauki, medycyny, psychologii, psychologii tłumu i wielu innych dziedzin życia. Wiem jednak, ze większość z Was nie ma pojęcia co naprawdę się dzieje.
 
Mam prośbę, abyście ten artykuł i ten następny o Klubie Rzymskim w szczególności rozreklamowali na wszystkich dosłownie blogach, na wszystkich forach, mówili rodzinie i znajomym, nawet Waszym wrogom, a nawet przygodnie spotkanym ludziom. Internet ma się zatrząść w posadach. Rozgłaszajcie to wszędzie głośno i dobitnie. Musimy zaalarmować polityków. Ufam, że nie wszyscy politycy mają złe intencje i że wielu z nich jest omamionych i otumanionych. Alarmujcie lekarzy, adwokatów, w ogóle ludzi wszystkich profesji, wojskowych i policjantów, bo to co nas czeka, to horror w najwyższym wydaniu.
 
Dodam jeszcze, że Grenn Peace i wszystkie Zielone Organizacje to jedno wielkie ścierwo.
 
Proponuje zrobić raz chociaż normalną, świadomą demonstrację z napisami
 
PRECZ Z NOWYM PORZĄDKIEM ŚWIATA – PSYCHOPACI DO GAZU.
 
STOP KLUBOWI RZYMSKIEMU – STOP NOWEMU PORZĄDKOWI ŚWIATA
 
 

 
 
 
 
A teraz film z Alanem Wattem – słuchajcie uważnie słów tego człowieka.
 
 
 
 

 
 

 

 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758