Bez kategorii
Like

Nagrody książkowe Nowego Ekranu

24/04/2012
408 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Wielki Konkurs Historyczny trwa, internauci piszą i przysyłają, a potem prosimy o dostosowanie do wymogów formalnych, więc poprawiają. Niebawem zaczną się ukazywać pierwsze teksty.

0


Tymczasem, na ilustracji powyżej prezentujemy książki, które znajdują się w puli ufundowanej przez NE dla finalistów Konkursu (dla nich to ceny skreślone). Szczegóły w Regulaminie Konkursu (fragment poniżej). Zapraszamy do udziału w zabawie.

Regulamin (fragment)

4.Nagrody i wyróżnienia:

4. 1. Pierwszą nagrodą będzie możliwość nieodpłatnego zamawiania wybranych przez laureata książek z katalogów wydawnictw StudioEMKA (http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=index2) oraz z umieszczonych w księgarni Nowy Ekran (http://www.sklep.nowyekran.pl/) – po jednej książce miesięcznie przez okres od Maja 2012 do końca bieżącego roku; legitymacja prasowa Nowego Ekranu, umożliwiająca akredytację na targach książek, festiwalach, konferencjach, pozyskiwanie informacji publicznej w oparciu o prawo prasowe i prowadzenie projektów badawczych w IPN, muzeach i bibliotekach; publikacja zwycięskiego artykułu przez 24 godziny jako głównego artykułu wiodącego na portalu NowyEkran.pl i portalu Historyk.eu.
4.2 Drugą nagrodą jest zestaw 3 książek historycznych ufundowanych przez wymienione w pkt. 4.1 wydawnictwo.
4.3 Trzecią nagrodą jest zestaw 2 książek historycznych ufundowanych przez wymienione w pkt 4.1 wydawnictwo.
4.4 Nagrody mogą być przyznawane ex aequo.
4.5 Każdy z organizatorów konkursu może przyznać specjalne wyróżnienia, z nagrodą w charakterze niespodzianki, np.: za umiejętność prowadzenia dyskusji, oryginalność pomysłu, dla najmłodszego uczestnika itp.
4.6 Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają po jego zamknięciu kod zaproszenia umożliwiający założenie bloga na Nowym Ekranie.
4.7 Dokładne określenie pozycji wydawniczych będących nagrodami w konkursie będzie publikowane przez czas trwania konkursu na blogu konkursowym w NowyEkran.pl
Całość Regulaminu tutaj:
(znajdziecie tam szczegóły i zasady uczestnictwa)
http://konkurshistoryczny.nowyekran.pl/post/59448,regulamin-konkursu-historycznego

Zapraszamy do czytania innych notek na blogu konkursowym. Mowa tam też o innych nagrodach.

0

Konkurs Historyczny

Konkurs portali NowyEkran i Historyk.eu. Publikacje i dyskusje. Prace konkursowe nale

11 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758