Bez kategorii
Like

Matrioszki świata łącznie się !

06/02/2011
325 Wyświetlenia
0 Komentarze
38 seconde czytania
no-cover

Ten blog będzie pisany z potrzeby urodzenia w cyber przestrzeń wszelkich absurdów, śmiesznostek, fikuśności mojej egzystencji. Jako infantka własnego blogowego królestwa, otwieram podwoje swojej szafy, przechodzę przez próg i jestem w matrioszkolandzie. Uwielbiam motyw zwielokrotnionej w wielu rozmiarach baby ruskiej, czerwonopoliczkowej i przaśnej – stąd tytuł taki. Przaśność dobra, swojska i błoga zapanuje tu. Wymiana myśli i gierek zabaw słownych zapraszam…

0


Ten blog będzie pisany z potrzeby urodzenia w cyber przestrzeń wszelkich absurdów, śmiesznostek, fikuśności mojej egzystencji. Jako infantka własnego blogowego królestwa, otwieram podwoje swojej szafy, przechodzę przez próg i jestem w matrioszkolandzie. Uwielbiam motyw zwielokrotnionej w wielu rozmiarach baby ruskiej, czerwonopoliczkowej i przaśnej – stąd tytuł taki. Przaśność dobra, swojska i błoga zapanuje tu.
Wymiana myśli i gierek zabaw słownych zapraszam…

0

matrioszka

Obserwacje otaczajacej rzeczywistosci w lekkiej, humorystycznej formie. Refleksje o narzuconych rolach spolecznych i absurdach zycia codziennego.

9 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758