NEWS
1

Masowe ludobójstwo dzieci Mohawk dokonane przez królową Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie

13/05/2013
3749 Wyświetlenia
5 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Masowe ludobójstwo dzieci Mohawk dokonane przez królową Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie Napisane przez Terry’ego Wilsona – opublikowane 14 października 2011 r. Opublikowane w: Wiadomości krajowe Alfred Lambremont Webre examiner.com Masowe groby dzieci Mohawk zostały odkryte przez georadar  w Instytucie Mohawk, szkole z akademikiem dla ludności Mohawk zarządzanej przez Kościół Anglii i Watykan do jej zamknięcia w 1970 r. Według wielebnego Kevina Annetta sekretarza Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (www.itccs.org) Instytut Mohawk “został założony przez Kościół Anglikański w 1832 by uwięzić i zniszczyć pokolenia dzieci Mohawk. Ta pierwsza szkoła dla Indian [Pierwsze Narody ( narody, które zamieszkiwały Kanadę pierwotnie – tłum.)] w Kanadzie istniała do 1970 i, jak w większości szkół tego rodzaju połowa dzieci w […]

0


DCIM100MEDIA
Masowe ludobójstwo dzieci Mohawk dokonane przez królową Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie
Napisane przez Terry’ego Wilsona – opublikowane 14 października 2011 r.
Opublikowane w: Wiadomości krajowe
Alfred Lambremont Webre
examiner.com
Masowe groby dzieci Mohawk zostały odkryte przez georadar  w Instytucie Mohawk, szkole z akademikiem dla ludności Mohawk zarządzanej przez Kościół Anglii i Watykan do jej zamknięcia w 1970 r.
Według wielebnego Kevina Annetta sekretarza Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (www.itccs.org) Instytut Mohawk “został założony przez Kościół Anglikański w 1832 by uwięzić i zniszczyć pokolenia dzieci Mohawk. Ta pierwsza szkoła dla Indian [Pierwsze Narody ( narody, które zamieszkiwały Kanadę pierwotnie – tłum.)] w Kanadzie istniała do 1970 i, jak w większości szkół tego rodzaju połowa dzieci w nich uwięziona nigdy nie wróciła. Wiele z nich jest pogrzebanych wokół szkoły.”
Wstępny skan terenu przylegającego do już zamkniętego głównego budynku Instytutu Mohawk za pomocą georadaru wykazał 15-20 stóp ziemi przywiezionej i rozłożonej na masowe groby tuż przed jego zamknięciem w roku 1970 po to, żeby zakamuflować masowe groby i uniknąć procesu za ludobójstwo i zbrodnie przeciw ludzkości zgodnie z Konwencją Genewską, Międzynarodowego Trybunału Karnego i współpracujących sądów narodowych.
Oczekuje się, że Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa rozpocznie procedurę sądową późnym październikiem 2011 w Brukseli i Dublinie w sprawie ludobójczych zbrodni przeciw ludzkości przeciwko oskarżonym Elisabeth Windsor, głowie państwa Kanada i głowie Kościoła Anglii oraz papieżowi Josephowi Ratzingerowi, którzy oboje świadomie brali udział w planowaniu i tuszowaniu ludobójstwa dzieci, jak wynika z sądowych dowodów.
Sesje Trybunału miały mieć pierwotnie miejsce w Londynie. Jednakże rząd Zjednoczonego Królestwa zabronił wstępu sekretarzowi i głównym sędziom jak i pracownikom Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa bez podania powodu.
Odkrycie masowych grobów dzieci Mohawk przez georadar w Instytucie Mohawk ma miejsce zaraz po dowodzie video nagranym przez naocznego świadka Williama Coombes, który w październiku 1964 widział Elisabeth Windsor jak wizytowała indiańską szkołę w Kamloops jako głowa państwa Kanada oraz jako głowa Kościoła Anglii i wybrała 10 małych indiańskich dzieci, zmusiła do pocałowania swoich stóp i rzekomo zabrała je ze szkoły na piknik nad jeziorem.
Dziesiątka tych dzieci nigdy już nie była widziana ponownie. Pan Coombes, który miał dostarczyć dowody ludobójstwa dzieci przez Elisabeth Windsor Międzynarodowemu Trybunałowi ds. Zbrodni Kościoła i Państwa został zamordowany w lutym 2011 r. Na szczęście zeznanie pana Coombes zostało nagrane na wideo przed jego śmiercią i jest dostępne trybunałowi.
Wielebny Kevin Annett twierdzi, że narzędzia tortur takie jak koło tortur do torturowania dzieci Mohawk w rytualnych torturach zostało znalezione w teraz zamkniętym Instytucie Mohawk. Naoczni świadkowie ze społeczności Mohawk zeznali, że widzieli kapłanów ubranych w czerwone szaty z kapturami torturujących dzieci w rytualnych torturach.
Wielebny Annett upublicznił te rewelacje w ekskluzywnym wywiadzie z Alfredem Lambremont Webre z 7 października 2011 r. W wywiadzie tym,wielebny Annett potwierdza bliskie zbieżności miedzy pojedynczymi przypadkami ludobójstwa dzieci z października 1964 r. i możliwym rytualnym zabójstwem dzieci indiańskich dokonanym przez Elisabeth Windsor, głowę państwa Kanada i Kościoła Anglii oraz dziecięcym ludobójstwem mającym miejsce podczas tego samego okresu w Instytucie Mohawk.
Te zbieżności sugerują, że Elisabeth Windsor, była świadoma, wydawała rozkazy oraz brała udział w systematycznym programie ludobójstwa, rytualnych tortur oraz zabójstw w szkołach prowadzonych przez Kościół Anglii i Watykan.
W swoim wywiadzie wielebny Annett powiedział, że główne media Kandy jak również rząd, utrzymują tuszowanie i medialną białą plamę odkryć ludobójstwa dzieci Mohawk w Instytucie Mohawk.
Posłuchaj wywiadu z wielebnym Kevinem Annettem
 

(ANG)

http://canadianawareness.org/2011/10/mass-genocide-of-mohawk-children-by-uk-queen-and-vatican-uncovered-
in-canada/
Wideo na ten temat z drastycznymi opisami ludzi, którzy przeżyli horror szkół indiańskich:

http://itccs-polski.blogspot.fr/
http://johngaltspeakin.wordpress.com/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
JohnGaltSpeakin

28 publikacje
6 komentarze
 

  1. Pingback: Uwaga “DOBRY PASTERZ”!!! | Livia Flow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816