BIZNES
Like

Komunikat specjalny Wysokiej Rady Sanhedrynu

13/05/2013
876 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Wszystkie ręce na pokład! W związku z pojawiającymi się ruchami zmierzającymi do odebrania nam przywileju nadanego przez stwórcę za nasze zasługi przewodzenia rodzajowi ludzkiemu a zwłaszcza organizowania mu sposobu wymiany dóbr wszelakich, ogłasza się co następuje:   Wzywa się wszystkie plemiona narodu wybranego, zarówno te zagubione jak i uśpione wśród gojowskiej tłuszczy do wydania bezwzględnej walki wszelkim pomysłom ilościowej teorii pieniądza oraz wiązania polityki gospodarczej z architekturą finansowa.   Pan nasz i stwórca ustanowił lichwę w podzięce za nasze dokonania i nikt nie może tego prawa kwestionować. Emisja pieniądza na poczet długu jest naszym wynalazkiem i jest chroniona boskim prawem patentowym. Wszystkim gojom od niej WARA!!! Usprawiedliwione są zatem wszelkie działania z wykorzystaniem zarówno pokrętnego języka jak i ognia i […]

0


piniondzeWszystkie ręce na pokład!

W związku z pojawiającymi się ruchami zmierzającymi do odebrania nam przywileju nadanego przez stwórcę za nasze zasługi przewodzenia rodzajowi ludzkiemu a zwłaszcza organizowania mu sposobu wymiany dóbr wszelakich, ogłasza się co następuje:

 

Wzywa się wszystkie plemiona narodu wybranego, zarówno te zagubione jak i uśpione wśród gojowskiej tłuszczy do wydania bezwzględnej walki wszelkim pomysłom ilościowej teorii pieniądza oraz wiązania polityki gospodarczej z architekturą finansowa.

 

Pan nasz i stwórca ustanowił lichwę w podzięce za nasze dokonania i nikt nie może tego prawa kwestionować. Emisja pieniądza na poczet długu jest naszym wynalazkiem i jest chroniona boskim prawem patentowym. Wszystkim gojom od niej WARA!!! Usprawiedliwione są zatem wszelkie działania z wykorzystaniem zarówno pokrętnego języka jak i ognia i żelaza.

Przede wszystkim macie im tłumaczyć, że ich nędza wynika jedynie z ograbiania ich, przez “socjalistycze” rządy, podatkami. Niech więc walczą z socjalizmem do ostatniego Polaka, byleby nasz trybut w postaci lichwy płynął do nas w podzięce za to, że pozwalamy im jeszcze żyć.

 

Pierwszy cel do zniszczenia to sfora żmij, która rozpanoszyła się na Otwartym Lobbingu Obywatelskim

Inne zapisy autora:

0

nikander
nikander

Bardziej pragmatyczne niz rewolucyjne mysla wojowanie.

289 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758