HYDE PARK
Like

Macher z zaplecza

13/01/2016
1244 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Macher z zaplecza

Jeżeli tak spojrzeć na awantury w UE i TK odnioslem wrażenie że jest to bardzo sztuczne i że jest tu jakiś „macher z zaplecza”, który to wszystko organizuje dając przekaz do kraju w którą stronę, kiedy i na kogo kierować „gniew ludu”
Ataki przypuszczają głównie Niemcy na wysokich etatach unijnych jak Schultz, Oetinger, podłączją się też Belgowie, Luxemburczycy, Holendrzy i inni, ale głównie Niemcy i gniew ludu a jakże wali w Niemców i ich rząd, ale komuś chodzi o to by tak było i gniew ludu nie był skierowany na UE i jej szefostwo, bo Niemcy druga światowa itd. A to jest fałszywa flaga Makrela oczywiście się od tego odżegnuje i zapewnia o dozgonnej przyjaźni, braterstwie itp. Choć to jest jej pomysł, lecz nie jej ręce zaś wykonawstwo jest w ręku znanego „machera z zaplecza”, który jak zwykle z cienia daje przekaz do opozycji w Polsce, któłra robi KODowany dym, awantury w Sejmie a kret robi swoje ryje.

0


Jeżeli tak spojrzeć na awantury w UE i TK odnioslem wrażenie że jest to bardzo sztuczne i że jest tu jakiś „macher z zaplecza”, który to wszystko organizuje dając przekaz do kraju w którą stronę, kiedy i na kogo kierować „gniew ludu”
Ataki przypuszczają głównie Niemcy na wysokich etatach unijnych jak Schultz, Oetinger, podłączją się też Belgowie, Luxemburczycy, Holendrzy i inni, ale głównie Niemcy i gniew ludu a jakże waliw Niemców i ich rząd, ale komuś chodzi o to by tak było i gniew ludu nie był skierowany na UE i jej szefostwo, bo Niemcy druga światowa itd. A to jest fałszywa flaga Makrela oczywiście się od tego odżegnuje i zapewnia o dozgonnej przyjaźni, braterstwie itp. Choć to jest jej pomysł, lecz nie jej ręce zaś wykonawstwo jest w ręku znanego „machera z zaplecza”, który jak zwykle z cienia daje przekaz do opozycji w Polsce, któłra robi KODowany dym, awantury w Sejmie a kret robi swoje ryje.
Pierwszy wariant siłowy i oczerniający Polskę nie wypalił więc wprowadza wariant II obejmowanie i przekazy idą wystarczy prześledzić nastroje artykułów w prasie niemieckiej – zelżało, Niemcy za mocno dostały i dostają po dupie od internautów a konkretniej od Tterowiczów, co się zaraz zaczęło przenosić na ich terytorium i zaczęli się budzić jako spo…łeczeństwo, zaczęło być ciepło. Więc uważajmy na te „objęcia’ aby się nie okazało że obejmuje nas w smiertelnych zwojach anakonda No i uważajmy na „machera z zaplecza”, najlepiej by było aby ogon przyczepić jak to było w jego w zwyczaju podczas premierowania, bo on jest tym driverem Makreli na Polskę i może nam gnoju narobić jak już narobił i uciekł pod ciepłe skrzydełka i szeroki zadek mutti, krótko mówiąc gdzie się nie obrócimy zawsze chcą nas przyjaciele wy….ć, wiec trzeba mieć to wszystko na uwadze i chronić tyłek aby nam Helmut z Iwanem kuku nie zrobili w najmniej oczekiwanym momencie, kurna gdzie się nie obrócisz wszędzie wrogi, jedyne nasze wyjście to montować jak najszybciej „Sojusz Miedzymorza” pod patronatem afroamerykańca póki co i myśleć jak dać nura z kochającej nas jak psy dziada w ciasnej ulicy matuszki UE, bo tu nie ma dla nas przyszłości……no chyba że Niemcy jako hegemon się sami wykończą, ale pozostaje jeszcze jeden, wprawdzie ledwo dyszący pod sankcjami, ale zawsze groźny. Więc musimy być zawsze gotowi na wszystko. No a kto jest tym :macherem z zaplecza” to chyba nie mussze mówić 😉

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758