Ludzie i Organizacje
Like

Liderka Strajku Kobiet zabrała głos. Maski opadły! Lempart mówi o… „wywracaniu rządu”

02/11/2020
354 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Jeżeli ktoś sądził, że w tych protestach chodzi o kobiety, o aborcje, czy o TK, to się myli. Od początku jest wiadomo, że organizuje wszystko krajowa i zagraniczna opozycja, a wielu młodych ludzi jest bezwzględnie wykorzystywanych w tej brutalnej na paści na kościół i na władzę.

0


„Protesty przed kościołami i brutalne ataki na osoby wierzące to… wina Episkopatu? Tak twierdzi liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. „Nie martwię się o kościoły; martwię się, że Kościół ustala w Polsce prawo, że nie mamy wolnych sądów; martwi mnie to, że zniszczono nam demokrację […] A nawet jak się (rząd) nie wywróci, to jak to się wszystko skończy, to będziemy mieć Polskę, w której będzie legalna aborcja, równość małżeńska, równe prawa dla wszystkich i prawdziwą wolność” – powiedziała w poniedziałek Marta Lempart, jak podaje Niezależna.pl

Jeżeli ktoś sądził, że w tych protestach chodzi o kobiety, o aborcje, czy o TK, to się myli. Od początku jest wiadomo, że organizuje wszystko krajowa i zagraniczna opozycja, a wielu młodych ludzi jest bezwzględnie wykorzystywanych w tej brutalnej na paści na kościół i na władzę.

Właśnie wczoraj to kibice Lecha – dali pokaz jak broni się Kościoła ! Potwierdza to jedną z moich propozycji aby do „rozmowy” z tą hołotą – angażować kibiców. Świetnie zastąpili policję w Poznaniu ! Obroniona została przez Policję, Pana Wronę, ONR,MW, narodowców Jasna Góra. Lewactwo i LGBT nie wtargnęli do domu Królowej Polski. Policja zatrzymała najbardziej agresywnych, w tym także kryminalistę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości.

Refleksja osobista.

Tępy, brzydki babsztylu ty nawet nie wiesz jakie głupoty gadasz. Wybrałaś szatana i jesteś opętana. Nawet nie wiesz ( bo i od kogo?) żeby nie Kościół- nie byłoby Polski, i gdyby matka twoja była jak ty nie byłoby ciebie. Zacznij myśleć mózgiem , bo może jeszcze masz trochę…nie zmarnuj szansy.

Na tym zdjęciu, załączonym do materiału, czyż to czasami nie partnerka „Szreka”? wystarczy nie grzecznym dzieciom POkazać zdjęcie tej persony a spokój i cisza murowane, TVN powinien zaangażować tą personę do jakiegoś programu, powiedzmy POstawić ją przed Lidlem i filmować czy odstraszy klientów czy nie, a może zostanie maskotką TVN.

Pytam się gdzie są służby, które by zajęły się tym babo-chłopem.to coś,nie wiadomo co nawołuje do obalenia legalnie wybranej władzy w demokratycznych wyborach.rządzący wybudźcie się z letargu.Ojczyzna moja w potrzebie a nasza wiara katolicka w zagrożeniu.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758