Ludzie i Organizacje
Like

ONR powołuje Brygady Narodowe. Mają bronić Kościołów

02/11/2020
459 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Media informują swoich czytelników „„W związku z gwałtownie rosnącą falą skrajnie lewicowej agresji, która wymierzona jest w dużej mierze w Kościół i miejsca kultu religijnego oraz pamięci narodowej, Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego ogłasza powołanie do życia Brygad Narodowych”

0


Media  informują swoich czytelników „„W związku z gwałtownie rosnącą falą skrajnie lewicowej agresji, która wymierzona jest w dużej mierze w Kościół i miejsca kultu religijnego oraz pamięci narodowej, Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego ogłasza powołanie do życia Brygad Narodowych” – poinformował na swojej stronie Obóz Narodowo-Radykalny. ONR wyjaśnia, że celem powstających Brygad Narodowych ma być „stworzenie struktury zajmującej się ochroną społeczeństwa polskiego, obiektów religijnych i wydarzeń patriotycznych przed bojówkarskimi atakami oraz prowokacjami ze strony neomarksistów, będących kolejnym wcieleniem bolszewizmu”.

ONR – Obóz Narodowo-Radykalny

ONR swoją nazwą oraz aktywnością nawiązuje do przedwojennego ugrupowania politycznego o profilu narodowo-radykalnym. Oprócz tego współczesny ONR odziedziczył po swoim pierwowzorze symbol „falangi” uznawany oficjalnie za logotyp stowarzyszenia polskie stowarzyszenie o charakterze nacjonalistycznym, działające od 1993 roku.

ONR – geneza powstania i działalność polityczna

Obóz Narodowo-Radykalny został założony w roku 1993. Jego działalność dotyczy m.in. organizacji publicznych wystąpień oraz manifestacji, wydawania pism i broszur o narodowym charakterze (np. kwartalnika „Magna Polonia”), tworzeniu specjalnych szkoleń oraz wykładów, a także pomocy charytatywnej i współpracy z innymi organizacjami narodowymi (m.in. z Młodzieżą Wszechpolską i Związkiem Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych). ONR należał do grupy inicjatorów corocznego Marszu Niepodległości. Od roku 2012 organizacja ma status stowarzyszenia. W tym samym czasie Obóz Narodowo-Radykalny współtworzył z Unią Polityki Realnej oraz Młodzieżą Wszechpolską Ruch Narodowy. Wielokrotnie organizacja była przedmiotem krytyki opinii publicznej. ONR-owi zarzuca się propagowanie faszyzmu i innych ideologii totalitarnych.

Ludzie młodzi obecnie dołączają gromadnie do ONR w różnych miastach i gminach tworząc silne struktury. ONR propaguje idee polskich narodowców stając się na silną i sprawną organizacyjną na obecnej scenie politycznej.

Ugrupowania lewackie i komunistyczne, jak podaje prasa, stoją w sprzeczności z ideałami głoszonymi przez ONR – polskimi i narodowymi.

KOD, Obywatele RP. lewacy, LGBT, PO, LGBT – pogrobowcy idei komunistycznej – są na politycznej scenie już tylko na jej marginesie i to nie jest sama biologia. Te organizacje pogrobowców idei komunistycznych nic nie mają Polsce nic do zaoferowania – no chyba, że donoszenia na własny kraj do Brukseli. A to co innego. Jaka organizacja taki donosiciel.

Teraz to patrioci i także ruchy narodowo – patriotyczne skupione wokół marszu 11 listopada zdecydowali przy urnach wyborczych o patriotycznej Polsce przyszłości. A komuniści i lewacy zostaną już tylko wspomnieniem historii – tym niechcianym oczywiście. Strajki lewackie feministek poprzez posłów PO  wzywają publicznie do „wojny” z Polską. Nie dziwmy się zatem, że ugrupowania patriotyczne nie chcą do takie wojny między polakami dopuścić.

Brawo ONR wspólnie z MW, kibicami brońcie kościołów, brońcie naszej wiary. Boga – Honoru – Ojczyzny.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758