WIEDZA
Like

Liczebność graczy

06/03/2015
496 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Najpopularniejsze gry komputerowe to te, które cieszą się największą liczbą graczy. Oczywiście mowa tutaj o ilości sprzedanych gier w statystykach sklepów do tego przeznaczonych względnie z danych internetowych odnośnie gier w sieci.   Gry komputerowe dzielą się na wiele gatunków, ale najpopularniejsze w dzisiejszych czasach to gry fabularne, o konkretnej fabule, oraz przygodowe. Liczą się także gry sportowe oraz wyścigowe. Cały czas wielkim uznaniem cieszą się gry akcji, nie koniecznie dotyczące przemocy. Gry na bazie bijatyki i strzelaniny są popularne wśród osób starszych, natomiast symulatory i gry strategiczne są popularne wśród młodzieży.   Każda z gier przemawia do kogoś innego, oraz każda ma swoje plusy i minusy. Jedne uczą przetrwania, inne trafnego wyboru. Jeszcze inne uzależnione są od naszej sprawności […]

0


Najpopularniejsze gry komputerowe to te, które cieszą się największą liczbą graczy. Oczywiście mowa tutaj o ilości sprzedanych gier w statystykach sklepów do tego przeznaczonych względnie z danych internetowych odnośnie gier w sieci.

 

Gry komputerowe dzielą się na wiele gatunków, ale najpopularniejsze w dzisiejszych czasach to gry fabularne, o konkretnej fabule, oraz przygodowe. Liczą się także gry sportowe oraz wyścigowe. Cały czas wielkim uznaniem cieszą się gry akcji, nie koniecznie dotyczące przemocy. Gry na bazie bijatyki i strzelaniny są popularne wśród osób starszych, natomiast symulatory i gry strategiczne są popularne wśród młodzieży.

 

Każda z gier przemawia do kogoś innego, oraz każda ma swoje plusy i minusy. Jedne uczą przetrwania, inne trafnego wyboru. Jeszcze inne uzależnione są od naszej sprawności intelektualnej, a nie typowo zmysłowej. Gry komputerowe pojawiły się na rynku bardzo dawno, jednak największą popularność zdobywają w dzisiejszych czasach. Technika gry bardzo się zmieniła, dziś jest niemal zadowalająca pod kałym względem. Rozdzielczość i jakość obrazu jest wyśmienita, pojawiły się nawet gry trójwymiarowe. Symulatory są na najwyższym poziomie, a trudność gier wymaga prawdziwego przedsięwzięcia w myśleniu i analizowaniu. W związku z powyższym gry komputerowe zdobyły status gier edukacyjnych i interaktywnych uczących logicznego myślenia. Wymagają skupienia, cierpliwości oraz niezwykłej precyzji.

 

Uczą i kształcą. O ile nie staną się uzależniające, są dopuszczalne, wręcz wskazane w dzisiejszych czasach wśród młodzieży i osób dorosłych. O tyle, o ile tematyka jest adekwatna do wieku gracza. Dzieci powinny wybierać gry przeznaczone dla nich, a dorośli powinni zwracać szczególną uwagę na to, w co i ile godzin grają ich dzieci. Każda gra jest indywidualna, stworzona dla indywidualnych potrzeb, zgodna z zainteresowaniami. Jeżeli dobierzesz grę idealną dla siebie, spędzisz miło czas, rozerwiesz się i odpoczniesz. Twój umysł się zregeneruje, a myśli się uporządkują. Gry są stworzone dla każdego, wymagają jedynie znajomości, graczy i instrukcji. Więcej o grach tutaj.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
TomaszJ

12 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816