NEWS
Like

Legalna eutanazja chorych dzieci

16/06/2013
1398 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Legalna eutanazja chorych dzieci

Gdy czytam poniższe doniesienie od naszej czytelniczki z Belgii zastanawiam się, czy Europa nie zasługuje na ataki terrorystyczne i na podbicie jej przez Islam. Obecnie trwa wojna gnuśnych postępowców o wygodne i beztroskie życie. O przestrzeń życiową. Bardzo podobna jaką toczyli Niemcy w czasie II Wojny Światowej – masowymi zabójstwami. Wtedy zabijano Polaków i Żydów (Polaków zginęło więcej) oraz inne napadnięte narody. Dziś dorośli Europejczycy w wieku produkcyjnym zabijają ludzi starszych (rodziców, dziadków) by nie musieć ich utrzymywać i móc jeździć na wakacje, oraz nienarodzone dzieci – w odwecie za brak imprez, uwiązanie i konieczność wydawania pieniędzy na leki zamiast na dragi. Ale żeby zabijać chore dzieci? Piepszeni lewaccy faszyści:

0


Belgijski parlament będzie wkrótce głosować za ustawą, która zezwoli na eutanazję chronicznie chorych i upośledzonych dzieci. Decyzje o eutanazji będą podejmowanie albo przez rodziców, albo przez same dzieci, nawet 5- letnie.  Dzieci nie mają praw wyborczych, nie mogą prowadzić samochodu, nie mogą nawet legalnie kupić piwa, ale będą mogły samodzielnie decydować czy chcą zostać zabite przez lekarzy.  Małe dzieci nawet nie rozumieją, czym jest śmierć, ich niedojrzałe mózgi nie są w stanie przyswoić koncepcji nieodwracalności śmierci, zwłaszcza, jeśli są one upośledzone umysłowo.   Kiedy komisja eutanazjologów zachęcająco spyta dziecko, czy chce się spotkać z dobrymi aniołkami, ono na ogół odpowie, że tak.  I to prawdopodobnie będzie podstawą do medycznego uśmiercenia dziecka.

Nietrudno sobie wyobrazić, czemu ma usłużyć ta ustawa.   Chodzi o pozbycie się „społecznego balastu” chronicznie chorych dzieci, których stale przybywa a którymi ani „postępowi” rodzice, ani  rząd nie chce się zajmować.  Jeśli ustawa ta zostanie uchwalona (na co się zanosi), wówczas rząd będzie mieć wolną rękę by pozbyć się tysięcy dzieci autystycznych lub w inny sposób upośledzonych (które w dużej mierze są ofiarami toksycznych szczepień).  Być może nie przypadkowo ustawa ta wchodzi na forum parlamentu najpierw w Belgii – siedzibie PE oraz KE. Prawdopodobne, że zostanie ona kolejno wprowadzona także w innych krajach UE.

 

eutanazja dzieci

 

Chore dzieci nie będą jedynymi ofiarami tej ustawy. Ma ona dotyczyć również innych chronicznie chorych osób, a więc tych z chorobą Alzheimera, Parkinsona, demencją, kalek, itd. Nie wiadomo na kim skończy się lista chorych przeznaczonych do eutanazji, kolejno mogą znaleźć się na niej cukrzycy, astmatycy, padaczkowcy, ludzie z depresją, bezsennością, wszystkie osoby starsze, dysydenci i osoby niewygodne dla rządów (dla których już stworzono specjalną klasyfikację psychiatryczną – zaburzenie opozycyjno-buntownicze).  Oczywiście ta eutanazja będzie to nazywana orwellowskim „dobrem publicznym”.  Wówczas miliardy zaoszczędzonych publicznych euro można będzie skierować na prywatne konta polityków, oligarchów, bankierów, biurokratów. Jeśli ustawa ta zostanie przegłosowana i następnie wejdzie do innych krajów UE, wtedy nastaną czasy powszechnego, prawnie sankcjonowanego ludobójstwa dokonywanego przez rządy na własnych obywatelach, które będą gorsze od wszelkich przeszłych wojen i holokaustów.  Pytanie, czy społeczeństwa zaakceptują takie formy medycznych masowych zbrodni.

 

http://www.naturalnews.com/040744_euthanasia_children_mercy_killings.html

http://www.ibtimes.com/belgian-parliament-posed-approve-child-euthanasia-law-1301825#

 

Maria M. (nazwisko znane redakcji)

 

W czasie gdy zachodnia Europa morduje swoje dzieci (aborcja, eutanazja) na afrykańskim brzegu Morza Śródziemnego 53% populacji stanowią młodzi ludzie poniżej 24 roku życia, z których większość jest wyznawcami Islamu, a każdy który skończył 10 lat potrafi posługiwać się bronią.

 

ŁŁ

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758