SPOŁECZEŃSTWO
Like

Kosztowne leczenie może uratować życie Natalii Bielak – pomagamy dbv pl

05/07/2013
1375 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Kosztowne leczenie może uratować życie Natalii Bielak – pomagamy dbv pl

Natalia Bielak z Janowa (kujawsko-pomorskie), urodziła się 29 sierpnia 2004 roku w ciąży bliźniaczej. Jest nie uleczalnie chora na Stwardnienie guzowate i Padaczkę lekooporną, jest to choroba postępująca. Nie mówi i nie chodzi.   Rodzina Natalki bardzo dużo wydaje na leczenie, rehabilitacje, leki, dietę ketogenną oraz dojazdy do poradni specjalistycznych i pampersy. Aby zahamować napady padaczkowe, Natalia musi mieć wszczepiony implant – stymulator nerwu błędnego (NeuroCybernetic Prosthesis). Koszt stymulatora to 40 tys. zł. Oprócz powyższego Natalia potrzebuje przenośnego koncentrator tlenu. Dodatkowo Natalkapilnie potrzebuje: Lek przeciwpadaczkowy INOVELON – 100 mg tabletki. Dostępny tylko zagranicą. Jest to szansa na zmniejszenie napadów padaczki. Materiały do manipulacji rączek, Materiały plastyczne, Układanki tematyczne itp. Natalka ma nauczanie indywidualne w domku i zajęcia edukacyjne. To wszystko oczywiście […]

0


Natalka od urodzenia cierpi na stwardnienie guzowate i lekooporną padaczkę. Zbieramy pieniądze na rehabilitacje, leczenie oraz operacje wszczepienia stymulatora nerwu błędnego dla ciężko chorej dziewczynki.

Natalia Bielak z Janowa (kujawsko-pomorskie), urodziła się 29 sierpnia 2004 roku w ciąży bliźniaczej. Jest nie uleczalnie chora na Stwardnienie guzowate i Padaczkę lekooporną, jest to choroba postępująca. Nie mówi i nie chodzi.

 

Rodzina Natalki bardzo dużo wydaje na leczenie, rehabilitacje, leki, dietę ketogenną oraz dojazdy do poradni specjalistycznych i pampersy.

Aby zahamować napady padaczkowe, Natalia musi mieć wszczepiony implant – stymulator nerwu błędnego (NeuroCybernetic Prosthesis). Koszt stymulatora to 40 tys. zł. Oprócz powyższego Natalia potrzebuje przenośnego koncentrator tlenu.

Dodatkowo Natalkapilnie potrzebuje:
  • Lek przeciwpadaczkowy INOVELON – 100 mg tabletki. Dostępny tylko zagranicą. Jest to szansa na zmniejszenie napadów padaczki.
  • Materiały do manipulacji rączek, Materiały plastyczne, Układanki tematyczne itp.

Natalka ma nauczanie indywidualne w domku i zajęcia edukacyjne. To wszystko oczywiście wiąże się z kosztami. Nauczanie jest częścią rehabilitacji i dobre wyposażenie daje nowe możliwości Natalce.

 

Zwracam się z prośbą do Ludzi Dobrej Woli o wsparcie finansowe

w celu leczenia i rehabilitacji Natalii Bielak

 

Kontakt, Linki i Numer konta w Fundacji „Słoneczko”,

na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu:pomagamy.dbv.pl/….46

0

pomoc chorym http://pomagamy.dbv.pl

Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

41 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758