Komentarze dnia
Like

Tolerancja a mowa nienawiści w praktyce

05/07/2013
1062 Wyświetlenia
1 Komentarze
8 minut czytania
Tolerancja a mowa nienawiści w praktyce

Informacja o przyznaniu miejsca dla TV Trwam na MUX – 1 dotarł do mnie, gdy byłem poza domem. Jak wreszcie dorwałem się do internetu, to okazało się, że Tomek Parol już „wrzucił” newsa. Cóż, kto późno przychodzi…

 

Jak się okazało mimo piątkowego wieczoru fora internetowe eksplodowały. Przejrzałem część komentarzy, jakie pojawiły się na trzech portalach. Wszystkich nie dałem rady, przybywało ich szybciej, niż byłem w stanie czytać. Wybrałem „najsmakowitsze”. Do oceny Czytelników. Pisownia oryginalna.

0


Onet.pl

~marinaklen: Cóż, pan dyrektor(za bardzo cenię słowo “Ojciec”, by obdarzać nim jakiegoś hochsztaplera) będzie miał więcej pieniędzy i większy wpływ na polityków. A wszystko to- za “Bóg zapłać”, bo jakichkolwiek opłat za nadawanie na multipleksie nie zapłaci, jakichkolwiek kar za krypto-, czy wręcz reklamę na falach eteru też nie zapłaci, to szary podatnik będzie finansował tego pana. Tyle,że już nie powie, iż to ze składek rodziny i dobrowolnych datków. Ale może wreszcie kupi sobie upragniony śmigłowiec…

~666: Od 23 lat Polska nierządem stoi. Te dziwne twory ,które udają, że rządzą, to salidarnościowo-klerykalne watahy, które przypełzły po pieniądze a nie żeby narodowi zrobić dobrze.Tzw. komuniści przy tych szkodnikach, to mały Pikuś. Watykan i solidarność doprowadziły ten naród do ruiny a ponadto zrobili go pośmiewiskiem całego świata. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest inaczej to jest albo zdrajcą, albo kretynem.

~maniek: Dopiero teraz ten Belzebub zacznie walkę z państwem Polskim. Wspólnie z jarozbawpolskie i episkopatem katolubów zacznie sie bezlitosna walka o władzę w Polsce. hitlerowska IV kolumna to pętaki przy zmasowanym ataku na demokrację w naszym kraju. Ich cel to stworzenie w naszym kraju państwa fundamentalistów i inkwizycji XXI wieku. Będą palić i niszczyć wszelkie ruchy postępowe i demokrację może bez stosów ale w równie bezlitosny i bezwzględny sposób. Polska to kołtuński i dziki kraj.

~antyojciec: Zaśmiecasz eter dziadu tym TV i radiem!!!!!!!!!!!!!!!!

~sopel: Brak słów.Przestępcy i oszuści są w cenie i poważaniu.

~zztop: normalne jaja, TV nienawiści ,nie tolerancji, nacjonalistyczna, bedzie jeszcze wiecej ogłupiać Polaków, wyjeżdżam stad i to czym prędzej!!!! to tyllko tu w tej głuiej katolickiej polsce mogą być takie jaja!!!!!

~mnich: Teraz się zaczną przekręty. Teraz nasza religja już rozłoży się na łopatkach. Czarny śmieć zacznie swoja praktykę złodziejska wprowadzać. Co 2 osoba zacznie dostawać rachunki z rydzykowego podmiotu.

~op: Polska jest na straconej pozyci z jednej skrajnosci wchodzi w druga , byla komuna a tera bedzie cos gorszego od komuny katolicyzm ,ktory rabuje polske z kasy bes zadnych zachamowani ,tych sugusow watykaniskich powinno sie posadzic za sluzenie obcemu panistwu i odebrac wszystkie dobra ,sa to dobra polakow a nie kleru oni nawet jednej reki do wypracowania tego nie pszylozyli , a glupi narut tego niewidzi szok

~czy ja tego dożyje: kiedy w tym kraju będzie można normalnie żyć,żeby nie uczył mnie co mam robić zboczeniec w sukience

~666: Klerycy i mohery, berety z antenkami na łby i do kościoła marsz, modlić się do żydowskiego przybłędy i zlizywać śmietankę z członków katabasa.

~Git nawijam do ~The North Wind: Umarł i pogrzebion i do nieba wystrzelon a za nim jego mama zawsze dziewica co pięcioro dzieci miała a za nimi śnięty Józef i wszyscy święci dla lepszego rozpędu w zadek kopnięci.

Wirtualna Polska

~daron: Mamy XXI wiek , środek Europy a tu takie zacofanie nadal triumfuje-wstyd ! Czas by te tępe mohery powymierali może wtedy coś się zmieni w tej Polsce.

~Anka: Szumowina z Torunia.

~miras: Tak to metodami gangsterskimi jak: szantaż, naciski na decydentów, podburzanie tłuszczy osiąga się cele biznesowe.

~krystekk5: Polska to jednak zacofany kraj….porównać można do islamskich państw religijnych…..ech jeszcze dużo wody musi spłynąć do Bałtyku aby coś tu się zmieniło.A teraz to banialuki i pierdoły z kitem ten pseudoksiądz będzie mógł ludziom wciskać…Pozdrawiam myślących samodzielnie

~kris: z kamerą w śród zwierząt, … a głupie toruńskie mochery dalej tą malutką rencinkę na tego czarnego nieroba wywalą, wstydu nie ma tak ludzi oszukiwać

Gazeta Wyborcza

~nutka7.17: A jakie są relacje toruńskiego Urzędu Skarbowego i świętoyebliwego ? Czy źródła dochodów rydzolowego imperium są znane i uznane przez US w toruniu ?

~wyboga: Ręce opadają pomyleniec radyjowy z Torunia, w przekazie naziemnym. Może i dobrze się stało, społeczeństwo będzie mogło poznać tego czubka do końca.

~ferroetigni: I znowu katoliccy hochsztaplerzy górą. Zarabiają na reklamach, nie płacą podatków, sieją nienawiść, a gęba Rydzyka spasiona i okrągła jak Księżyc. Ruch Palikota dojdzie do władzy to ukrócimy to dojenie Państwa Polskiego.

~zbig501: to szuja rydzyk znowu pomawia i insynuuje , jak to się ma do katolickości tego oszołoma i jak to się ma do przykazania nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu,

rydzyk ty smoleński pisotłuku Jezus nauczał aby rzucać oszczerstwa???? robiąc to obrażasz Jezusa szujo!

~stef0909: ciekawe o co teraz ten wieprz zacznie protestować ??????

~czerniak1940: Rydzyk nie powinien dostać zgody,Wałęsa dobrze powiedział ,że nie daje się małpie brzytwy.

~mjs05: W sumie jest to pozytywna wiadomość. Zjawisko smoleńskich debili jest faktem i nic tego nie zmieni. Silna TV Trwam jest gwarantem, że ktoś ich będzie kontrolował. Sterowani przez Sakiewicza zwariowaliby do reszty i staliby się zagrożeniem dla zdrowej części społeczeństwa.

~alik-w-plomieniach: Dosyć. Robimy rewolucję, i to krwawą. Trzeba puścić z dymem Wiejską, Nowogrodzką i toruńskie leże tego spasionego Belzebuba.

I tak dalej w tym temacie. Rzecz jasna to nie wszystkie komentarze, pojawiały się też inne – radosne, tudzież rozsądne, np. tych, którzy mówili, że nie zamierzają oglądać TV Trwam, ale skoro spełnili kryteria, to im się należało jak psu pełna micha. A mnie tylko zastanawia, gdzie się podziała ta cała gadka o tolerancji i zwalczaniu mowy nienawiści?

Inne zapisy autora:

0

Michał Nawrocki
Michał Nawrocki https://www.3obieg.pl

232 publikacje
34 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816