Bez kategorii
Like

Koniec świata Ameryki

02/08/2012
326 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Globalne międzynarodówki globalistów i alterglobalistów, to bieguny, które mogą mieć tych samych, zakulisowych reżyserów.

0


Im bardziej kryzys trwający od kilku lat ( a w zasadzie permanentnie od 40 lat)zaostrza się, tym częściej pojawia się pokusa do przewidywania, co zastąpi trwający od 1945 roku Pax Americana.
Czy na trupie Ameryki i tzw. Wolnych Narodów ( a w zasadzie ich atrap)globalni gangsterzy ustanowią przerażający Nowy Porządek Świata, czy też może coraz bardziej świadome społeczeństwa Wolnych Narodów ustanowią na trupie światowego nowotworu – USraela, nowy ład międzynarodowy, oparty na pokojowej współpracy suwerennych narodów.

Publikujemy niżej jedną z takich przepowiedni.

Globalne międzynarodówki globalistów i alterglobalistów, to bieguny, które mogą mieć tych samych, zakulisowych reżyserów.Pokładamy raczej więcej nadziei w żywotnych siłach narodów świata, które winny zawierać dwustronne lub wielostronne sojusze dla skutecznego przeciwstawienia się globalnym szaleńcom.

Prezentowany wywiad traktujemy jedynie jako znak czasów, które nadchodzą, a w zasadzie wydarzeń, które już się dzieją, chociaż większość tego jeszcze nie zauważa.

PZ

 

więcej na:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/08/02/koniec-swiata-ameryki-2/

 

Inne zapisy autora:

0

stanislav

narodowiec, realista, wielopokoleniowy lodzianin, demaskator antypolskiej obludy

70 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758