HYDE PARK
Like

KONIEC CENZURY NA FACEBOOKU? RUSZYŁY PRACE W MINISTERSTWIE CYFRYZACJI, FB BĘDZIE PODLEGAŁ POLSKIEMU PRAWU !!!

05/12/2017
1621 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
KONIEC CENZURY NA FACEBOOKU? RUSZYŁY PRACE W MINISTERSTWIE CYFRYZACJI, FB BĘDZIE PODLEGAŁ POLSKIEMU PRAWU !!!

Facebook ostatnio zaczyna pełnić rolę Urzędu Cenzury w rękach lewaków. Bez uzasadnienia blokuje i usuwa konta użytkowników, szczególnie o poglądach prawicowych i patriotycznych oraz strony o tej tematyce.

0


FB CENSORED Nasiliły się ostatnio blokady nakładane sympatykom i działaczom prawicy, a także administratorom stron i grup o charakterze prawicowym.

Kiedyś trzeba było się trochę „postarać”, aby dostać bana, np. zamieścić zdjęcie Donalda Tuska w mundurze SS-mana czy zwyzywać działacza PO, .N czy KOD z użyciem popularnej miejskiej łaciny itp. (niektóre osoby na FB tak robiły), a dzisiaj wystarczy udostępnić post o ulicy Lecha Kaczyńskiego w Warszawie albo petycję do władz miasta przeciwko wycince drzew w centrum, a zdarza się, ze nawet nicnierobienie. Ostatnio bana dostają osoby, które w ostatnim czasie nic nie udostępniały na FB, blokowano je nawet podczas ich nieobecności na portalu. Wczoraj w ten sposób zablokowano na 7 dni moją znajomą, a mi FB założył blokadę za nic w sobotę na kilka godzin, trzecią już w ciągu miesiąca.

Tu dodam, że wyzywanie, a nawet ośmieszanie Donalda Tuska czy innych działaczy totalnej opozycji jest na ogół od razu karane banem, natomiast administracja FB nie reaguje na tworzenie stron, grup i udostępnianie postów oraz memów obrażających Ojca Św. Jana Pawła II czy działaczy prawicy, w tym PiS. Na zgłoszenie takiej strony czy postu administracja FB odpisuje stałą formułkę „Nie narusza naszych standardów społeczności”. A post o wycince drzew czy ulicy Lecha Kaczyńskiego narusza. Dochodzę do wniosku, że komunistyczny Urząd Cenzury w PRL miał lepsze standardy społeczności, a gdyby wtedy istniał FB i stosował takie same metody jak dzisiaj, to komunistyczni cenzorzy mieliby się od kogo uczyć.

DROGI UŻYTKOWNIKU FACEBOOKA – JEŻELI JESTEŚ ZWOLENNIKIEM PRAWICY I UWAŻASZ, ŻE BEZPRAWNIE ZABLOKOWANO CI KONTO, STRONĘ LUB GRUPĘ, KTÓRA PROWADZIŁEŚ, NAPISZ SKARGĘ NA FB DO PONIŻSZYCH INSTYTUCJI. MOŻESZ JĄ WYSŁAĆ NAWET EMAILEM, NIE MUSI BYĆ PRZEZ POCZTĘ.

JEŻELI MOŻESZ, TO ZRÓB ZRZUTY EKRANOWE Z INFORMACJĄ, ZA CO CIĘ FACEBOOK ZABLOKOWAŁ, ZRÓB ZRZUTY USUNIĘTYCH PRZEZ FB POSTÓW, KOMENTARZY I DOŁĄCZ DO SKARGI. NIE SKRÓCI TO CO PRAWDA CZASU BLOKADY, BO JEJ CZAS ZALEŻY TYLKO OD ADMINISTRACJI FB, ALE DOŁOŻYSZ SWOJĄ „CEGIEŁKĘ” DO WALKI O WOLNOŚĆ SŁOWA. WARTO TO ZROBIĆ, ZWŁASZCZA, ŻE TA „CEGIEŁKA” NIC NIE KOSZTUJE FINANSOWO I NIE NARAŻA CIEBIE NA ŻADNE NIEBEZPIECZEŃSTWO.

REDUTA DOBREGO IMIENIA (RDI) WALCZY Z FACEBOOKIEM O ZAPRZESTANIE CENZORSKICH DZIAŁAŃ PRZED SĄDEM, IM WIĘCEJ BĘDZIE MIAŁA DOWODÓW NA BEZPRAWNE DZIAŁANIA ADMINISTRACJI FB, TYM WIĘKSZA SZANSA NA WYGRANĄ W SĄDZIE I NA UKRÓCENIE CENZURY NA FB !!!

WYSYŁAJĄC SKARGĘ DO REDUTY ZWIĘKSZASZ SZANSĘ NA WYELIMINOWANIE CENZURY I PRZYWRÓCENIE WOLNOŚCI SŁOWA NA FB !!!

JEŻELI BEZPRAWNIE ZABLOKOWANO TWOJEGO ZNAJOMEGO – TO, JEŻELI ON SIĘ NA TO ZGODZI – TEŻ ZRÓB ZRZUTY JEGO POSTÓW, ZA KTÓRE DOSTAŁ BANA I WYŚLIJ DO RDI. IM WIĘCEJ DOWODÓW, TYM LEPIEJ !!!

CENZURZE NA FACEBOOKU MUSIMY POWIEDZIEĆ STOP !!!

Na szczęście Ministerstwo Cyfryzacji pracuje nad ustawą medialną, która ograniczy administracji FB cenzorskie zapędy.

Jak podaje Polskie Radio, „Użytkownicy Facebooka, nie tylko w Polsce, często skarżą się na blokowanie kont, a także publikowanych na nich treści. Aby praktyki takie ukrócić potrzebna jest nowelizacja ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Nowe przepisy regulowałaby np. kwestię “mowy nienawiści”, a użytkownik sam zgłaszałby hejt i fake newsy. Prawdziwość zamieszczanych informacji miałyby regulować 24-godzinne sądy.

Prace rozpoczęte

– Całkiem poważnie jest rozpatrywane to rozwiązanie, bo takiego natychmiastowego środka odwoławczego potrzebują użytkownicy, a nie chcemy, żeby polskim internetem rządził jakiś urząd – powiedziała minister Streżyńska, która prowadzi w tej sprawie rozmowy z ministrem sprawiedliwości.”

OBY JAK NAJSZYBCIEJ TA USTAWA WESZŁA W ŻYCIE !!!

Źródło: https://www.polskieradio.pl/42/259/Artykul/1914486,Facebook-bedzie-musial-podporzadkowac-sie-polskim-przepisom-Ruszyly-prace

Inne zapisy autora:

0

Gustlik222
Gustlik222

Sprawiedliwosc jest najwazniejsza

108 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816