POLSKA
Like

HGW – żona szmalcownika

04/12/2017
2548 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
HGW – żona szmalcownika

Każdy Polak, który współdziała z ich morderczą akcją czy to szantażując, czy denuncjując Żydów, czy to wyzyskując ich okrutne położenie lub uczestnicząc w grabieży, popełnia ciężką zbrodnię wobec praw Rzeczypospolitej Polskiej i będzie niezwłocznie ukarany…*

0


 

Powiedzmy to w końcu. Mąż prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz – Waltz uzyskał korzyść, i to w wielkich rozmiarach, dzięki dokonanemu tuż po wojnie oszustwu na szkodę prawowitych właścicieli działki przy ul. Noakowskiego 16.

 

Żydów.

.

Ghetto-Varsavia-Ragazzo-Ebreo

.

W czasie wojny takich nazywano pogardliwie szmalcownikami i karano nawet śmiercią.

.

1024px-Directing_pedestrian_traffic_in_the_Lodz_ghetto

.

Oto kim jest wiceprzewodnicząca PO, kobieta, która usiłuje zrzucić odium winy na ś.p. Lecha Kaczyńskiego, choć to ona właśnie stała się milionerką dzięki przekrętowi sprzed lat (winny odsiedział karę pozbawienia wolności):

 

żoną szmalcownika.

 

Nic więcej.

 

PO, mająca taką wiceprzewodniczącą jest więc niczym innym jak partią oszustów, którzy robiąc rwetes rzekomo w obronie demokracji i państwa prawa robią wszystko, by przekręty ich wierchuszki pozostały bezkarne.

.

hgw

.

4.12 2017

 

 

 

 

_____________________________________

 

* Kierownictwo Walki Cywilnej podlegające Rządowi Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie, 18 marca 1943 roku. Komuniści z tzw. Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego związani z ZSRS również uznali szmalcownictwo za przestępstwo. Mówił o tym artykuł 1 pkt. 2 dekretu PKWN z 31 sierpnia 1944 o wymiarze kary dla faszystowsko-hitlerowskich zbrodniarzy winnych zabójstw i znęcania się nad ludnością cywilną i jeńcami oraz dla zdrajców Narodu Polskiego wydawanie Niemcom osób przez nich poszukiwanych ściga jako zbrodnię karaną śmiercią. Wymuszanie zaś od takich osób pieniędzy (art. 2) karą pozbawienia wolności do lat 15 lub dożywotnim pozbawieniem wolności.

 .

.

.

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758