HYDE PARK
Like

Kompletujemy flotę samochodową. O czym należy pamiętać?

19/04/2019
847 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Kompletujemy flotę samochodową. O czym należy pamiętać?

Stworzenie sprawnie funkcjonującej floty pojazdów dla działalności to nie lada wyzwanie. Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców decyduje się rozwiązać ten problem za pomocą leasingu. Ale jak wybrać odpowiednią firmę? Na co zwrócić uwagę przy analizowaniu ofert? O czym trzeba pamiętać? Podpowiadamy!

0


Odpowiedzialna współpraca

Największym powodzeniem wśród ludzi biznesu cieszy się leasing operacyjny, który przynosi korzyści np. z punktu widzenia podatków. Dzięki skorzystaniu z tej formy kompletowania floty samochodowej całość raty można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Co więcej, amortyzacja pozostaje po stronie leasingodawcy.

Jeśli już podejmiemy decyzję o skorzystaniu z leasingu, przyjdzie czas na wybór odpowiedniego podmiotu do współpracy. Na tym etapie należy zachować szczególną ostrożność i dokładnie przeanalizować kolejne zapisy ewentualnej umowy. Przed podpisaniem dokumentu dopytajmy o szczegóły, skonsultujmy się z ekspertem, który podpowie konkretne rozwiązania, przeczytajmy opinie o danej firmie. Tak, by podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję.

Kto skorzysta?

Leasing na samochód lub samochody jest dla większości przedsiębiorców bardziej atrakcyjny niż kupowanie całej floty. Nie wymaga kredytu ani nie każe odgórnie uiszczać wysokiej opłaty. Oczywiście wszyscy potencjalni użytkownicy sprawdzają dokładnie też cenę takiej usługi. Ale to nie tylko ją powinniśmy analizować. Warto szukać dodatków, które będą stanowiły wyróżniki i dawały jednemu przedsiębiorstwu przewagę nad innymi. Taką instytucją jest Santander Consumer Multirent, znajdziemy tu bardzo atrakcyjne propozycje leasingowe dla podmiotów gospodarczych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego.

Wszystkie one mogą skorzystać z oferty na auta osobowe i dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 tony. Firma daje również odnieść korzyść z elastycznego finansowania dla biznesu i zaoszczędzić na opłacie wstępnej, która może wynieść nawet 0% wartości pojazdu.

Atrakcyjne dodatki

Przy wybieraniu najlepszej firmy należy także zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści, które mogą płynąć z podpisania umowy. Santander Consumer Multirent proponuje uproszczone procedury oceny wniosków i gwarantuje szybkie i sprawne podjęcie decyzji o przyznaniu leasingu. Tani leasing samochodów, sprawna obsługa, wygodny kontakt z konsultantem – wszystko to sprawia, że niektóre podmioty są lepsze od innych.

Żeby mieć pewność, że uda nam się podpisać korzystną umowę z leasingodawcą, sprawdźmy również, czy oferuje on takie udogodnienia jak pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, Assistance, w tym ubezpieczenia wieloletnie, opiekę na wypadek likwidacji szkody i kartę paliwową. Im więcej takich atrakcyjnych benefitów, tym lepiej dla nas i naszego biznesu.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

166 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816