Bez kategorii
Like

Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki!

03/01/2013
697 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Polska bez polskiej ziemi w rękach Polaków przestanie istnieć.
W odniesieniu do artykułu zatytułowanego:

„Niemcy płacą krocie za polską ziemię.”

żródło:
http://www.wprost.pl/ar/382470/Niemcy-pac-krocie-za-polsk-ziemi/

0


źródło:

www.wprost.pl/ar/382470/Niemcy-pac-krocie-za-polsk-ziemi/

Polska bez polskiej ziemi w rękach Polaków przestanie istnieć.

Ale oni dzierżawią ziemię należącą do polskiego państwa, czy czyjąś – prywatną?

Sprzedają czy tylko dzierżawią?

 A po, ilu latach dzierżawy stajesz się w Polsce prawowitym właścicielem jakiejś nieruchomości, działki rolniczej, czy rekraacyjnej, a może budowlanej, uzbrojonej czy nieuzbrojonej?!

Bo to chyba istotne szczegóły dotyczące tej sprawy.

Jeżeli prywatną i tylko dzierżawią, to może z tego będzie kilka złotych dla urzędasów i przede wszystkim dla tych ludzi, którzy te działki komuś dierżawią, a jak prywatną, to po co Polacy ją sprzedają, znaczy dzierżawią?

Bo biedaki i nie chce, im się pracować na swojej roli – ojcowiźnie, czy dlatego bo nie mają jeszcze trzech samochodów i basenu przed domem, a może im nie starcza do pierwszego i brakuje na jedzenie i bieżące opłaty? Może dlatego dzierżawią, znaczy sprzedają?

 Bez polskiej ziemi w rękach Polaków, bez własnej ziemi staniemy się naprawdę narodem niewolników, tego czego nam nie odebrali sowieci i Niemcy w czasie zaborów teraz oddamy im za kilka euro?

Natomiast Polakom, którym odebrano ziemię i nieruchomości dekretami stalinowskimi nie chcą niczego zwracać, a jeżeli już, to 15% wartości rynkowej nieruchomości.

A przecież tyle ziemi w Polsce leży ugorem. To nie, lepiej oddać Niemcom, oni przecież tacy dobrzy gospodarze, nie to co my Polacy.

A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś żŻydzi i Marsjanie.

p.s.

 Polacy mogą kupować ziemię we Francji, w Niemczech i na Balearach oraz na Wyspach Kanaryjskich, ale ich na to nie stać, ponieważ nie mają odpowiedniego kapitału, ponieważ Polacy to naród nędarzy i systemowych biedaków. Dlatego w tej sytuacji wprowadzanie w naszym kraju wolnego handlu (uwolnienie go!) na rynku obrotu nieruchomościami było zbrodnią i zdradą Polski, dlatego każdy, kto nawołuje (przede wszystkim wolnorynkowcy i korwiniści, bo komunistom, w tym PSL, SLD, UW, UD, LID, AWS, KLD, Ruchowi Palikota, PO i niestety PiS-wi też, to się nie dziwię!) do uwolnienia rynku we wszystkich dziedzinach polskiej gospodarki powinni być rozstrzelani albo wsadzeni w dyby, a w ostateczności odseparowani od normalnych Polaków, najlepiej w więzieniu. A karą dla takich ludzi powinna być praca u mnie na polu, którego jeszcze nie mam, ale będę miał, przy kopaniu ziemniaków albo buraków pastewnych albo przy zbieraniu kukurydzy i tylko tej niezmodyfikowanej genetycznie.

Wszystkim Polakom z Nowym Rokiem życzę przede wszystkim zdrowia!

 

Roman Dmowski "Jestem Polakiem…"

Kresy Wschodnie – utracone Imperium.


0

Pawel Tonderski http://Polacy.eu.org

Polska

63 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758