POLSKA
Like

Kolejna zbrodnia ONR

02/09/2016
68 Wyświetlenia
3 Komentarze
3 minute czytania
Kolejna zbrodnia ONR

Po nieudanej na szczęście próbie zabójstwa lidera trójmiejskiego aktywu KOD znowu doszło do ataku na pozaparlamentarną opozycję.

Tym razem do szpitala trafił szeregowy członek KOD o mały włos potrącony przez samochód. Źródła zbliżone do gazety wyborczej i newsweek’a podają, że kierowca-bandyta był powiązany z ONR.Ujawniony w gazecie raport najpełniej przedstawia obraz kolejnej zbrodni:

 

Wczoraj o godzinie 12 w południe ulicą Nowy Świat przechodził najspokojniej jakiś człowiek, który według informacji świadków niósł ze sobą portret Lecha Wałęsy oraz rozwinięty transparent KOD. W pewnej chwili, kiedy chciał przejść na drugą stronę wyżej wymienionej ulicy, zauważył pędzące auto, wszedł więc do bramy, aby przeczekać aż auto przejedzie. Kiedy spostrzegł to szofer prowadzący samochód wjechał do tej bramy i zaczął gonić opozycjonistę. Ten wbiegł na schody, lecz samochód dopędził go na drugim piętrze, opryskał błotem, obrzucił obelgami i znęcał się na nim przez pół godziny.

Świadkowie pragnący zachować anonimowość zgodni są co do tego, że kierowca wychylając się przez okno samochodu wznosił okrzyki sławiące Jarosława Kaczyńskiego.

Widząc w tym fakcie jawne pogwałcenie praw opozycji, do niedawna respektowanych  jeszcze w Polsce, pytamy Ministrów: Spraw Wewnętrznych , Sprawiedliwości, Skarbu, Komunikacji, Handlu i Przemysłu oraz Zdrowia, czy wiadomy im jest wypadek powyższy i co zamierzają uczynić, aby na przyszłość samochody nie goniły ludzi po schodach.

Leśna Góra szpital

 

Newsweek piórem R. Kim Ir Sen nie pozostaje w tyle:

 

Skutki rządów Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego nie dały długo na siebie czekać. Po raz kolejny w tym tygodniu brutalna pięść sojuszników nowego reżimu, starająca się wszelkimi siłami rozproszyć zwarte szeregi walczących o swoje prawa wykształconych i młodych Polaków, pokazała nam, jakie są metody walki rozjuszonego PiS i jej popleczników – kiboli. Oto kierowca, sympatyk PiS, kiboli Zagłębia Sosnowiec oraz ONR od dawna czyhał na europejczyka, zwolennika gender, aborcji i powszechnego dostępu do środków antykoncepcyjnych spokojnie podążającego na wiec poparcia Trybunału Konstytucyjnego. Kiedy ujrzał go na ulicy Nowy Świat, wyjechał nagle pędem zza węgła i cudem tylko nie zabił. W świetle tej kolejnej zbrodni jakże przenikliwymi wydają się słowa Mateusza Kijowskiego o powstaniu państwa podziemnego. Tak, bo działający pod ziemią ludzie KOD będą bezpieczni przed samochodami kierowanymi przez nienawidzących demokracji wyborców PiS i innych bandytów z ONR.

 

O tym, kto inspirował samochodowy zamach dobitnie świadczy materiał nakręcony przez przypadkowo stojącą obok ekipę telewizyjną tvn.

 

To zdjęcie numeru rejestracyjnego samochodu służącego do zbrodniczego zamachu.

KWA

 

 

 

Pamiętajcie! Cała правда  całą dobę!

 

2.09 2016

Inne zapisy autora:

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1811 publikacje
77 komentarze
 

3 komentarz

 1. pablo3 pablo3

  niestety, ale smierdzi tym, ze to się dobrze nie skończy. walczący o powrot do koryta i zachowanie patologii systemowych, estabishment 3RP, jest uparty, niczym targowiczanie, ze Szczesnym Potockim na czele. nieważne kto, co i jak, byle zachować dawny system, przywileje i slabosc państwa. taka gra po bandzie, coraz bardziej mnie niepokoi…

 2. Jerzy

  Ale jest też prawdą ze PiS dał opozycji więcej amunicji niż kiedykolwiek jej potrzebowali.
  Najgorsze jest to że ganiał opozycję samochodami po schodach aż amortyzatory się urywały, a potem się dziwił że można być oskarżanym o ganianie samochodami po… schodach.
  Powoli zaczynają mądrzeć, ale ten totalny brak profesjonalizmu przez pierwsze pół roku jeszcze długo będzie PiSowi czkawką sie odbijał i oczywiście będzie na każdym kroku punktowany.

 3. oenerowiec

  jebać chujów kodziarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217