SPOŁECZEŃSTWO
2

Klęska Konfederacji z Braunem w tle

30/05/2019
4249 Wyświetlenia
10 Komentarze
8 minut czytania
Klęska Konfederacji z Braunem w tle

Reptylianie, Chrystus królem Polski, Grzegorz Braun, Dawid Icke – czyli jak ukryć liść sadząc las

0


Klęska Konfederacji z Braunem w tle

Przeczytałem ostatnio wydany w formie książkowej wywiad z panem Grzegorzem Braunem. Książeczka nosi tytuł „Kto tu rządzi”. Z panem Braunem rozmowę przeprowadził dziennikarz Jan Piński. Książka ukazała się w wydawnictwie Bollinari Publishing House tuż przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w których pan Braun (bez powodzenia) kandydował.

Lektura książki wywołuje mój niepokój. Odpowiadając na pytania dziennikarz Pińskiego, pan Braun daje się poznać jako człowiek o niezwykłej wręcz inteligencji, ogromnej wiedzy, spostrzegawczości i odwadze. Na okładce ksiązki wydawca tak ją lapidarnie streścił: „Gorzka prawda o polskiej polityce wypowiadana ustami człowieka, który walczy z łajdackim systemem”.

Braun opisuje polski system polityczny jako atrapę demokracji w której prawdziwą władzę sprawują służby specjalne oraz loże masońskie. Demokratyczne rytuały (wybory, kampanie) są bez znaczenia, zaś brylujący na politycznych salonach politycy są wynajętymi przez służby aktorami, odgrywającymi (nieudolnie) napisane dla nich role.

Trudno nie zgodzić się z poglądami pana Brauna, które potwierdza wielu byłych polityków, w przeszłości wynajętych do odgrywania teatralnej roli „umiłowanych przywódców”. ( w tym niedoszły premier z Krakowa, pan Rokita).

Rysując trafny obraz polskiego systemu politycznego, (w sposób ukazujący ogromną wiedzę, inteligencję i spostrzegawczość), pan Braun wysuwa jednocześnie postulat ….koronowania Chrystusa Pana na króla Polski. W tym momencie zapala mi się w mózgu czerwona lampka i budzi się mój niepokój. Jak to jest możliwe aby człowiek mądry w jednych sprawach był jednocześnie oszołomem w innych? Taki zwierz w przyrodzie nie występuje!

Jeśli pan Braun „wchodzi w buty” religijnego oszołoma ( jego postulat uczynienia z Chrystusa króla Polski jest…nieaktualny, gdyż Chrystus był już wielokrotnie koronowany na króla Polski, o czym ten pan musi wiedzieć!) a równocześnie reprezentuje poglądy polityczne, społeczne i gospodarcze ujawniające wielką przenikliwość i mądrość, to cudów nie ma: religijnego oszołoma udaje!

Dlaczego tak czyni?? Dlaczego przykleja sam sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem? Do kogo jest skierowany ten kompromitujący dla rozsądnego człowieka przekaz?

Przeciętny wyborca (w przeciwieństwie do pana Brauna) o polityce, gospodarce i mechanizmach społecznych wie niewiele, albo zgoła nie wie nic! Ale posiada rzec cenną: zdrowy rozsądek. I ten rozsądek podpowiada mu, że nie warto słuchać faceta który nakleił sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem! Gościu z taką kartką na czole może być intelektualnym geniuszem w sprawach innych niż religijne, ale jedyną reakcją ludzi rozsądnych na jego osobę będzie pukanie się w czoło!

I o to właśni panu Braunowi chodzi! Przyklejając sobie na czole kartkę z napisem „jestem religijnym świrem” pan Braun chce osiągnąć jeden cel, taki mianowicie aby poglądy które głosi zostały ocenione jako brednie oszołoma! Tym sprytnym sposobem pan Braun niby to obnaża fasadowość polskiej demokracji, ale jednocześnie daje czytelnikowi do zrozumienia, że to brednie! Bo czy religijny oszołom i bęcwał, może powiedzieć coś mądrego w innych kwestiach? Zdrowy człopski rozsądek podpowiada wyborcom, że jak ktoś jest głupi w jednej kwestii, to jest głupi „na amen”! Jeden procent poparcia w wyborach prezydenckich dla pana Brauna świadczy o tym dobitnie!

Pan Braun pozując na „wojownika z łajdackim systemem” jest w istocie członkiem tego systemu, któremu system pozwala żyć i pracować (do niedawna Polska Telewizja zlecała Braunowi kręcenie filmów, (jak się domyślam nie za darmo). Rola jaką odgrywa pan Braun w polskim „łajdackim systemie” sprowadza się do tego aby „łajdackość” tego systemu ukryć poprzez samo kompromitację tego który niby system demaskuje.
Innych polityków ( dziennikarzy czy blogerów) prezentujący podobne poglądy jak pan Braun łatwo propagandowo zneutralizować stwierdzeniem, że bredzi taki jeden z drugim jak oszołom Braun, wietrząc wszędzie służby specjalne, loże masońskie i żydowskie spiski!

I tym sposobem „ w temacie” ukazania prawdziwego oblicza systemu politycznego w Polsce, dzięki panu Braunowi mamy „pozamiatane”!

To co robi pan Braun, to jedna z bardziej wyrafinowanych metod manipulacji tłumami do odwodzenia ich od nieprawomyślnych idei. Dokładnie taką samą metodę stosuje brytyjski dziennikarz niejaki David Icke publikując wiele interesujących informacji o kulisach władzy na świecie, jednocześnie opowiadając niestworzone historie o Reptylianach w skórze królowej Elżbiety II.

Icke twierdzi, że wśród ludzi istnieje rasa Reptilian, czyli ludzi jaszczurów (zmiennokształtnych jaszczuro-ludzi). Według niego takimi istotami są m.in. królowa Elżbieta II. Reptylianie tworzą grupę, określaną przez niego jako Iluminati lub Zakon Iluminatów która kontroluje świat, usiłując stworzyć światowy rząd.

Kto myślący uwierzy w takie brednie!? Nikt nie uwierzy w Reptylian, ani w żadne inne rewelacje głoszone przez Icke, choć te „inne” rewelacje są jak najbardziej prawdziwe!

I taki jest sens działania zarówno Icke jak i Brauna: ukryć prawdę o istocie współczesnego świata polityki poprzez zasugerowanie, że ci którzy ujawniają prawdę są żałosnymi wariatami, zaś owa prawda to majaczenia idiotów!

Podobną rolę w polskiej polityce jak pan Braun pełni Pan Korwin- Mikke. Ten z kolei ma ośmieszyć i skompromitować prawicowe idee, poprzez błazenady podobnej natury jak “braunowe”.
Obaj ci panowie wywiązują się z powierzonych im zadań wyśmienicie, dzięki czemu prawica w Polsce praktycznie nie istnieje i nigdy nie uzyska społecznego poparcia!

Anthony Ivanowitz

30.05.2019r.

Www.pospoliteruszenie.org

Inne zapisy autora:

0

Avatar
anthony ivanowitz

24 publikacje
0 komentarze
 

 1. Avatar mietek

  Trochę nie bardzo rozumiem. Czy człowiek inteligentny nie może być osobą wierzącą? W czym to koliduje?
  Jeśli Panu Braunowi zależy na zniszczeniu prawicy to dla kogo pracuje? Dla samej satysfakcji? Czy dla Służb (a skoro dla Służb to w takim razie ma poniekąd racje).

  0
  • Avatar Edmund

   zabawny jesteś, człowiek inteligentny dobrze wie że tam gdzie jest wiara, nie mam dowodów, a bez dowodów nie ma powodów by twierdzić że coś jest.

   0
 2. Czym innym jest wiara w Boga a czym innym wiara w religię! Każdy człowiek inteligentny wierzy w Boga gdyż widzi na co dzień genialność i wspaniałość otaczającego go świata! Natomiast religie (jakie one by nie były) to zbiory naiwnych bajeczek, które człowieka mądrego odrzucają i śmieszą!
  Takim zbiorem naiwnych bajeczek jest też chrześcijaństwo, człowiek inteligentny nigdy nie będzie religijnym oszołomem, takiej czy innej religii!
  Poniżej świetny tekst na ten temat, niestety nie mojego autorstwa
  Jak to?
  Nie wierzysz w opowieści z Mitologii Żydowskiej?
  Nie wierzysz że:
  – I -szą linię metra budowano przy ówczesnej/obecnej technologii TYLKO 25 lat a “jakiś gościu” ulepił ziemię w 7 dni
  – bezśladowo wyrwał Adamowi żebro i zrobił z niego Ewę – widziałem podobne cuda z balonów ale… to nie to
  – zaświecił jakąś latarką w czoło kobiety która od tego zaszła w ciążę – no niby drugi przypadek to Kożuchowska ale…
  – później nie wiadomo jak urodziła syna – bo na zawsze pozostała dziewicą
  – syna zabili i pochowali, ale on się po kilku dniach ocknął – no niby Kożuchowska też zginęła w katastrofie z kartonami a po jakimś czasie znów jest na wizji, ale…
  – mało tego, ów syn potrafił kopnięciem w beczkę zamienić stojącą w niej wodę w wino – to niby żaden wyczyn bo i teraz to ludzie potrafią tylko trzeba jeszcze dodać cukru, drożdży… i czasu
  – ale po tym chyba winie miał taką krzepę w łapie że Pudzian i Koksu mogli mu mówić: O Panie, bo potrafił tak rypnąć kijem w morze że aż się rozstępowało
  – itd itp
  – a tatko był taki miłosierny że nie tylko począł syna aby dać go zabić, ale też i w okazie swojego wielkiego miłosierdzia wyrżnął w pień praktycznie całą ziemską cywilizację
  (poza Noe’m i pasażerami jego canoo: a jak on tam zmieścił po dwie żyrafy, hipopotamy, słonie, lwy, konie, krowy, bociany, żaby, koty, kury, ……………………….. węże, myszy, kleszcze, wszy, foki, pingwiny, itd itp……….. Nie wiem – a i nikt nie potrafi tego wytłumaczyć)

  I tak wracając do tego “stfurcyy” to w sumie jaki ON był/jest?
  Bo jeśli człowieka stworzył na swoją podobiznę, to jaki ON sam jest?

  1- jaką ma cerę? kolorową jak tęcza?
  – bo jeden człowiek jest biały
  – drugi czarny
  – inny czerwony
  – a jeszcze inny żółty
  – no a są jeszcze szaraki i zieloni
  To jaki w końcu jest ON?

  2- I pytanie na czasie:
  Jakiej jest płci?
  – wszak jest mężczyzna
  – i jest kobieta
  I z tego co wiem i sprawdzałem nie raz nie są tacy sami
  Więc kim jest ON?

  :)) :))

  Nie wiem @Władek jak można w to nie wierzyć :))
  Po prostu chyba małej wiary jesteś :))
  Hades
  Pzdr

  0
 3. Avatar Małgorzata

  Drogi Panie, Autorze artykułu. “ten gość” jak Pan pisze, to Wszechmogacy Bóg – sądzę, że jest Pan na tyle inteligentny, żeby wiedzieć co oznacza słowo Wszechmogacy. Ale sama inteligencja to nie wszystko. Znam ludzi mało inteligentnych, ale z ogromną wiarą, doświadczeniem obecności Boga i Maryi przed mądrością i świadectwem życia chylę czoła – mimo moich tytułów i stopni naukowych.
  A przytoczone przez Pana argumenty, przyznam ze wstydem, że również kilka lat temu rozważałam… I dziękuję Bogu, że na nich nie poprzestałam. Dziekuje Bogu za Jego wszechmoc, której doświadczyła i nieustannie doświadczam w moim życiu. Czego i Panu życzę.

  0
 4. Avatar bolek & sPOlka

  Kolejny atak na przwciwnikow Okraglego Stolu..
  Bo ONI juz znow sie dogadali
  . jak bedzie wygladac POlska.. POstkomuchof..lewakof.. i “patriotof”…

  0
 5. Avatar olo

  Fanatyzm religijny czy polityczno-partyjny jest zły.

  0
 6. Avatar Kwazar Mecczke

  Metoda “na urbana”. Często NIE brało się za niewygodne politycznie tematy. Czasem nawet z sensem, ale ludzie porządni oceniali, skoro urbanowska gadzinówka podaje to za prawdę to musi być wszystko wyssane z palca.

  0
 7. Avatar ijuhg

  Mysle ze artykuł ma sens ja osobiscie właśnie tak odbieram Brauna.Podejscie do kwestii wiary jest osobistą sprawą,jeden w to wierzy inny twierdzi ze to tylko wielka mistyfikacja.Radio Maryja jest przez wielu odbierane z przymrużeniem oka i wysmiewane i uwazane za grupe wariatów w moherowych beratach.

  0
 8. Avatar Christy Walton

  Potrzebujesz pożyczki? Czy szukałeś gdzie uzyskać pożyczkę? Czy próbowałeś uzyskać pożyczkę? złóż wniosek teraz pod adresem? (christywalton355@gmail.com), jeśli chcesz uzyskać niedrogą pożyczkę. Pożyczka jest oferowana tutaj przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816