W Mediach
Like

Kadyrow apeluje o obronę powietrzną: Ichkerianie rozpoczęli przygotowania do wojny z Rosją.

20/07/2022
208 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Kadyrow apeluje o obronę powietrzną: Ichkerianie rozpoczęli przygotowania do wojny z Rosją.

Batalion Sheikh Mansour przygotowuje się do operacji wojskowych w Czeczenii przeciwko Rosjanom.Aktywnie monitorują ruch Rosjan i ilość ich broni.Poinformował o tym marszałek batalionu Islam Biełokijew. Batalion Sheikh Mansour walczy również po stronie Ukrainy z Rosją. Obecnie przedstawiciele batalionu w Iczkerii aktywnie monitorują militarną działalność Rosjan. „Bojownicy ochotniczego batalionu czeczeńskiego im. Szejk Mansur, który walczy na Ukrainie z rosyjskimi siłami okupacyjnymi, rozpoczął przygotowania do działań wojennych w Czeczenii” – powiedział Islam Biełokijew. W szczególności terytorium republiki zostało już podzielone na trzy fronty: tzw. północny, centralny i południowy, które dodatkowo podzielono na 16 sektorów. Tam bojownicy batalionu prowadzą pracę z miejscową ludnością i ustalają rozmieszczenie wojsk rosyjskich w okolicy, ich trasy przemieszczania się, liczbę i rodzaj uzbrojenia. „Znamy już osoby, które brały […]

0


Batalion Sheikh Mansour przygotowuje się do operacji wojskowych w Czeczenii przeciwko Rosjanom.
Aktywnie monitorują ruch Rosjan i ilość ich broni.
Poinformował o tym marszałek batalionu Islam Biełokijew.

Batalion Sheikh Mansour walczy również po stronie Ukrainy z Rosją. Obecnie przedstawiciele batalionu w Iczkerii aktywnie monitorują militarną działalność Rosjan.

„Bojownicy ochotniczego batalionu czeczeńskiego im. Szejk Mansur, który walczy na Ukrainie z rosyjskimi siłami okupacyjnymi, rozpoczął przygotowania do działań wojennych w Czeczenii” – powiedział Islam Biełokijew.

W szczególności terytorium republiki zostało już podzielone na trzy fronty: tzw. północny, centralny i południowy, które dodatkowo podzielono na 16 sektorów. Tam bojownicy batalionu prowadzą pracę z miejscową ludnością i ustalają rozmieszczenie wojsk rosyjskich w okolicy, ich trasy przemieszczania się, liczbę i rodzaj uzbrojenia.

„Znamy już osoby, które brały udział w zatruciu grupy Yaser lub w zabójstwie grupy Gakaev, nawet osobę, która jako trofeum nosi zegarek jednego z Gakaevów. Znamy też wrogie stanowiska, rosyjskie bazy, wiemy nawet, ilu kucharzy pracuje nad jednym lub drugim. kolejna baza”, mówi Biełokijew.

KADYROV PROSI O OCHRONĘ POWIETRZNĄ

Tymczasem, jak zauważyły ​​rosyjskie media, szef czeczeńskich władz okupacyjnych Ramzan Kadyrow powiedział, że Rosja powinna stworzyć nową bazę wojskową z systemami obrony przeciwlotniczej w górach republiki.

„Wierzę, że w górach Czeczeńskiej Republiki, na południowych granicach Rosji, systemy obrony przeciwlotniczej są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Baza może być umieszczona na miejscu jednostki pancernej w regionie Shali ”- powiedział Kadyrow.

novyny.live/ru

Czechennews.com

19.07.22.

Tekst oryginału: Кадыров умоляет о ПВО: ичкерийцы начали подготовку к войне против россии.

0

PrzekladyTlumaczemGoogle

Profil przeznaczony do publikacji tłumaczeń interesujących tekstów na język polski, przy pomocy Tłumacza Google. Z góry przepraszam, jeśli pojawią się fragmenty w rodzaju "Kali mieć" lub "Kali chcieć", ale Tłumacz Google nie jest jeszcze doskonały. Z tego powodu będę zamieszczać także tekst oryginalny lub przynajmniej link do tekstu oryginalnego.

7 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758