HYDE PARK
Like

Czym są rozwiązania convenience, które zdobyły tak dużą popularność w Polsce?

21/07/2022
82 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Czym są rozwiązania convenience, które zdobyły tak dużą popularność w Polsce?

Dla większości z nas doba jest zbyt krótka, a tryb życia dynamiczny. Dni wypełnione są obowiązkami zawodowymi i domowymi, dlatego chętnie wybieramy rozwiązania convenience – dla komfortu. Dzięki temu trend convenience podbił m.in. rynek spożywczy. Wyjaśniamy, co to oznacza. Rozwiązania convenience, czyli wygoda przede wszystkim Zgodnie z tym trendem konsument wybierający się do sklepu oczekuje możliwości zrobienia zakupów szybko i sprawnie – tu i teraz, czyli w satysfakcjonujący sposób. Globalny popyt na różne udogodnienia zdecydowanie zmienił zasady na rynku. Moda na rodzinne całodzienne zakupy w hipermarketach odchodzi do lamusa, a nam szkoda czasu na stanie w kolejkach. Oznacza to szybsze tempo życia i rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania pomagające zaoszczędzić czas. Klienci oczekują szybkich i użytecznych rozwiązań. Jesteśmy społeczeństwem wygodnym i […]

0


Dla większości z nas doba jest zbyt krótka, a tryb życia dynamiczny. Dni wypełnione są obowiązkami zawodowymi i domowymi, dlatego chętnie wybieramy rozwiązania convenience – dla komfortu. Dzięki temu trend convenience podbił m.in. rynek spożywczy. Wyjaśniamy, co to oznacza.

Rozwiązania convenience, czyli wygoda przede wszystkim

Zgodnie z tym trendem konsument wybierający się do sklepu oczekuje możliwości zrobienia zakupów szybko i sprawnie – tu i teraz, czyli w satysfakcjonujący sposób. Globalny popyt na różne udogodnienia zdecydowanie zmienił zasady na rynku. Moda na rodzinne całodzienne zakupy w hipermarketach odchodzi do lamusa, a nam szkoda czasu na stanie w kolejkach.

Oznacza to szybsze tempo życia i rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania pomagające zaoszczędzić czas. Klienci oczekują szybkich i użytecznych rozwiązań. Jesteśmy społeczeństwem wygodnym i chętnie czerpiemy z różnych udogodnień. Z tego też powodu powstał i zyskuje popularność trend convenience, który polega na dążeniu do wygody, ale jednocześnie spełnia nasze wymagania.

Sklepy convenience – szybkie i dobre zakupy

Chętniej robimy zakupy przez internet oraz w sklepach pod ręką, bo wybieramy prostsze rozwiązania convenience jak sklepy sieci Żabka Group. Wspólne gotowanie i spożywanie posiłku buduje relacje między ludźmi, ale nie każdy może sobie na to codziennie pozwolić. Jako społeczeństwo mamy też dużą świadomość ekologiczną i na temat zdrowego żywienia, dlatego sięgamy po produkty gotowe, ale z dobrym składem.

Żabka i jej rozwiązania convenience

Zadowalamy się szybkimi, ale jedynie satysfakcjonującymi rozwiązaniami – jak produkty spożywcze i lunche dobrej jakości. Wybrane sieci sklepów stworzyły własne marki produktowe – Żabka oferuje m.in. smoothie Foodini, soki Wycisk czy smaczne i świeże dania lunchowe wysokiej jakości Le’Frog.

Współczesny klient jest zapracowany i ceni swój czas. Firmy dopasowują się do trendu convenience, przygotowując swoją ofertę. Na przykład sklepy sieci Żabka są w świetnych lokalizacjach – zawsze pod ręką. Ich układ oraz oferta są zbliżone, co sprawia, że konsument czuje się w nich komfortowo i szybko może znaleźć potrzebne produkty.

W ofercie są m.in. produkty własne, tworzone przez marki produktowe Żabka. Firma skupiła się też na opakowaniach zajmujących mało miejsca, ofertach posiłków dla jednej osoby oraz na usługach. Rozwiązania convenience to również szeroki katalog spraw, które można załatwić przy okazji zakupów codziennych czy wyboru lunchu do pracy – w Żabce nadamy lub odbierzemy paczkę, wypłacimy gotówkę, naładujemy telefon, kupimy kody do gier czy opłacimy rachunki.

Zabiegani konsumenci doceniają takie oferty, szukając wygodnych rozwiązań, które ułatwią codzienne funkcjonowanie.

0

admin

Administracja i dział reklamy

35 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758