Komentarze dnia
Like

Kaczyński zostanie prezydentem a Kamiński premierem

23/08/2013
1070 Wyświetlenia
2 Komentarze
18 minut czytania
Kaczyński  zostanie prezydentem a Kamiński  premierem

Stanisław Pięta , poseł PiS” Uważam Jarosława Kaczyńskiego za najwybitniejszego polskiego polityka od czasów Piłsudskiego i Dmowskiego. To zaszczyt pracować pod jego kierownictwem. „…” Tylko Jarosław Kaczyński powinien być kandydatem PiS, i całej prawicy, w wyborach prezydenckich.”….” Komu Jarosław Kaczyński mógłby oddać partię? …”Mariuszowi Kamińskiemu” ….’Myślę, że to polityk przyszłości. Jeżeli PiS wygra wybory te i następne, i jeżeli sytuacja rozwinie się tak, że szefem partii byłby Mariusz Kamiński, to w konsekwencji byłby przyszłym premierem.”.   „Kolejny sondaż, kolejne kłopoty i złe wieści dla Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska. W najnowszym badaniu przeprowadzonym przez instytut Homo Homini dla Wirtualnej Polski, Prawo i Sprawiedliwość uzyskuje rekordową – bo aż trzynastopunktową – przewagę nad Platformą Obywatelską! „….”Partia kierowana przez Jarosława Kaczyńskiego może […]

0


Stanisław Pięta , poseł PiS” Uważam Jarosława Kaczyńskiego za najwybitniejszego polskiego polityka od czasów Piłsudskiego i Dmowskiego. To zaszczyt pracować pod jego kierownictwem. „…” Tylko Jarosław Kaczyński powinien być kandydatem PiS, i całej prawicy, w wyborach prezydenckich.”….” Komu Jarosław Kaczyński mógłby oddać partię? …”Mariuszowi Kamińskiemu” ….’Myślę, że to polityk przyszłości. Jeżeli PiS wygra wybory te i następne, i jeżeli sytuacja rozwinie się tak, że szefem partii byłby Mariusz Kamiński, to w konsekwencji byłby przyszłym premierem.”.

 

Kolejny sondaż, kolejne kłopoty i złe wieści dla Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska. W najnowszym badaniu przeprowadzonym przez instytut Homo Homini dla Wirtualnej Polski, Prawo i Sprawiedliwość uzyskuje rekordową – bo aż trzynastopunktową – przewagę nad Platformą Obywatelską! „….”Partia kierowana przez Jarosława Kaczyńskiego może liczyć aż na 35 procent poparcia, przy 22 proc. uzyskanych przez sterowaną przez Donalda Tuska „…..”Jeszcze poważniej wyglądają wyniki sondażu bez wliczania osób niezdecydowanych, czyli w taki sposób, jaki wyniki podałaby Państwowa Komisja Wyborcza. W tak ujętym sondażu PiS wygrywa z Platformą aż 40:25! „…..(źródło)

 

Stanisław Michalkiewicz „ Jak doniósł mi Tajny Współpracownik, według Globalnego Raportu Konkurencyjności, przygotowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne, polskie drogi (ach!) znalazły się na 124 miejscu – za Bangladeszem, Etiopią, Zimbabwe i Wietnamem. Lotniska – na 105 miejscu – za Mali, Kambodżą i Tadżykistanem. Kolej najlepiej – na 77 miejscu – ale tylko pięć miejsc za Bangladeszem. No dobrze – ale dlaczego? DLACZEGO? Wyjaśnia to raport Banku Światowego, według którego Polska jest na 114 miejscu na świecie pod względem „przyjazności” systemu podatkowego dla gospodarki. A dlaczego mamy taki gówniany system podatkowy? „….(źródło)

 

Stanisław Pięta , Poseł PiS w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem „Uważam Jarosława Kaczyńskiego za najwybitniejszego polskiego polityka od czasów Piłsudskiego i Dmowskiego. To zaszczyt pracować pod jego kierownictwem. „…..” Tylko Jarosław Kaczyński powinien być kandydatem PiS, i całej prawicy, w wyborach prezydenckich. Solidarna Polska również powinna poprzeć Kaczyńskiego, bo tylko prezes PiS może wygrać z Komorowskim. „….”Polaka jest dzisiaj w stanie takiego rozkładu, że patrioci, ludzie myślący i dobrze poinformowani, powinni głosować na PiS. Tylko partia Kaczyńskiego może zahamować degradację gospodarczą i kulturową Polsk „…..”Jarosław Kaczyński powinien wystartować w wyborach na prezydenta Polski. „…..”(JN ) Ale wówczas musiałby oddać legitymację partyjną. Komu Jarosław Kaczyński mógłby oddać partię? …”(SP) {Mariuszowi Kamińskiemu” ……”( JN ) Były szef CBA mógłby zostać prezesem PiS-u? „…” ( SP ) Myślę, że to polityk przyszłości. Jeżeli PiS wygra wybory te i następne, i jeżeli sytuacja rozwinie się tak, że szefem partii byłby Mariusz Kamiński, to w konsekwencji byłby przyszłym premierem.”……”Pałac Kultury i Nauki jest brzydkim symbolem dominacji ZSRR nad Polską. Po odzyskaniu niepodległości powinien zostać rozebrany, tak jak w latach dwudziestych został zburzony gigantyczny sobór Aleksandra Newskiego na placu Saskim. „…..”W sondażach społecznego poparcia PiS ma coraz większą przewagą nad PO. Na jakie poparcie może liczyć wg. pana PiS? W wyborach parlamentarnych na PiS może zagłosować 55 proc. wyborców.”…..”Jak PiS chce osiągnąć 55 proc. poparcie? „….”Musimy postawić na politykę prorodzinną i przełamać kryzys demograficzny. Musimy uprościć prawo, ograniczyć podatki i wspierać polskich przedsiębiorców. Musimy ostrzec Polaków przed dalszymi lewackimi eksperymentami Tuska. Dzisiaj PO stoi na pozycjach Ruchu Palikota. Środowiska umiarkowano- konserwatywne są marginalizowane w PO. „…..”Wprowadzenie instytucji związków partnerskich jest niezgodne z Konstytucją RP, zmierza do osłabienia rodziny i degradacji narodu. Pseudonauka o orientacjach seksualnych, to wymysł nie mający nic wspólnego z rzetelną medycyną. Zagadnienie orientacji seksualnej, to lewacki bełkot. Homoseksualizm, to wybryk natury, zaburzenie w ukierunkowaniu popędu seksualnego, a nie stan normalny. „…..”Uważam, że odrzucenie chrześcijaństwa, rodziny i odpowiedzialności za wspólnotę to śmierć Europy. „….”Za kilkadziesiąt lat możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie grupa starych, bogatych Europejczyków zostanie rozsiekana maczetami przez miliony biednych muzułmanów. „….”Mnie przeszkadza obecność samej formacji Ruchu Palikota, która jest formacją antykatolicką, prorosyjską, promującą dewiacje. Jeżeli członkowie tej partii piszą listy do ambasadora rosyjskiego, pan Rozenek zapraszany jest na daczę do Putina, „….”Moglibyście zawrzeć koalicję z partią Jarosława Gowina, gdyby takowo powstała?

Taka partia nie powstanie. Przemysław Wipler został na lodzie.”…..”Obok Marka Jurka, który też jest na lodzie. Nie. Marek Jurek jest sojusznikiem PiS. Jest podpisana umowa o współpracy. Mam nadzieję, że wróci do parlamentu po następnych wyborach.”….”Dla części Polaków o. Rydzyk wyrósł na duchowego przywódcę. O. Rydzyk jest duchowym przywódcą Polski i ja oceniam ten stan, jako bardzo pozytywny.”….(źródło )

—–

Mój komentarz

Sprawa sukcesji po Kaczyńskim wydaje się przesądzona . Zapewne zostanie nim Mariusz Kamiński . Parte wyczyszczono w dużej mierze z groźnych karierowiczów i oportunistów. Zostali wyeliminowani spin doktorzy , Migalski , Kowal i ludzie PJN, potem Ziobro , Kurski i jego socjaliści . Następnie Wipler . Sukcesja po Kaczyńskim jest sprawą zbyt poważna dla Obozu patriotycznego , aby Kaczyński nie podszedł do tego poważnie, czy odsuwał ją w nieokreśloną przeszłość .Przygotowania do sukcesji w Chinach trwają wiele lat. To samo dotyczy tak poważnej sukcesji jak ta po Kaczyńskim .

Decyzja o kandydacie n a nowego przywódce musiał zapaść już wiele lat temu i sukcesja jest powoli przeprowadzona . Jeśli nowym przywódcą partii i premierem zostanie Kamiński to stanie się to co przewidywałem od lat . Jest najlepszym kandydatem . Ideowy, charyzmatyczny a do tego świetny organizator . Zbudowanie od podstaw Ligi Republikańskiej i CBA najlepiej o tym świadczy

Kaczyński jest patriarchą i patronem ruchu , w tej chwili niekwestionowanym mężem stanu i przywódcą politycznym oraz gwarantem ,że ludzie zarządzający partią i Obozem nie odejdą od ideałów, czy że się po prostu nie skur…wią dla paru stanowisk .

Kaczyński powinien objąć urząd rezydenta , odbudować tym samym Majestat Rzeczpospolitej w osobie prezydenta po upokarzających Polaków podrygach donosicieli i Wesołego Bronka . Patronowałby budowie IV Rzeczpospolitej oraz zmianie konstytucji .

Mariusz Kamiński jako premier zajął by się technicznym budowaniem IV RP .

Warto przypomnieć parę faktów z przeszłości

2009 rok „Artur Górski „W wyborach prezydenckich, samorządowych i parlamentarnych powinien nas poprowadzić Kaczyński – mówi poseł Artur Górski. Ale zaznacza też: – Oczywiście, jeżeli PiS przegra te batalie, to sprawa przywództwa w partii będzie sprawą otwartą.”… „Grupa posłów PiS tworzy wewnątrz PiS frakcję o roboczej nazwie „reformatorzy” – dowiedziała się „Rz””…” Na najbliższym kongresie partii pojawi się wniosek o odwołanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego – ustaliła „Rz””… Okazją do zmian ma być planowany na wiosnę krajowy kongres PiS. – Złożymy na nim wniosek o to, by Jarosław Kaczyński przyjął funkcję honorowego prezesa, politycznego mentora, ale zrezygnował z bezpośredniego kierowania partią – wyjawia inny polityk PiS.”…” Po porażce w partii będą trzy ośrodki władzy: spin doktorzy, zakon PC i ludzie Ziobry, każdy ciągnący w swoją stronę. Wtedy będzie za późno, nic się nie uratuje – mówi jeden z członków nowej frakcji.”….(więcej )

Sukcesja Kaczyńskiego? Kamiński szefem warszawskiej PIS.

„Mariusz Kamiński, były szef CBA, jest – zdaniem wiceszefowej Rady Warszawy z PiS Olgi Johann, poważnym kandydatem do stanowiska szefa warszawskiego PiS – informuje “Gazeta Wyborcza”. Kamiński zajmował już to stanowisko w latach 2002-200”…” Dziś Kamiński jest szarą eminencją w warszawskich strukturach PiS. Ma decydować m.in. o kształcie list w wyborach samorządowych – na czołowych miejscach znaleźli się zaufani ludzie byłego szefa CBA, którzy mają w przyszłości umożliwić PiS-owi odzyskanie wpływów w stolicy”…(źródło)

 

2009 rok „Bezideowość, karierowiczostwo , manipulatorstwo to cechy idealne dla potencjalnych rozłamowców. Jeszcze przed ukazaniem się tego artykułu , a na rok przed próba rozbicia PIS przez zdemoralizowanego europosła Michał Kamińskiego i utworzenia PJN pisałem „szkoda że Kaczyński jedynie fragmentarycznie mówi o naszych relacjach z Niemcami. Może jak się pozbędzie swoich aparatczykowskich i bezideowych spin doktorów to będzie miał odwagę powiedzieć coś więcej. / Jeden z jego spin doktorów , eurodeputowany Kamiński zamierza dla swojej kariery chodzić na obsceniczne parady gejowskie. Kto wie na co jeszcze może się zgodzić jeszcze ten karierowicz. Cnotę polityczna już stracił. Zgadza się na homoseksualne związki partnerskie. Pogratulować Kaczyńskiemu „ doradcy” . ..( więcej)

 

 

 

2010 rok „ Kaczyński w swoim wywiadzie z Janke tuż przed wyborami prezydenckimi zarzekał się ,że po przegranych wyborach w 2012 roku sam zrezygnuje , ale nie będzie wyznaczał następcę . W swoim komentarzu nie dałem temu wiary. Kaczyński jest zbyt inteligentny, aby dzieło swojego życia pozostawić na przysłowiową pastwę losu . Już na długo przed tym wywiadem na sukcesora Kaczyńskiego  typowałem właśnie Mariusz Kamińskiego, który ma wszelkie cechy aby zostać sukcesorem Kaczyńskiego i przejąć przywództwo PIS. Teraz Kaczyński wzorem patriarchów chińskich przeprowadza proces sukcesji .Kamiński  zostaje szefem najważniejszej i najsilniejszej ,kluczowej organizacji partyjnej PiS. Otrzymuje prawo jak nikt inny do zbudowania silnej ekipy wokół siebie , drużyny, która wkrótce po trupach ambitnych baronów Prawa i Sprawiedliwości  przejmie kontrole nad PiS em. W normalnych warunkach żaden przywódca, w tym Kaczyński ni pozwoliłby na zbudowanie tak silnego ośrodka władzy w partii. Mariusz Kamiński dzięki swoim ludziom otrzymuje pozycję  i siłę z którą mógłby rzucić wyzwanie samemu Szefowi . Ale sytuacja nie jest normalna. To sukcesja polityczna, sztafeta, w której Kaczyński już wybrał komu przekazać pałeczkę. Kamiński pod ochronnym parasolem Kaczyńskiego wzrośnie w siłę.

Założyłem też że media i Platforma zacznie lansować teraz ambitnego, ale pozbawionego charyzmy   Ziobrę , aby zablokować, czy utrudnić sukcesję Kamińskiego. ‘…(więcej )

 

2011 rok „Wczoraj ukazał się prowokacyjny tekst Wybranowskiego „Ziobro wyprowadzi ludzi ? „jak wynika z nieoficjalnych informacji „Rz”, Komitet Polityczny PiS ma natomiast zażądać wyjaśnień w sprawie kampanii od europosłów Zbigniewa Ziobry i Jacka Kurskiego. Część działaczy PiS zarzuca im, że przed wyborami działali nie na rzecz partii, ale we własnym interesie. Objechali niemal wszystkie okręgi, przekonując wyborców, by poparli kandydatów uważanych za „ziobrystów”, „…”Według naszych informatorów jeszcze kilka dni przed wyborami grupa działaczy związana z Ziobrą i Kurskim planowała, że porażka PiS w wyborach pozwoli im założyć własne ugrupowanie. Temu też miała – ich zdaniem – służyć akcja obu europosłów w terenie.

Jak twierdzi informator „Rz”, którego były minister sprawiedliwości przed wyborami wtajemniczył w swoją koncepcję, scenariusz miał wyglądać tak: – Przegrywamy, ludzie są wściekli. Ktoś z grupy Ziobry, może nawet on sam, zażąda zwołania nadzwyczajnego zjazdu partii, na którym ostro skrytykuje Kaczyńskiego i sposób prowadzenia kampanii. Jeśli zjazd go poprze, sięgnie po władzę w partii, jeśli dostanie „bęcki”, odejdzie z PiS i wyprowadzi wystarczająco dużo posłów, by mieć spory klub.Inny z działaczy PiS, którego sondowano w tej sprawie, zdradza, że wielkość nowego klubu szacowano na 52 osoby.– Finansowany miał być z pieniędzy eurodeputowanych – twierdzi. Dodaje jednak, że słaby wynik PiS sprawił, iż część polityków typowanych na przyszłych spiskowców nie weszła do Sejmu.– Zbyszek się zastanawia, co zrobić, czeka, co zaproponuje Kurski, a on w niedzielę był mocno zrezygnowany ‘…(więcej )

 

Wrzesień 2010 .Marek Mojsiewicz „Kaczyński będzie osobiście  czuwał nad sukcesją. Aby zapewnić następcy skuteczna sukcesje Kaczyński będzie  musiał dokonać zapewnebolesnego dla niego zabiegu usunięcia z partii ,lub całkowitej marginalizacji wszystkich pretendentów do wodzostwa i ich koterii. Niestety zabieg ten będzie musiał dotknąć równieżtych najwierniejszych. Zostanie  kadra , aparat bez ambicji, lojalny wobec Kaczyńskiego i wskazanego prze niego następcy.Kurski, Ziobro, spin doktorzy , ci na pewno (zostaną usunięci).Nowy wódz sam sobie stworzy swój najbliższy dwór , całkowicie mu lojalny, oddany i jemu osobiście zawdzięczający wszystko „…( więcej)

video Roman Dmowski „Myśli nowoczesnego Polaka. Cz 1. Audiobook PL. Całość „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

Dmowski Myśli nowoczesnego Polaka. Cz 1. Audiobook PL

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816