HYDE PARK
Like

JC Junker i jego mandaryn Tusk grabnęli pod choinkę podwyżki pensji do 32,700€ miesięcznie

19/12/2018
1901 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
JC Junker i jego mandaryn Tusk grabnęli pod choinkę podwyżki pensji do 32,700€ miesięcznie

Mimo że ze wszelkich sił i przy każdej okazji zwalczają wszelkie oznaki chrześcijaństwa towarzysze komisarze europejscy i inni eurokraci zafundowali sobie na Boże Narodzenie znaczny wzrost płac. Tymczasem niewybieralny gubernator Unii Jean-Claude Junckera podczas uroczystej kolacji w Wiedniu znowu został przyłapany w sytuacji  gdy musiał być “wspierany przez dwóch pracowników”. Być może podwyżki płac są niezbędne w celu podniesienia jakości jedzenia i picia które najwidoczniej szkodzą. I najwidoczniej nie tylko przy tej okazji. Pan prezydent Juncker wystąpił już w wielu filmach pokazywanych w internecie, w których zachowuje się raczej chaotycznie, całując się i poklepując przywódców świata i okazując chwiejność na nogach jak nasz Aleksander Filipińczyk. Film “Am Associated Press” ze szczytu NATO w lipcu 2018 r. pokazuje, że Juncker wielokrotnie […]

0


Mimo że ze wszelkich sił i przy każdej okazji zwalczają wszelkie oznaki chrześcijaństwa towarzysze komisarze europejscy i inni eurokraci zafundowali sobie na Boże Narodzenie znaczny wzrost płac.

Tymczasem niewybieralny gubernator Unii Jean-Claude Junckera podczas uroczystej kolacji w Wiedniu znowu został przyłapany w sytuacji  gdy musiał być “wspierany przez dwóch pracowników”.

image

Być może podwyżki płac są niezbędne w celu podniesienia jakości jedzenia i picia które najwidoczniej szkodzą. I najwidoczniej nie tylko przy tej okazji.

Pan prezydent Juncker wystąpił już w wielu filmach pokazywanych w internecie, w których zachowuje się raczej chaotycznie, całując się i poklepując przywódców świata i okazując chwiejność na nogach jak nasz Aleksander Filipińczyk.

Film “Am Associated Press” ze szczytu NATO w lipcu 2018 r. pokazuje, że Juncker wielokrotnie traci równowagę, domagając się od innych polityków pomocy w utrzymaniu pozycji pionowej – przypadek żartobliwie zwany “rwą kulszową eurokraty” “.

Światowe media cytują list otwarty Krystyny Pawłowicz w którym opisuje problemy pana Junkera sugerując, że jego “uzależnienie od alkoholu” stanowi tabu dla Unii Europejskiej i jej obywateli, sugerując, że jego zachowanie wobec kobiet delikatnie określone jako “zbyt uprzejme” jak też  podczas audiencji u papieża były niewłaściwe. Być może dlatego pani profesor Pawłowicz musiała oświadczyć że przechodzi na polityczną emeryturę. Za co przehandlowano z Brukselą jej polityczny (nie)byt?

Na tym tle informacja o podwyżkach płac Unijnych biurokratów zastosowanych z mocą wsteczną od lipca 2018 r.,brzmią nieco irytująco. Płace Junckera, jako przewodniczącego Komisji Europejskiej, oraz jego kolegi mandaryna Donalda Tuska, przewodniczącego Rady Europejskiej, podniesiono do wynagrodzenia w wysokości około 32 700 euro miesięcznie.

Top grade bureaucrats’ pay increases are being applied retroactively from July 2018, taking Juncker, as President of the European Commission, and fellow mandarin Donald Tusk, as President of the European Council, to salaries of around €32,700 a month.”

https://www.breitbart.com/europe/2018/12/18/eurocrats-award-themselves-christmas-pay-rises-juncker-causes-stir-at-festive-dinner/

W porównaniu z roczną sumą ich poprzednich miesięcznych zarobków daje to dodatek  około 6 600 EUR w ciągu roku. Według The Telegraph podwyżki płac “mają pokryć koszty utrzymania”.

Globaliści wynieśli  tych wyimaginowanych hobo intelektualistów, aby panowali nad nami, ponieważ oni nas, normalnych ludzi, nienawidzą i z nas po prostu drwią. To wygląda tak, jak wtedy gdy Kaligula mianował swojego konia konsulem i żądał, aby się mu kłaniano, tylko po to, żeby się pośmiać. Tyle tylko że Kaligula miał styl.

PS. Unijna twierdza Babel zatrudnia bezpośrednio ponad 40 000 biurokratów, ale jest też ponad 250 000 konsultantów zatrudnionych przez Komisję za pośrednictwem organów korporacyjnych, takich jak PWC itp. Wielu konsultantów zarabia więcej niż Juncker.

Wśród nich i ten kacyk który chce zostać kosztem Polski – gubernatorem Europy.

Frans Timmermans i Jean Claude Juncker. Foto: PAP/EPA

Już jak widać przez pana Drunkera namaszczony.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

936 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Jerzy Wnorowski

    Dlaczego nikt z wybieralnych europosłów nie krzyknie: Pijacy won do wora – chyba, że ich dewizą też jest powiedzenie :” Ratunku bo trzeżwieję” !!!

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816