HYDE PARK
Like

Jakie jest wynagrodzenie prostytutki ?

08/07/2013
771 Wyświetlenia
2 Komentarze
9 minut czytania
Jakie jest wynagrodzenie prostytutki ?

Sprawy prywatne osób prywatnych nas nie interesują. Tu chodzi o prostytutki polityczne, które niestety zarabiają na nierządzie wykorzystując do tego celu pełnione funkcje publiczne, co w sposób oczywisty nakazuje każdemu interesować się tego typu osobami.

0


 

Jak działa prostytutka polityczna ?

 

Prostytutka polityczna musi zajmować istotne stanowisko, które upoważnia ją do podejmowania znaczących decyzji. Czym wyższe stanowisko i bardziej ważkie decyzje może podejmować, tym większe możliwości ma taka osoba, aby stać się zasłużoną prostytutką.

 

Do zadań osób zajmujących stanowiska w sferze publicznej należy przede wszystkim służba na rzecz ogółu. Po to taka osoba jest powoływana z definicji na dane stanowisko, aby służyć i podejmować decyzje wyłącznie w celu osiągania korzyści przez tych, którym ma ona służyć – absolutnie zgodnie z tym, co jest na papierze i zgodnie z formułami zawartymi w przysięgach. Niestety, poza oczywistą czasami głupotą, podejmowane ,,złe” decyzje czasami służą krótko mówiąc alfonsom, którzy namawiają osobę publiczną na prostytucję. Ocena, co jest dobre, a co jest złe, czasami musi poczekać, aby nawet koń się przekonał, że został nabrany na plewy. Za głupotę, jak mawiają, trzeba płacić. O tym, że prostytutka dokonała takiego aktu, wiedzą wszyscy tylko ona udaje dziewicę orleańską. Dlaczego ? Oto jest pytanie i pewien problem, który jest do rozwiązania, ale jakby woli brak, gdyż nie jest kwestią czy, tylko kiedy ktoś spróbuje jednak tego zakazanego owocu – zgodnie z powiedzeniem, że zakazane lepiej smakuje.

 

 

Wynagrodzenie prostytutki politycznej.

 

 

Prostytutka polityczna wie doskonale, że będąc na świeczniku, będzie miała problem z poborem swojego wynagrodzenia, gdyż każde nowe mieszkanie, full wypas samochód czy też inna drogocenna rzecz w rękach prostytutki politycznej będzie natychmiast zauważone przez wszelkich tropicieli, organa i wszystkie wróble na dachu. Cnoty pilnuje także oświadczenie majątkowe składane przez każdą osobę publiczną, a mimo to pokusa bywa silniejsza i niestety trzeba ten fakt korzyści jakoś ukryć. Technika ukrywania przychodu z prostytucji politycznej jest przeróżna. Oto kilka możliwych sposobów :

 

a) Prostytutka polityczna otrzymuje wynagrodzenie za opowiadanie głupot na tak zwanych wykładach o dupie Maryni, które to hojnie sponsoruje alfons.

 

b) Prostytutka polityczna jest tak zdolna, że funkcjonując w danym zawodzie przed długie lata, po zakończeniu swojej krótkiej roli publicznej zmienia nagle swoje zainteresowania zmieniając zawód, zazwyczaj na tak zwanego doradcę od czegoś tam, na czym kompletnie nie znała się przed pełnieniem roli publicznej. Alfonsi potrafią zrobić z każdej mordy cholewę, aby tylko móc zapłacić swojej podopiecznej.

 

c) Prostytutka polityczna potrafi wziąć rozwód lub nawet dokonać rozdzielności majątkowej po bardzo długim wspólnym pożyciu ze współmałżonkiem. To nie utrata wiary w drugą osobę – to konieczność związana z ukryciem korzyści majątkowych, których nie trzeba będzie wówczas okazywać. Alfons obłaskawia przecież obcą osobę.

 

d) Prostytutka polityczna nie wierzy nikomu, ale własnej rodzinie, dzieciom jak najbardziej. Ponieważ dzieci nie mogą odpowiadać za czyny swoich rodziców, to alfons utrzymuje dzieci, zapewniając im start życiowy i pracę itd.

 

e) Prostytutka polityczna otrzymuje nagrody za zacne dokonania, za analizowanie przeanalizowanego analizowania, które bardziej znacząco wpłynęło na nie wiadomo co, o wiele więcej niż święta wielkiej nocy na ruski potop.

 

f) Prostytutka polityczna utrzymywana jest przez alfonsa jak zabalsamowana mumia na kolejnych stanowiskach, oby do emerytury i aby nie była na świeczniku po dokonaniu aktu nierządu.

 

g) Prostytutka polityczna korzysta ze swojej poddańczej służby, która w cudowny sposób handlując czymś tam wartościowym osiąga wielkie dochody – zazwyczaj kupuje to alfons – dalej zaś służba użycza swego dobra prostytutce politycznej gratis.

 

 

I tak dalej. Co zatem zrobić, aby ten zawód jednak nie był tak groźny ? Walczyć z tym procederem ? Tworzyć nowe zakazy, nowe służby? – nie, to nic nie pomoże. Ile zakazów, tyle nowych form zapłaty. To nie jest rozwiązanie.

 

 

Jak walczyć z prostytucją polityczną ?

 

 

Sprawa jest trudna, ale nie niemożliwa. Dodatkową metodą walki jest rozszerzenie zakresu oświadczeń majątkowych :

 

a) obejmujących rodzinę osoby publicznej.

 

b) przez następne pięć lat po zakończeniu pełnienia funkcji publicznej także zobowiązać do przedstawiania oświadczeń majątkowych, gdyż jest to właśnie ten okres, w którym jest zazwyczaj dokonywana zapłata za nierząd.

 

c) w przypadku przyłapania na nierządzie całkowita konfiskata majątku ponad wartość stwierdzoną na moment rozpoczęcia funkcji publicznej, ale całej rodzinki, która musi niestety zostać żyrantem osoby chcącej pełnić funkcje publiczne.

 

Jednym słowem muszą być wprowadzone  nowe reguły jawności oświadczeń majątkowych osób pełniących funkcje publiczne.

 

Inną kwestią jest świadomość każdej osoby pełniącej funkcje publiczne o istnieniu prostytucji politycznej. Jak można oto żyć w sferze ciągłych podejrzeń ? Czy ten stan nie przeszkadza nikomu, czy też stał się codziennością ? Dla świętego spokoju każdy, kto może być podejrzewany o tak niecne czyny, powinien dążyć do rozwiązania tego problemu. Jawność życia publicznego – to jedyna metoda, która może rozwiązać problem prostytucji politycznej.

 

 

 

 

Co sprzyja prostytucji politycznej ?

 

 

Lenistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo obywateli, którzy nie chcą angażować się w sprawy publiczne, a wymagają od innych bycia świętym. Nie jest możliwe, aby bez własnego zaangażowania powierzać wszystko ludziom, którzy tylko czekają na swoją okazję.

 

Działalność publiczna wymaga poświęceń. Nie każdy chce zrezygnować z wykonywania swoich bieżących obowiązków na rzecz pracy w sektorze publicznym. Stąd nie ma podstaw do twierdzenia, że cała wina leży w tak zwanych złych ludziach, a reszta jest bez winy. O swoje trzeba walczyć i interesować się więcej życiem publicznym. Potrzebujemy większej aktywności działania, a wówczas miernoty o skłonnościach do prostytucji będą odrzucane zanim popełnią nierząd.

 

 

 

 

Powyższy problem powinien być rozwiązany jako pierwszy, przed przystąpieniem do jakichkolwiek reform,gdyż nie może być tak, aby człowiek dowiadywał się po paru latach, iż został wyssany z pieniędzy w niewyobrażalny sposób widząc skutki działania pewnych pomysłów, a prostytutki polityczne śmieją się wszystkim w twarz i dalej się prostytuują widząc swoją bezkarność.

 

 

0

Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758