POLSKA
Like

Tu i teraz, mówi Polska! Część 4

08/07/2013
586 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Tu  i teraz, mówi Polska! Część 4

Część czwarta filmu p.t. “Tu i Teraz, Mówi Polska …!” Podczas spotkania Pani Poseł RP Krystyny Pawłowicz w Piasecznie, jedna ze słuchaczek, z ironicznym uśmieszkiem na twarzy, zarzuciła Pani Poseł to, że zieje nienawiścią. Jako, że nie było tam już okazji by w tej sprawie zabrać głos, wyrażam swoją opinię tu i teraz. Otóż moim skromnym zdaniem Pani Poseł nie zieje nienawiścią i nie nosi jej w sobie, a jedynie wyraża swoje oburzenie na pewne zjawiska, bardzo często sprzeczne z prawem, lub jeśli są niemoralne (przekraczają granice przyzwoitości). Tu pragnę zaznaczyć, iż oburzenie, a nienawiść – to spora różnica. Podczas spotkania padły też słowa o miłości, miłosierdziu itd. I tu pragnę zaznaczyć, że rodzice często oburzają się na swoje dziecko […]

0


Część czwarta filmu p.t. “Tu i Teraz, Mówi Polska …!”

Podczas spotkania Pani Poseł RP Krystyny Pawłowicz w Piasecznie, jedna ze słuchaczek, z ironicznym uśmieszkiem na twarzy, zarzuciła Pani Poseł to, że zieje nienawiścią. Jako, że nie było tam już okazji by w tej sprawie zabrać głos, wyrażam swoją opinię tu i teraz. Otóż moim skromnym zdaniem Pani Poseł nie zieje nienawiścią i nie nosi jej w sobie, a jedynie wyraża swoje oburzenie na pewne zjawiska, bardzo często sprzeczne z prawem, lub jeśli są niemoralne (przekraczają granice przyzwoitości). Tu pragnę zaznaczyć, iż oburzenie, a nienawiść – to spora różnica. Podczas spotkania padły też słowa o miłości, miłosierdziu itd. I tu pragnę zaznaczyć, że rodzice często oburzają się na swoje dziecko – krzyczą – zwłaszcza gdy coś zbroi, lub nieprzyzwoicie się zachowuje – ale to nie oznacza, że je nie kochają.
Podczas spotkania padły też słowa o wolności (z ust kobiety sprzeczającej się z Panią Poseł) – konkretnie padły słowa -“czyż nie mamy wolności?”.
W tej sprawie pragnę powiedzieć, że w świecie cywilizowanym, nie ma i nie może być całkowitej wolności – gdyż to by był powrót do dziczy. Cywilizowany świat tworzy prawa ograniczające wolność – dobrze się dzieje, jeśli prawo chroni dobro społeczne i wszystkich na równi traktuje – źle, jeśli idzie w innym kierunku, a do tego popiera patologię i chroni osoby zdemoralizowane, lub osoby które powinny się poddać leczeniu, gdyż w innym przypadku może pojawić się pewnego dnia osoba, która przyszyje sobie trąbę do d… i powie, że jest słoniem, i tak też każe się tytułować, a potem zostanie mianowana marszałkiem przez inne zwierzaczki, ale przede wszystkim przez dominujące u władzy parchy.
W naszym i nie tylko w naszym kraju, prawo idzie w złym kierunku, a wolność poprzez pewne ustawy, niskie zarobki, umowy śmieciowe itd. jest znacznie ograniczana, i choć coś ci wolno, nie skorzystasz z tego, bo cię na to nie stać, lub braknie ci czasu – oczywiście te ograniczenia dotyczą tylko pewnej części społeczeństwa, często zwanego obywatelami drugiej, lub trzeciej kategorii – moim zdaniem jest to celowe działanie, nakreślone przez tych, którzy posiadają wielkie fortuny i wpływy na władze w różnych państwach, w tym i w Polsce. Łatwo się domyśleć, że dominuje tam ktoś pejsaty o poglądach liberalnych, na pewno jest tam też i zboczek, ktoś kto lubi wschód i tamtejsze obyczaje i na pewno nie ma tam ani jednego katolika.
Edward Snopek – Obrońca Krzyża – sto procent moheru

Tu i Teraz, Mówi Polska! część 4

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816