ONA I ON
Like

Jaki podarunek ucieszy mężczyznę?

08/04/2015
496 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Zbliżają się urodziny Twojego mężczyzny, Ty stajesz przed dylematem, co odpowiedniego kupić mu w prezencie. Dobór prezentu zależy od wielu czynników. Jeśli spotykasz się z mężczyzną, którego cechuje praktyczność, to ważne, by prezent również taki był. Ten typ preferuje gadżety, które zdecydowanie nie będą ozdabiały jego półek w salonie lub zajmowały potrzebnego miejsca w szafce. Najlepszym rozwiązaniem więc będzie prezent, który do czegoś mu się przyda. Typ leniwca, „kanapowca” to mężczyzna, dla którego idealnym prezentem urodzinowym będzie robot wielofunkcyjny. Najlepiej taki, który w swym wyposażeniu posiada również chłodziarkę na napoje wyskokowe czy lodówkę na przekąski. Niestety tego rodzaju robotów jeszcze nie ma (a może są?). Dobrym prezentem dla tego typu samca będą gadżety ułatwiające codzienność, funkcjonalne i przenośne. Kolejnym typem […]

0


Zbliżają się urodziny Twojego mężczyzny, Ty stajesz przed dylematem, co odpowiedniego kupić mu w prezencie. Dobór prezentu zależy od wielu czynników.

Jeśli spotykasz się z mężczyzną, którego cechuje praktyczność, to ważne, by prezent również taki był. Ten typ preferuje gadżety, które zdecydowanie nie będą ozdabiały jego półek w salonie lub zajmowały potrzebnego miejsca w szafce. Najlepszym rozwiązaniem więc będzie prezent, który do czegoś mu się przyda.

Typ leniwca, „kanapowca” to mężczyzna, dla którego idealnym prezentem urodzinowym będzie robot wielofunkcyjny. Najlepiej taki, który w swym wyposażeniu posiada również chłodziarkę na napoje wyskokowe czy lodówkę na przekąski. Niestety tego rodzaju robotów jeszcze nie ma (a może są?). Dobrym prezentem dla tego typu samca będą gadżety ułatwiające codzienność, funkcjonalne i przenośne.

Kolejnym typem wyróżnionym przez nas są mężczyźni, którzy spędzają godziny przed ekranem laptopa lub komputera. Takiego chłopca ucieszą na pewno gadżety komputerowe. A spełnieniem marzeń będzie nowa wersja jego ulubionej gry bądź najnowsza konsola.

Jeżeli Twój mężczyzna często podróżuje, a ceni sobie takie wartości jak rodzina i dom, idealnym prezentem dla niego będą przedmioty, które kojarzą się z ciepłem domowego ogniska. Dobrym wyborem będzie również wygodna i poręczna walizka, która ułatwi mu przemieszczanie się.

Ciągły ruch, godziny spędzone na siłowni, zdrowe odżywianie. Jeśli znasz ten sposób życia – to jesteś w związku ze sportowcem. Więź z tym typem mężczyzny nie jest łatwa ze względu na jego ciągłą nieobecność i poświęcenie dla sportu. Jeżeli poszukujesz prezentu dla niego, sprawa jest o tyle prosta, że niemalże każdy dostępny gadżet na rynku jest wyprodukowany w wersji „sport”.

Możliwości na prezenty dla mężczyzn jest naprawdę wiele. Mężczyźni z reguły doceniają najmniejsze gesty ze strony swoich partnerek. Jeśli nie masz pomysłu, zawsze dobrym i uniwersalnym prezentem będzie – zegarek. Zobacz więcej.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dziennikarz1968

7 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816