ONA I ON
Like

Typy mężczyzn

08/04/2015
754 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Psycholodzy lubią „bawić się” w określanie osobowości człowieka. Według nich mężczyzna to prosta konstrukcja, którą można zamknąć w określonym typie. I tak – powstało ich kilka. Współczesne kobiety preferują mężczyzn ciepłych, troskliwych, a jednocześnie męskich z dużą dawką testosteronu. Jaki jest Twój typ mężczyzny? Maminsynek Zacznijmy od najbardziej znienawidzonego typu przez kobiety – maminsynka. Mężczyzn z tej grupy cechuje wieczne uzależnienie od mamy. Zanim zdecydujesz się związać z takim człowiekiem, poznaj jego matkę i oswój się z myślą, że prawdopodobnie nigdy jej nie dorównasz i zawsze będziesz do niej porównywana. Warto oswoić się również z myślą, że próby sprzeciwiania się teściowej mogą spotkać się z oporem, a w najgorszym przypadku skończyć rozwodem. Ofiara losu Mężczyzna narzekający, bojaźliwy i uzależniony od […]

0


Psycholodzy lubią „bawić się” w określanie osobowości człowieka. Według nich mężczyzna to prosta konstrukcja, którą można zamknąć w określonym typie. I tak – powstało ich kilka. Współczesne kobiety preferują mężczyzn ciepłych, troskliwych, a jednocześnie męskich z dużą dawką testosteronu. Jaki jest Twój typ mężczyzny?

Maminsynek

Zacznijmy od najbardziej znienawidzonego typu przez kobiety – maminsynka. Mężczyzn z tej grupy cechuje wieczne uzależnienie od mamy. Zanim zdecydujesz się związać z takim człowiekiem, poznaj jego matkę i oswój się z myślą, że prawdopodobnie nigdy jej nie dorównasz i zawsze będziesz do niej porównywana. Warto oswoić się również z myślą, że próby sprzeciwiania się teściowej mogą spotkać się z oporem, a w najgorszym przypadku skończyć rozwodem.

Ofiara losu

Mężczyzna narzekający, bojaźliwy i uzależniony od Ciebie. Oprócz tego, że będziesz dla niego praczką, sprzątaczką i kucharką, przygotuj się na rolę doradcy, szefa, psychologa itd. Polecamy przeczytanie różnorodnych zawodowych poradników. Przyda się również posiadanie umiejętności naprawiania gniazdka, wkręcania żarówki, malowania ścian i układania kafelków. Zaopatrz się w kilka par dobrych, wygodnych spodni – bo to prawdopodobnie TY nosisz je w tym związku.

Macho

Typowy samiec alfa. Takich mężczyzn zazwyczaj wybierają kobiety, które w poprzednim związku miały wątpliwą przyjemność bycia z – ofiarą losu. Można śmiało powiedzieć, że wpadły z deszczu pod rynnę. Macho to facet, który uważa, że należy mu się wszystko, co najlepsze z tego tylko powodu, że jest – facetem. Twoja rola sprowadzi się głównie do spełniania jego zachcianek, gotowania obiadu, wychowywania dzieci, a wszystko to według jego rozkazów i wytycznych.

Mały chłopiec

Mężczyzna z syndromem Piotrusia Pana, radosny, pełen energii, pełen świeżych pomysłów. Nie usiedzi na miejscu, jest wiecznym optymistą z szerokim uśmiechem na twarzy. Dla takiego faceta liczy się to, co dzieje się tu i teraz. Mężem dobrym nie będzie, jednakże ma ogromny potencjał na przyjaciela. Nudzić się nie będziesz!

Narcyz

Ten tym mężczyzny przyda się, jeżeli będziesz potrzebowała porady, jaki szampon wybrać do Twoich długich, falowanych, farbowanych włosów. Jeśli zapytasz go o radę, dostaniesz cały skład odpowiedniego specyfiku. Ten facet bardziej dba o siebie, niż o Ciebie. Mógłby być Twoim stylistą i doradcą kosmetycznym – ale nie partnerem.

Nie ważne, jaki typ mężczyzny wybierzesz. Ważne, byś czuła się przy nim kochana i doceniana. Każda kobieta ma inne upodobania. Najważniejsze jest jednak to, by czuć się szczęśliwą i spełnioną. Jeśli jesteś w związku ze sportowcem, zobacz więcej.

0

dziennikarz1968

7 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758