Strona główna
6

Jak nas obrabują Żydzi?

09/05/2019
10293 Wyświetlenia
4 Komentarze
2 minut czytania
Jak nas obrabują Żydzi?

Scenariusz rabunku jest już gotowy i jest w trakcie realizacji

0


Obecne “odszczekiwania się” Morawieckiego, Kaczyńskiego, Brudzińskiego w sprawie wypłaty odszkodowań dla żydów (“…nie oddamy ani guzika…”)  to ustawka. Świadczy o tym dobitnie milczenie strony żydowskiej i amerykańskiej!

Gdyby  “bajania” Morawieckich i Kaczyńskich było ich inicjatywą (a nie uzgodnioną z żydami ustawką), żydowskie media w Polsce i na świecie zrobiłyby z nich kaszankę!
Ustawka ma na celu uśpienie polskich wyborców tak aby w jesiennych wyborach do parlamentu wybrali PIS. Gdy tak się stanie rozpocznie się operacja zasadnicza: grabież polskiego majątku przez żydostwo! Na początek zagrabią (albo już zagrabili) polskie rezerwy złota (112 ton) które już pewnie przejęli gdyż są w ich bankach w Londynie.

W następnej kolejności zagarną polskie rezerwy walutowe, które wynoszą kilkaset miliardów złotych. O tej grabieży polscy obywatele się nie dowiedzą, zadbają o to żydowskie media!
Gdy już “oskubią” nas “dyskretnie”ze złota i rezerw walutowych przystąpią do rabunku “oficjalnego” . Do tego będą potrzebowali pozorów legalności, które zapewni ustawa sejmowa.
Gdy Polacy w końcu połapią się że padli ofiarą bandyckiego rozboju i spróbują “fikać”, do akcji wkroczą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Żydowskie media w USA i na świecie “roztrąbią”, że oto polscy naziści i faszyści próbują obalić demokrację. Wszystkie narzędzia prawne do uruchomienia takiego scenariusza są już w Polsce przygotowane.
Rząd  warszawski może już poprosić inne państwa Unii o wojskową interwencję jeśli uzna, że demokracja jest zagrożona. (Ustawa nr. 1066 z dnia  7.02.2014r).

Rząd  warszawski może przekazać uzbrojenie i amonicję polskiej armii  wojskom obcym, i taka ustawa już jest  gotowa! (Ustawa nr. 2157)
Słowem scenariusz ograbienia Polaków jest już rozpisany i w szczegółach przygotowany! Po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce rozpocznie się “jazda” jakiej świat nie widział!

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
anthony ivanowitz

24 publikacje
0 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816