Strona główna
6

Jak nas obrabują Żydzi?

09/05/2019
9876 Wyświetlenia
4 Komentarze
2 minut czytania
Jak nas obrabują Żydzi?

Scenariusz rabunku jest już gotowy i jest w trakcie realizacji

0


Obecne “odszczekiwania się” Morawieckiego, Kaczyńskiego, Brudzińskiego w sprawie wypłaty odszkodowań dla żydów (“…nie oddamy ani guzika…”)  to ustawka. Świadczy o tym dobitnie milczenie strony żydowskiej i amerykańskiej!

Gdyby  “bajania” Morawieckich i Kaczyńskich było ich inicjatywą (a nie uzgodnioną z żydami ustawką), żydowskie media w Polsce i na świecie zrobiłyby z nich kaszankę!
Ustawka ma na celu uśpienie polskich wyborców tak aby w jesiennych wyborach do parlamentu wybrali PIS. Gdy tak się stanie rozpocznie się operacja zasadnicza: grabież polskiego majątku przez żydostwo! Na początek zagrabią (albo już zagrabili) polskie rezerwy złota (112 ton) które już pewnie przejęli gdyż są w ich bankach w Londynie.

W następnej kolejności zagarną polskie rezerwy walutowe, które wynoszą kilkaset miliardów złotych. O tej grabieży polscy obywatele się nie dowiedzą, zadbają o to żydowskie media!
Gdy już “oskubią” nas “dyskretnie”ze złota i rezerw walutowych przystąpią do rabunku “oficjalnego” . Do tego będą potrzebowali pozorów legalności, które zapewni ustawa sejmowa.
Gdy Polacy w końcu połapią się że padli ofiarą bandyckiego rozboju i spróbują “fikać”, do akcji wkroczą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Żydowskie media w USA i na świecie “roztrąbią”, że oto polscy naziści i faszyści próbują obalić demokrację. Wszystkie narzędzia prawne do uruchomienia takiego scenariusza są już w Polsce przygotowane.
Rząd  warszawski może już poprosić inne państwa Unii o wojskową interwencję jeśli uzna, że demokracja jest zagrożona. (Ustawa nr. 1066 z dnia  7.02.2014r).

Rząd  warszawski może przekazać uzbrojenie i amonicję polskiej armii  wojskom obcym, i taka ustawa już jest  gotowa! (Ustawa nr. 2157)
Słowem scenariusz ograbienia Polaków jest już rozpisany i w szczegółach przygotowany! Po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce rozpocznie się “jazda” jakiej świat nie widział!

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
anthony ivanowitz

23 publikacje
0 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar Ada

  Co innego pisza na stronie niepoprawni.pl To zmowa niemiecko-sorosowa aby podzielić Polske na kawałki i grabić bedzie łatwiej, a zrobi to Tusk ze Schetyną. I komu tu wierzyć?

  0
 2. A co to za różnica czy Tusk czy Kaczy to jeden Ch… nie zależy im na Polsce już dawno robią nam koło ď.. i to bez mrugnięcia okiem a za naszym przyzwoleniem. Mają tv i prasę więc….

  0
 3. Avatar STEVE KNIGHT

  Witam Panie i Panowie.
  Witamy w NoviCap Financial Service Provider.

  Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb.

  NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816