HYDE PARK
Like

Hipokryzja – Michnik i Bauman wspierają rebelię w Kijowie !

26/01/2014
642 Wyświetlenia
3 Komentarze
2 minut czytania
Hipokryzja – Michnik i Bauman wspierają rebelię w Kijowie !

. A może PODPALANIE UKRAINY na POLSKIE KONTO, jak to ROBILI przez WIEKI ?!! ***** . No to doczekaliśmy się. “Autorytety moralne” Trzeciej RP ruszyły z odsieczą dla Majdanu, który chce obalić tamtejszą – bądź co bądź – legalną władzę. Opublikowano dziś ich list otwarty. Podpisał się pod nim sam Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera, członka Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. W jego towarzystwie także osławiony Zygmunt Baumann, politruk z czasów stalinowskich, “niezależni publicyści” Tomasz Lis i Jacek Żakowski oraz cała galeria “dzieci resortowych”. . Jedyny zgrzyt to brak podpisu Lecha Wałęsy, Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka. Szkoda też, że list nie kończy się banderowskim pozdrowieniem “Sława Ukrainie Herojam sława“. . Po takim liście, mimo jego drobnych mankamentów, z pewnością Wiktor Janukowycz ucieknie z Kijowa, […]

0


szechterada na ukrainie

.

A może PODPALANIE UKRAINY na POLSKIE KONTO, jak to ROBILI przez WIEKI ?!!

*****

.

No to doczekaliśmy się. “Autorytety moralne” Trzeciej RP ruszyły z odsieczą dla Majdanu, który chce obalić tamtejszą – bądź co bądź – legalną władzę. Opublikowano dziś ich list otwarty. Podpisał się pod nim sam Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera, członka Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. W jego towarzystwie także osławiony Zygmunt Baumann, politruk z czasów stalinowskich, “niezależni publicyści” Tomasz Lis i Jacek Żakowski oraz cała galeria “dzieci resortowych”.

.

Jedyny zgrzyt to brak podpisu Lecha Wałęsy, Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka. Szkoda też, że list nie kończy się banderowskim pozdrowieniem “Sława Ukrainie Herojam sława“.

.

Po takim liście, mimo jego drobnych mankamentów, z pewnością Wiktor Janukowycz ucieknie z Kijowa, a nad jego pałacem prezydenckim zawiśnie czerwono-czarny sztandar Ukraińskiej Powstańczej Armii, tej samej co z taką zajadłością mordowała współplemieńców Michnika i Baumana. Z pewnością też na miejscu obalonego pomnika Włodzimierza Lenina stanie pomnik polakożercy i antysemity Stepana Bandery lub atamana Bohdana Chmielnickiego. Z tym ostatnim może być jednak kłopot, bo w 1654 r. oddał (czytaj: sprzedał) kozackie Zaporoże carowi rosyjskiemu. Kto by jednak w rewolucyjnym szale na takie drobiazgi zważał.

.

A jak ten rewolucyjny szał wygląda, to możemy zobaczyć pod linkiem:

.

.

Gdyby polscy kibole budowali z płonących opon barykadę na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz szturmowali siedzibę Donalda Tuska, to Michnik z Baumanem  na klęczkach prosiliby prezydenta Komorowskiego o wprowadzenie stanu wojennego.

.

Reasumując, hipokryzja do kwadratu.

.

za: http://www.isakowicz.pl

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/26/hipokryzja-michnik-i-bauman-wspieraja-rebelie-w-kijowie/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar wiesław

  Podpisali “AUTORYTETY MORALNE” z pod znaku okrągłego stołu zapewne sponsorowani przez te same siły które obecnie podejrzewam sponsorują majdan. Kopię tego listu teraz podpiszą autorytety prawicy katolickiej z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Oczywiście “autorytety prawicy” nie mogli znaleźć się na jednej liście z Michnikiem bo zbałamucony ludek przez ojca dyrektora połapał by się że to jedna i ta sama banda starszych braci

  0
 2. Avatar wojakswojak

  Michnik może w końcu podać sobie łapkę ze swoim kuzynem Jarkiem Kaczyńskim, który na Majdan wysyła swoje kundelki by wspierały banerowców.

  0
 3. Avatar Sceptissimus

  To nie żadna hipokryzja, tylk szczera chęć zrobienia geszeftów.
  Czosnkowa banda nie ma żadnych szans w państwach rządzonych przez Putina, Łukaszenkę czy Janukowicza – bo to państwa rządzone autorytarnie. W tzw. dupokracjach nie ma żadnego problemu z wymanewrowaniem rządzących, bo pastuch któremu nie wolno z zasady budować ogrodzeń nie jest w stanie zabezpieczyć stada przed wilkami.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816